Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir (5 Mobil) - 7 Masaüstü7 Mobil
5 sn
71.934
Cevap
267
Favori
3.470.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 3201
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2194
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1222
  • Favoriye Eklediklerim 269
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ComradeMRX (2625 mesaj) BlackLead (2194 mesaj) Mete Can Karahasan (1958 mesaj) radko (1565 mesaj) CeyKalDa (1383 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40159 mesaj) Mobil (19769 mesaj) Mini (6637 mesaj) Uygulama (5368 mesaj)
  • @
180 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #5
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
Giriş
    3989 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Mesele o değil.Mesele padişahta olsan kralda imparatorda farketmez kadına kadınlara düşkün olmak.Bunuda kullanan kullanıyor hala.

Alıntıları Göster

haklısın karşimiçimdeki garı sevdası ne tokatlar yedirdi yine de sevişmeden edemiyok  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bb/75/5d/bb755d2ea6d7e9d5f928dadab962f507.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    4581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dt1907

quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Fransa'da kapatmıyor diyorum.Hollanda'ya ek olarak.

Almanya'da kapatmıyor.

Arada çıkın dışarı.

fransa kapattı 20 gün oldu yasakları yumaşatıyor.almanya dersen kısıtlama var .hollandada öyle.

bu ülkeler virüs aşısını alacak ilk ülkeler.biz ise kimsenin almadığı çin aşısını alcaz tabi oda kesin değil..sonuçlarını hep beraber görcez.

bu ülkeler rahat amerikada ilk alacak ülkelerin başında geliyoır.

• Yarbay
    4581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dt1907

quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

tam kapak olmuş  çok kötüye gidiyoruz bakalım neler olacak.

|
    |
  • Yarbay
    6647 Mesaj

Kanalizasyonla nasıl bulaşıyor kubura elini mi sokuyor durduk yere ? Şebeke suyundan musluktan vs virüs bulaştıgını mı düşünüyor ya da iddia ediyorsun ?

|
    |
    Mete Can Karahasan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16258 Mesaj

Ben kanalizasyondan bulaştığını söyledim. Bilgim dahilinde konuşabilirim. Bu iddia değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7507 Mesaj
    Buyrun rezalete bakın evden sandalyesine getirmiş çoluk çocuk AVM de yemek yiyorlar

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leftercan1907

fransa kapattı 20 gün oldu yasakları yumaşatıyor.almanya dersen kısıtlama var .hollandada öyle.

bu ülkeler virüs aşısını alacak ilk ülkeler.biz ise kimsenin almadığı çin aşısını alcaz tabi oda kesin değil..sonuçlarını hep beraber görcez.

bu ülkeler rahat amerikada ilk alacak ülkelerin başında geliyoır.

Alıntıları Göster

https://www.haberturk.com/son-dakika-macron-duyurdu-fransa-da-karantina-ilan-edildi-haberler-2851642

hocam fransa'da durum Akrabalardan biliyorum okullar açık , iş yerleri açık.

Sonuçta bizde işi olmayan çıkmasın zorla çıkmıyor kimse.

• Yarbay
    6647 Mesaj

Riski göze alan kesim bunlar nükleer savaş çıksa yine AVM ye gidip yemek yiyelim derler umursamazlar. Afiyet şeker olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 28 Kasım 2020; 16:45:15 >
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6403 Mesaj
    Spor salonlari halen açık, inanılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2310 Mesaj

Pazartesi günü kabine toplantısı yapılıyor.Artık siyaseti bırakıp gerekli tedbirleri alırsınız inşallah.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pazartesi Cumhurbaşkanlığı Kabinesine başkanlık edecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son kabine toplantısında alınan tedbirlerin sahaya yansıması ve ilave tedbirlerle ilgili sunum yapacak. Kabine toplantısından koronavirüsle mücadele için ek tedbirlerin çıkması bekleniyor.

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

https://www.haberturk.com/son-dakika-macron-duyurdu-fransa-da-karantina-ilan-edildi-haberler-2851642

Alıntıları Göster

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD91AF42D -- 29 Kasım 2020; 13:44:18 >

• Yarbay
    4581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dt1907

quote:

Alıntıları Göster

en başta sağlık .sağlık olmadıktan sonra paran olsa bile yiyemiycen sağlık olmayınca parayı ne yapacaksın.ayrıca işe yaradı fransada vaka sayıları düştü.

|
    |

• Yüzbaşı
    349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD91AF42D

..

Alıntıları Göster

@Apache40

İkinizde haklısınız kimse size bireysel olarak önlem almayın demiyor.

Tam kapanma yok ama hiç bir yerde fransa'ya ek bizde okullar full kapalı orada açık.

Devlet bizde askıda orada ne durumda sorarım.

İş yerleri Fransa'da açık.Biz onlardan daha kapalıyız bu durumda.

|
    |

• Yarbay
    2096 Mesaj

Yarasayı ben yemedim.  

Bu belayı başımıza saran ve linkin muhatabı sebebi Çinistanlılardır.

Bunu bir de beğenen var ne acı bişey yahu bu nasıl zihniyet?

|
    |
    9600_G_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2096 Mesaj

Suriyeliler geleceğine, Ukraynalılar geleydi... 

|
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Interstellar

Suriyeliler geleceğine, Ukraynalılar geleydi... 

Oradan da gelse gelse anarşik naziler gelirdi.Normal halkı gelmez buraya kadın kız filan.

• Yarbay
    2096 Mesaj

En azından yoldan geçerken yaya için dururlardı

Müzik ve empati ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Interstellar -- 28 Kasım 2020; 18:38:0 >
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Carsambadan beri atesim inip cikiyor.Ates dusurucu iciyorum ama etkisi gecince yeniden 37.5-38 cikiyor.Dun pcr testi ve hizli tani kiti midir nedir ondan yaptirdik , ikisindede covid negatif cikti.Bugun acile hastaneye gittim , doktor serum takti.Kan tahlili sonucunda, vucudumda mikrop oldugunu ama cigerlere ve kana ulasmadigini soyledi.Antibiyotik , ates dusurucu ve cinko vitamin yazdi .İlaclari ictikten sonra yinede atesim dusmezse , covid testi yaptiricam.
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dogangoxel

Carsambadan beri atesim inip cikiyor.Ates dusurucu iciyorum ama etkisi gecince yeniden 37.5-38 cikiyor.Dun pcr testi ve hizli tani kiti midir nedir ondan yaptirdik , ikisindede covid negatif cikti.Bugun acile hastaneye gittim , doktor serum takti.Kan tahlili sonucunda, vucudumda mikrop oldugunu ama cigerlere ve kana ulasmadigini soyledi.Antibiyotik , ates dusurucu ve cinko vitamin yazdi .İlaclari ictikten sonra yinede atesim dusmezse , covid testi yaptiricam.

Geçmiş olsun hocam, Allah şifalar versin.

• Yarbay
    6326 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8e/4a/56/8e4a56889c958177300ecaf3df24069c.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Sohbet
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.