Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32713272327332743275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BU GÜN HER TÜRLÜ REKOR KIRDIK TAM KAPANMA ŞART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 23 Kasım 2020; 20:5:38 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Yok canım abartıyorsun (ironi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayda bakkal market hafta içi de sekizde kapanıyormuş ya, ekmek susuz kaldık emi

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu işten anlayan biri söyleyebilir mi bakanlığın verdiği ilaçlar ne dere doğru kullanmak açısından kimle konuşsam zararlı diyor

Benim hiçbir şeyim yokken ilaçlardan sonra halsizlik , ayaklarımda karıncalanma ve inanılmaz burun akıntısı yaşadım.

tabi bunlar ilaçlardan mıdır yoksa denk mi geldi bilemem. Aile hekimine sorduğumda , verdilerse için dedigi icin içtim hepsini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Hayda bakkal market hafta içi de sekizde kapanıyormuş ya, ekmek susuz kaldık emi

fırınların açık olması lazım.

• Hocam bendede aynı ilaç sonrası burun akıntısı ve balgam çıkartıyorum.

• İlaç bende herhangi bir yan etki yapmadı. Favimol verildi.
    İlaçlarda bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Çok uzak fırın,bakkalların 8'de kapatmalarının amacı nedir Böyle saçmalık olmaz

• Toplumda hala maskeye, aşıya, tepkili , vurdum duymaz asalakların olması üzücü.Boşuna günde yüzlerce insan ölüyor sanki birde Griple falan karışılaştırıyorlar bir bok bilmeden.

Not: 10 gün boyunda koronaya karşı içececeğiniz ilaçlar sizi öldürmez merak etmeyin la. Okadar savunmasız değil vücut 10 gün ilaç kullanıpda komaya mı gircenizi zannediyorsunuz birde öyle bir tayfa var verilen ilaçları kullanmayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıyamet Senfonisi -- 23 Kasım 2020; 20:41:9 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

yaw hersey kontrol altinda abartma.

vefat edenlere Allah rahmet eylesin.

• Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt

Az kaldı, yakında hepsi gidici

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • Belirtiler arasında idrara sıkışma ve idrar yaparken ağrı varmi dostlar,babam dünden beri aniden idrarda yanma ve sık sık idrara çıkma semptomu görülmeye başladı ,bugün idrar ve kan tahlili verdik aşırı derecede iltihap var dediler ,akşamda zar zor yemek yedikten sonra istifra etmiş,acaba korona mi diye aklımıza şüphe düştü.Baska belirti yok şuan için,yarın test yaptırmayı düşünüyorum,sizlere danışmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

Belirtiler arasında idrara sıkışma ve idrar yaparken ağrı varmi dostlar,babam dünden beri aniden idrarda yanma ve sık sık idrara çıkma semptomu görülmeye başladı ,bugün idrar ve kan tahlili verdik aşırı derecede iltihap var dediler ,akşamda zar zor yemek yedikten sonra istifra etmiş,acaba korona mi diye aklımıza şüphe düştü.Baska belirti yok şuan için,yarın test yaptırmayı düşünüyorum,sizlere danışmak istedim.

bende sıkışma degilde yanma oldu hocam. Başka belirti yoksa olmayabilir ama. Bol su içmesi gerekiyor. Geçmiş olsun

• tesekur ederim,yasi geregi prostattan da supheleniyoruz tabi, dr kan tahliline gore suyu cok icmelisin demis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Toplumda hala maskeye, aşıya, tepkili , vurdum duymaz asalakların olması üzücü.Boşuna günde yüzlerce insan ölüyor sanki birde Griple falan karışılaştırıyorlar bir bok bilmeden.

Not: 10 gün boyunda koronaya karşı içececeğiniz ilaçlar sizi öldürmez merak etmeyin la. Okadar savunmasız değil vücut 10 gün ilaç kullanıpda komaya mı gircenizi zannediyorsunuz birde öyle bir tayfa var verilen ilaçları kullanmayan.

İlaçlarla ilgili nasıl bu kadar rahat yorum yapıyorsun? İlaçların yan etkileri yok mu sanıyorsun?

Dünyada ilaç yan etkilerinden her sene kaç kişi ölüyor biliyor musun? En küçük bir fikrin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nucro

İlaçlarla ilgili nasıl bu kadar rahat yorum yapıyorsun? İlaçların yan etkileri yok mu sanıyorsun?

Dünyada ilaç yan etkilerinden her sene kaç kişi ölüyor biliyor musun? En küçük bir fikrin var mı?

Alıntıları Göster

Ya sen maske konusunda da aynı şeyi yazan insan değil misin?

Birader senin çok büyük sıkıntıların var. Normal değil bu kadar paranoykalık yapıp kendi kafana göre senaryo yazman.

• samil422 S kullanıcısına yanıt

geçmiş olsun, psa kaç çıktı? idrarda yanma varsa acılı ve ekşili gıdalardan bir süre uzak dursun.babam uzun süredir prostat hastası, çok zor gerçekten.bu arada prostatta iltihap varsa, üşütmeden kaynaklı olabilir.

• SADECE İSTANBUL'DA...

Ekrem imamoğlu'na laf eden aktrollere gelsin. Adam doğruyu söylüyor diye linçlemeye çalışıyorlar yahu adamı allah akıl fikir versin bu fanatik partililere.

Doğruluk Payı Twitter'da: "İstanbul'da Kasım 2019'da 205 olan günlük ortalama vefat eden kişi sayısı Kasım 2020 itibarıyla 365. 🔗 https://www.dogrulukpayi.com/bulten/ibb-ve-saglik-bakanligi-vefat-verileri-uyumlu-mu https://t.co/b3lVjzFbO7" / Twitter

• 
Sayfa: önceki 32713272327332743275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.