Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BeutaLLethaL

Bu mesaj silindi.

Bimer’e yazın şikayetinizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftaya 7. sınıfa giden kardeşim okulda yüzyüze sınava girecek. okulunda 8. sınıflarda ve öğretmenlerde corona vakalarına rastlanmış. bugün de eğitim öğretim online'a döndü. sınavlar da online olabilir mi acaba?

• imamoğlu kanıtı olmadan show yapıyor dedim diye devlet büyüklerine hakaretten ceza almışım ,birde ciddi anlamda hakeret etsem ne olcak kimbilir direk süresiz ban herhaldeKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  rte ye akp ye sağlık bakanına benim yazdığımın 100+ katı ağır yazanlara burda 7/24 sövenlere ceza veriyormusunuz çok merakediyorum artık şaşırmıyorum (konu dışı oldu ama burda imamoğlunu eleştirdim diye vermişler) pes..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Kasım 2020; 22:58:54 >
  • BeutaLLethaL B kullanıcısına yanıt

Hukuk bilmeyen hocaların atıp tutması işte ... O dersten hiçkimse sizi devamsızlıktan bırakamaz , ufak çaplı bi davayla hemen sonuç alabilirsiniz. Cumhurbaşkanı kararının üstüne laf söylenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White1nk -- 17 Kasım 2020; 22:59:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

imamoğlu kanıtı olmadan show yapıyor dedim diye devlet büyüklerine hakaretten ceza almışım ,birde ciddi anlamda hakeret etsem ne olcak kimbilir direk süresiz ban herhalde  rte ye akp ye sağlık bakanına benim yazdığımın 100+ katı ağır yazanlara burda 7/24 sövenlere ceza veriyormusunuz çok merakediyorum artık şaşırmıyorum (konu dışı oldu ama burda imamoğlunu eleştirdim diye vermişler) pes..

Burda bahsi geçen devlet büyüğü İmamoğlu değildir inşallahKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Fatih Altaylı: "Sağlık bakanı Türk vatandaşlarının HES koduna uymaması konusunda uyarıyor. Ben buradan bırakın Almanyayı, Mısıra gidecek olsam Mısır benden PCR testi istiyor.

Bizim memleket yol geçen hanı gibi canı çeken, bilet alabilen herkes istediği gibi gelebiliyor. Ben HES koduna uysam ne olur uymasam ne olur?

Memleket yol geçen hanına dönmüş, havalimanından içeri girene ne PCR testi ne de başka bir şey isteniyor. Benden uymamı istenmesi bana haksızlık.

Elin oğlu hasta mı sağlıklı mı bilinmeden ülkemde cirit atacak Sayın Bakan benden HES kodu isteyecek.

Telefonumdaki HES kodunu yarın siliyorum!

%20nin üzerinde, %30a yaklaşan bir PCR pozitif oranından bahsedildi. COVID-19 pozitif sayısı 50 bin ancak açıklanan rakam Türk halkı ve tüm toplumla dalga geçer gibi 3 bin 819.

Bunun hiçbir inandırıcılığı yok artık. Bu inandırıcı olmayan tabloyla devlet kimi kandırmak istiyor ve ne yapmak istiyor?"

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

Burda bahsi geçen devlet büyüğü İmamoğlu değildir inşallah 

Alıntıları Göster

malesef oyle ülkenin pek düzgün olmayan adalet sistemi burdada ceyran ediyor malesef..Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]  ee geleceğin cb si adam laf diyen taş kesilirKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Kasım 2020; 23:18:37 >

• ayynnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

yaz tatilini yapın, esnafa can verin sonra kış aylarında tekrar eskiye dönüş demişler.

Alaçatı iyi gitmişti bu sene. Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• Sabah 10 akşam 8 olan yasak yaşlılar için mi yoksa herkes için mi geçerli?

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Sabah 10 akşam 8 yasak yok,akşam 8 sabah 10 yasak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • açıklama karışık olduğu için, netleştirmek adına: hafta sonları akşam sekizde(20:00) başlayacak yasak, sabah 10'da bitecek.(10:00)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Himm bu durumda bu virus Musluman degil demektir.

• Bu yasaklar haftaya tum gun olarak uygulanacak.

• Ben anlamıyorum .Neden yalan söylüyorlar ?

Gerçek rakamları açıklasalar hiç olmazsa millet biraz korkar...

• 
Sayfa: önceki 32453246324732483249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.