Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (7 Mobil) - 12 Masaüstü9 Mobil
5 sn
72.293
Cevap
267
Favori
3.481.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3208
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2201
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1226
  • Favoriye Eklediklerim 269
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ComradeMRX (2625 mesaj) BlackLead (2201 mesaj) Mete Can Karahasan (1958 mesaj) radko (1609 mesaj) CeyKalDa (1387 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40425 mesaj) Mobil (19834 mesaj) Mini (6664 mesaj) Uygulama (5368 mesaj)
  • @
182 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
39. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
Giriş
    4110 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

koas çıkar evini yağmalarlar açlıktan,hatta aileni bile öldürürler gözünün önünde basit işler değil o dünyada.. 

daha berbat bir levele atlarsa,bunlar çok uzakta gelecek değil zaten...

yatın kalkın devletler ve kapitalizim çökmesin ortalık vahşi batıya döner orman kanunları işler kim kimi yerse. 

Alıntıları Göster

TWD yeni bölüm mü çıktı? 

• Yarbay
    5983 Mesaj

e insanlar aç kalırsa o ne sanıyon açı açına evde oturup ölmeyimi bekliyekler..

|
    |
    White1nk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Asi yerine buruna takılabilen filtre icat edemediler hala. Bir bilimsel kaynağım yok tahminim %90 dan burundan alınıyor virus. Yap bir buruna sokulan filtre filtrenin materyali virüsü temasta oldursun. Yap bir gözlük olsun bitsin ne uğraştılar arkadaş ya .

Öyle bişey değil de burunun içinde ACE2 ye tutunmasını engelleyici bir burun spreyi üzerinde çalışılıyor.Hayvanlar üzerinde deneniyordu en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: justicest

1-2 ay ülkenin fişini çekilmesi lazım yoksa çok vahim durumlar geliyor gibi

Tuzu kurular başlamış gene konuşmaya.

• Onbaşı
    19 Mesaj

Kardeşim ben kişisel olarak işten çıkın işsiz evde oturun demiyorum devletin bahar zamanlarındaki gibi hatta daha fazla kısıtlama yapması gerektiğini söylüyorum
    |
    |
    dinc10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    quote:

1-2 ay ülkenin fişini çekilmesi lazım yoksa çok vahim durumlar geliyor gibi

Aynı fikirdeyim. Salgının hızını ancak bu şekilde keseriz. Sonrasında da hemen açılma olmayacak en az 6 aya yayılmış şekilde kademeli açılma.

|
    |
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    Covid 19 PCR testi yaptırmıştım sonuç çıktı ama referans aralığı yazmıyor olması gereken değer yazmıyor sadece sonucu belirtmişler herkeste mi böyle?
  • Yarbay
    2328 Mesaj

Bugün bilim kurulu toplantısı varmış,anlaşılan bu hafta kabine toplantısı olmayacak.

Bir karar almadan geçiştirecekler.Bu hızla önümüzdeki hafta günlük vaka sayısında 9000-10000 bandına çıkarız.

İmkan olsa basın açıklamasına girip sağlık bakanına birkaç soru sormayı çok isterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 25 Kasım 2020; 9:25:20 >
  • Yarbay
    3210 Mesaj

Değer yazmaz. Ya pozitiftir ya negatif

|
    |
    Jozwiak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Tamamdır hocam sağ olun sonucum pozitif çıkmış ama ortada bir değer yok genelinde mi böyle bi öğreneyim dedim.
    |
    |
    Dark Territory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3210 Mesaj

Geçmiş olsun .bol bol su iç, c ve d vitamini kullan.

|
    |
    Jozwiak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj

Teşekkür ederim sağ olun bir yakınımda aynı tavsiyelerde bulundu dikkate alacağım...
    |
    |
    Dark Territory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3276 Mesaj

NE BİLİYİM KURULU toplantısın da birşey çıkmaz :D

|
    |
    Burak2658 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2328 Mesaj

basın çalışanları güzel sorular sorarlar inşallah.

twitter'da aynı cümleleri yazmakla yetinen sağlık bakanının ne cevaplar vereceğini merak ediyorum.

|
    |
    9600_G_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj
    quote:

Kardeşim ben kişisel olarak işten çıkın işsiz evde oturun demiyorum devletin bahar zamanlarındaki gibi hatta daha fazla kısıtlama yapması gerektiğini söylüyorum

Kardeş kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu kafayla bu yaşa iyi gelmişsin sen kusura bakma. Yasak gelince işşiz kalıyosun zaten. Bak restoran esnafı kan ağlıyor. Binlerce insan işşiz kaldı. Herkes işçi çıkartıp sadece kurye çalıştırıyor. Sen mi vericeksin bu insanların parasını?

• Kurmay Yarbay
    3605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Bugün bilim kurulu toplantısı varmış,anlaşılan bu hafta kabine toplantısı olmayacak.

Bir karar almadan geçiştirecekler.Bu hızla önümüzdeki hafta günlük vaka sayısında 9000-10000 bandına çıkarız.

İmkan olsa basın açıklamasına girip sağlık bakanına birkaç soru sormayı çok isterdim.

Bilim Kurulu toplantısında kısıtlamaların genişletileceği hatta sokağa çıkma yasağının cumartesi ve pazar günleri 48 saat olarak düzenleneceği düşünülüyor.

Yarın akşam 19:00'da rte açıklama yapacak diye haber çıkar görürsün o zaman sadece kabine ile mi oluyor adam çat 1 gün önce söylüyor böyle olcak diye ertesi gün bum :)

• Yarbay
    2243 Mesaj

Benim halam da pozitif çıktı geçen ve öyle aşırı dikkat eder ki ailede en son virüs bulaşirsa ona bulaşır derdim. Nasıl bişi bu nasıl farklı şekilde bulaşıyor anlamıyorum.

|
    |
    emrefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3276 Mesaj

|
    |
    -PoseidoN- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6332 Mesaj

ölen ölüyor boşver takma kafana en kötü annen baban yaşlıysa onlar ölür belki mezarına gömmeye bile gidemezsin ne olmuş yani değil mi ?

|
    |
    dinc10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.