Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu virüs Çin de çıkıp tüm dünyaya nasıl yayıldı dimi haklısın.
  • John___Doe kullanıcısına yanıt
    O zaman uluslararası seyahat yasağı isticeksin sonuçta Sivas'tan çıkmadı virüs.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Hem yurt içi hem yurt dışı diyorum zaten .
    İkiside imkansız devlet için ekonomik alarak kaldıramaz
    Dur bakalım hafta ici neler olacak merakla bekliyorum. Devletim ve milletim için en doğru karar çıksın tek dileğimiz sonuçta.
    Ben size söyleyim hiç bir ekstra tedbir beklemeyin. (Olcak olsa büyük yayırımcılar kulağına çoktan gelmiş olurdu zaten)
    O zaman bu kış bitmez kardeşim.
    Bitirirler hıcam merak etmeyin bi bakmışsın vaka sayısı 5-10 bin diye düşüyor vaka sayısı.
    Kadın programı değil bu. Devlet erki, arkası yarın gibi bakalım ne çıkacak diye beklenmez. Ne yaptığı, ne yol çizdiği zaten bellidir. Bunu yapamayan, yol gösteremeyen insanları takip etmeyi bırakın. Ülkenin istikbali, bir takım paçavraların eline bırakılamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Veriler kontrolü kaybettiğimize atıfta bulunuyor iken mi ?
    Veriler kontrolü kaybettiğimizi bugün ortaya çıkmadı 2 ay olacak bas bağrıyordu tüm sağlıkçılar kontrol kaybedildi diye taa ki İmamoğlunun İstanbul verilerini açıklamaya başlaya kadar o zaman bakanda açıklamaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 30 Kasım 2020; 1:20:26 >
    Biz değil, onlar. Kontrolü yakalamak için bu içten pazarlıklı at hırsızı tipleri dinlemeyi bırakmanız gerekiyor.
    Hindistandan ilaç hammaddesi getiriyorlar, favipirapir ihalesini bu şirkete ihale ediyorlar, vurgun yapıyorlar.
    Hastalık yayılana kadar birşey yapmıyorlar, sıkıyönetim ilan etmeleri gerekiyor, zabıtalara ceza verdiriyorlar, vurgun yapıyorlar,
    Salgın düzelecek oluyor, yine önlemleri terkediyorlar, yetki sağlık çalışanlarında olması gerekirken kendileri kullanıyorlar, vurgun yapıyorlar.
    Niyetleri sizi iyileştirmek değil, bu sürüncemeyi sürdürebildikleri kadar sürdürmek anlayın bunu.

• Beyler bizim kayinpeder koah hastasi yogunbakimda degil normal odada yatiyor suan kayinbiladerle ikiside pozitif kayinbiladere saat basi solunum cihazi ile hava veriyor oksijen sayisi bi 50 de bi 60-65 lerde bi 70-74 lere cikiyor sizce durum vahimmi ??

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Hastaneye başvurmanız lazım, 184'ü arayın.

Hastanede normal odadalar zaten

Hastanedeyse gerekli tedaviyi görüyordur o takdirde. Benim de anneannem fenalaştı, 1 haftada toparladılar. Aynı bulgusu vardı. Hemen olmayacak haberiniz olsun.

Sagol hocam iyi olsunda gec olsun onemli degil sadece sizin gibi yasayanlardan bilgi palmak istedim

Sizin yakınınız bir de covid olmuş. Size metanet dilerim, sizinkisi daha zor bu tabloya bir de bu eklenince.

• İngilteredeki araştırmaya göre ort -8.5 IQ puanı düşürmüş corona geçirenlerde. Şu dönemde hala olmamış varsa n95 maske alsın kendini korusun bana hala bulaşmadı. Aşı gelirse direk olcam ben aşıyı

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8882221/Coronavirus-causes-brain-fog-knock-eight-points-IQ-research-suggests.html

• 
Sayfa: önceki 33153316331733183319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.