Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu da mı gol değil be!

• Eee forum sakinleri, bazılarımız burada yalan söylendiğini en başından beri biliyor ve söylüyordu. Peki kim haklıymış, tabii ki biz.

İranda günlük resmi fix 450-500 kişi ölüyormuş. Gerçek sayı en az 2 katı.
    Bizimkiler hem vaka hem ölü sayısında Acemleri geçti. Son 11 ayda.

Türkiyede günlük vaka açıklananın en az 3 katı, ölüm 600+.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 50 milyon doz çin aşısı ve belirli miktarda mrna aşıları gelecekmiş hangisini önerirsin biri ölü virüs biri mrna fakat çin aşısının koruyuculuğu belirsiz Yani aşı olup virüs olabilirsin ama mrna aşısı yüzde 95 koruyur

• “Özellikle vaka ve vefat sayılarıyla ilgili korku uyandıranların bize göre niyeti kötüdür. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı’nın Sağlık Bakanlığı’nın verilerini tekzip eden laçka açıklamalarının itibar edilecek hiç bir yanı yoktur”

Devlet Bahçeli...

• martta hastalık yokken imf para desteği duyurulunca bir anda bizde de var dendi.

şimdi vaka azken aşı desteği duyuruldu bir anda vaka patlaması yaşandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dinc10

Dostum yazdıklarına harfiyen katılmakla beraber saglık bakanlıgının asla ve asla beslenme düzeniyle ilgili tavsiye vermemesi cok garip geliyor bana. Papagan gibi maske maske diye sayıklayacagına D vitamini takviyesinin önemi anlatılmalı. Kamu spotları cekilmeli. İnsanın bagısıklık sistemi aşıdan da maskeden de cok daha koruyucudur.

Alıntıları Göster

Vay ne benim mesajı silmişler, sizi de banlamışlar.

her yer sansür, aman kimse farklı düşünmesin.

https://gab.com/ajhoge

kendisi aynı zamanda İngilizce öğretmeni, olaylar üzerine düşündüklerini söylüyor, YouTube tan da videolarını izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Buyrun İstanbul'da nargile kafelerin durumu,bu insanlar akıllanmaz rezalet

https://twitter.com/koronapatt/status/1331730534263873542?s=21

Bizim millet cidden akıllanmaz başına gelmeyenin umrunda bile değil, hafta sonu izmirde bahar havası vardı sahil şeridi tıklım tıkıştı elinde içeceği olan sahile akın etmiş oturacak yer yok.

Suç bizim devlette versene gerçek ölüm vaka oranını aylardır bu millet akıllansın korksun her akşam zorunlu kamu spotu gibi acil servis yoğun bakımlardan zorunlu görüntü yayınlat kanallara. Havalar soğusada kar yağmur gelse bizim millet eve bi girse artık

• Dun aksam bir anda halsizlik oldu ve atesim 37 cikti.Gece cok terledim.Surekli atesim inip cikiyor.Vucudumda kirginlik var , balgam atiyorum.Usutmus olabilirmiyim yoksa test yaptirmalimiyim arkadaslar bilgisi olan varmi ?
  • xmxksk kullanıcısına yanıt

nargile kafeler kapanırsa eve nasil ekmek götürecekler

egonomi batsın mı yeğen ?

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Aşağıdaki mesajı yazmıştım ancak her şeyin başında ilk düşünmemiz gereken şeyi atlamışım, onu başa yazayım dedim: bu hastalığın öldürücülüğü ne? Aşı olmaya değer mi, önce onu herkes kendi aklı ile düşünsün, başkasının aklı ile değil.

Bence önce bunu oku:

https://odatv4.com/alelacele-kesfin-perde-arkasinda-ne-var-26112045.html

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

Sonra bunu:

https://odatv4.com/bakan-bey-keske-diger-asilardan-bahsederken-24112015.html

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Aşağıdaki mesajı yazmıştım ancak her şeyin başında ilk düşünmemiz gereken şeyi atlamışım, onu başa yazayım dedim: bu hastalığın öldürücülüğü ne? Aşı olmaya değer mi, önce onu herkes kendi aklı ile düşünsün, başkasının aklı ile değil.

Bence önce bunu oku:

https://odatv4.com/alelacele-kesfin-perde-arkasinda-ne-var-26112045.html

Sonra bunu:

https://odatv4.com/bakan-bey-keske-diger-asilardan-bahsederken-24112015.html

hocam sen bunları diyosun ama ülkemizde deli gibi herkes mrna aşısı talep ediyor halk alman aşısı değilse olmayacağını söylüyor mrna aşısı olan bi doktorla konustum 2 gün ayağa kalkamıyormuş bu teknoloji o kadar saçmaki olmayan bi virüsü enjekte etmek çok çok saçma dnana kod yükletip sahte bişeyler üretiyosun oxford aşısı bile mrnada güvenli bir maymun virüsünü enjekte ediyolar korona parçaları koyup mrna dan uzak durmak lazım ama bizim milletimiz mrna için kavga bile eder durumda şuan

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Hemen test yaptırın. Aynı belirtiler babamda oldu. Pozitif çıktı.
  • Balon ercüment daha fazka konuşup rezil olmasın bence

• turizm sezonu açılmaya başlayınca vaka sayıları bıçak gibi kesilir.Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Gerçek rakamları öğrenmek neyi değiştirecek dedi ya 4 gün önce bakan.işte bunları bu gibi olayları azaltacak ! Partizan olanlar siyasi düşünceler ile yorum yapanlarda yine bakan öyle dedi diye 3 gündür aynı şeyi zırlıyorlar ! Hayır anlatamıyorsun o kafalara.
    Bu gizlice giren 1000 kişiden 10 kişi bile görüp korksa çıkmasa etkili olur yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Farklı bir bakış açısı, düşündüklerini korkmadan söylüyor, helal olsun.

• büyük ihtimal bir kaç güne Salgının Avrupa Merkez Üssü Türkiye ilan edilebilir.

• Bizim apartmanda komşunun yakını covid-19 olmuş. Adam 65 yaş üstü birisiymiş.Bu adamın ölüm raporuna covid-19 yerine kalp krizi diye yazmışlar. Normal mezarlığa gömülmüş.

• Gerçekten başka hastalıklarla karıştıracak bi durum değil. Ben de ilk gün azıcık halsizlik oldu. Üşüttüm sandım. Üç gündür hafif yorgun hissediyorum ama gücüm yerinde. Hiç öksürmedim. Ateşim 37 yi hiç geçmedi. Hiç bir yerim ağrımadı. Dün gece dilimde uyuşma olunca test verdim. Pozitif çıktı. Sabah tat ve koku geri geldi.

Bu hastalığı ağır mı hafif mi geçiriyoruz nerden bileceğiz. Okuduklarıma göre hafif geçiriyorum galiba. Ama birden ciğere iniyor falan diyenler var. Bu gün dördüncü gün nefesimde bir tuhaflık var. Nasıl hareket etmeliyim acaba?

• 
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.