Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3248. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32463247324832493250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _turbo_

Bu yasaklar haftaya tum gun olarak uygulanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Yetmez hocam acilen şehirler arası ve uluslar arası ulaşımlar kısıtlanmalı,ülke yol geçen hanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saat oldu yarın restoran,cafe sahipleri açıcak mı bilmiyor ?

• Arkadaşlar hes uygulaması sürekli yanlış kod diye hata veriyor? Ayrıca bu haftasonu kpssm var fakat pozitifim ne yapacağız?

• BJK kullanıcısına yanıt

Fatih Altaylı memleketin haline malesef çok geç uyananlardan. Istanbul Fatihte yakinda Afrika kökenliler ve Arap kökenliler bagimsizlik ilan edecek.

Uçak bileti degil yürüyerek giriyorlar ülkeye.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu saat oldu yarın restoran,cafe sahipleri açıcak mı bilmiyor ?

bence açık madde, açılıcak ama sadece paket eve servis yapılcak,müşteri içeri girip masada yemiycek yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Kasım 2020; 0:47:3 >
  • Bütün yaz kırsallar, şehirlerden köylerine göçecek,köy köy akraba ziyareti yapacak, şehirli orta sınıflar ,memurlar o plaj senin bu plaj benim gezecek, devlet millet gezsin diye kredi dağıtacak, ben istanbulda evi bekleyeceğim, şimdi ise kışın tatilden,köyden dönenler hastalığı yaydığı için her yer 3 hafta kapanacak öyle mi ????berat albayrak tonlaması ile diyorum ki...

--- çok beklersiniz....

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bakanlıktan genelge yok ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu saat oldu yarın restoran,cafe sahipleri açıcak mı bilmiyor ?

Ne aceleleri varmış? Sokağa çıkma yasağını 2 saat kala duyuranlar, sabah 7-8 civarı kesin açıklamayı yapacaktır elbet.

• yine işsiz kaldık bazılarının görmek istemediği ya da umursamadığı gerçek bu

tam bir karantina kararı alıp insanlarına bu dönemde maddi destek olması gerekenler o kadar vurdumduymazlar ki 2 kelimeyle hizmet sektöründe çalışan milyonlarca insanı işsiz bıraktılar ben de keyfimden bu sektöre her gün yüzlerce insanla muhatap olup kendimi riske atmıyorum ama sürdürmem gereken bir hayat ve sorumluluklarım var insanlar tıkış tıkış otobüslerde işlerine giderken vızır vızır uçakla otobüsle şehirler arası seyahat ederken avmler hala insan kaynıyorken yine ilk gözden çıkarılan bizler olduk

öncelikle burada hizmet sektörüne karşı alınmış bu kararlara sevinen çok muhtemel baba parası yiyen ya da hayattan bir haber liseli gençlere söylemek istediğim birkaç şey var ben ve benim gibi bu sektörden hayatını kazanan birçok insan bu durumu ikinci defa yaşamayı kaldıramayacaktır yaşadığınız toplumun gerçekleri bunlar istemeseniz de bunu kabullenmek zorundasınız ve tek dileğim umarım bizim bu düştüğümüz çaresizliğin bin katını yaşarsınız

• Arkadaslar aksam 7 gibi esim test yaptirdi sonuc pozitif surec nasil isliyo simdi ben kendimmi gidip yaptiricam test onlar mi gelicek 2 tanede cocuk var ufak allah kimseye vermesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar aksam 7 gibi esim test yaptirdi sonuc pozitif surec nasil isliyo simdi ben kendimmi gidip yaptiricam test onlar mi gelicek 2 tanede cocuk var ufak allah kimseye vermesin

sempton göstermeden yapmıyorlar sizde bir şey yoksa eşinizle yatakları ayırın ayrı oda verin, sizden çocuklarınızdan bir süre uzak kalıcak mecbur..

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Arkadaslar aksam 7 gibi esim test yaptirdi sonuc pozitif surec nasil isliyo simdi ben kendimmi gidip yaptiricam test onlar mi gelicek 2 tanede cocuk var ufak allah kimseye vermesin

Sizide otomatik olarak 14 gün karantinaya almaları lazım.Size mutlaka arayıp ulaşırlar.Benim ailemde pozitif çıktı aradılar hemen 14 gün karantina dediler eve gittiğimde kendileri biz bişey söylemeden test yaptılar bende pozitif çıktım karantina süresi 10 güne düştü.

Aslında çocuklar için endişelenmeye pek gerek yok virüs çocuklara pek zarar veremiyor.Genelde belli kronik rahatsızlığı olanlara ve 65 yaş üstüne zarar verebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Arkadaşlar hes uygulaması sürekli yanlış kod diye hata veriyor? Ayrıca bu haftasonu kpssm var fakat pozitifim ne yapacağız?

Pozitif olanların hepsini ayrı bir sınıfta beraber alıyorlar sınava.Hes uygulamasında zaten riskli diye yazar ama başvuru vs gerekir mi bilmiyorum.

• Bugün dünya geneli toplam 10.300+ ölüm bildirilmiş ... Sanırım bu rekor , durum iyice berbat olucak.

• süper bir karar büyüklerimiz sonunda olayı çözmüş  sabah 10 akşam 20 arası yasak neden mi bu saatler yasak geldi? çünkü hava kararınca virüsün gözleri göremiyormuş  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Kasım 2020; 4:28:24 >
  • Hahaha sadece sadece saat 20:00'da sonra kapancakmış restoran lokanta

Resemen dostlar alışverişte görsün tedbiri bunlar

https://twitter.com/koronareport/status/1328832521136648194?s=21

• 
Sayfa: önceki 32463247324832493250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.