Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 gun once hic gelmez diyordun. Bunlar ilk adim zaman icinde agir sokaga cikma yasaklari getirilecek Avm ler tumuyle kapatilacak. Hala alisamadin be kerimcem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 17 Kasım 2020; 20:13:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar genelge bu akşam yayınlanır mı sizce? Öncekiler nasıl olmuştu? Tam ayrıntısını görmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 17 Kasım 2020; 20:15:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmfalper kullanıcısına yanıt
    Bi şeyler açıkladı ama ne açıkladı vatandaş anlamadı herkes yorumluyor anlamaya çalışıyor şu an,restoranlar ne zaman kapalı saat 10-20 arası mı yasak ne dedi hakikatten anlamadı güç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 17 Kasım 2020; 20:17:47 >
  • Ben farklı düşünüyorum. Dijitalleşmeye insanları alıştırmak istiyorlar. Hastalık işin bahanesi.

• en başından beri söylüyorum 2-3 haftalık tam yasakla bitirebilirdik bu virüsü böyle yaparak kar yapıldığı zannediyorlar aksine cok daha kötü oluyor sürünüyor daha cok uzun ve sürec uzuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 17 Kasım 2020; 20:19:45 >
  • Hastaneler dahada kitlenicek

• radko kullanıcısına yanıt

Ben haftasonu yasağını dinledim 10-20 arası dışındaki saatleri kastetti. Izlediğim haber kanalı ekrana 10-20 arası yasak var gibi yazdı. Ötekiler ne yaptı bilmem ama umarım genelge hemen verilir.

• ergen yuvası virus yayıcı avmler kapanır diyordum onu bile kapayamışlar ekonomik tabi ..

merkaetmeyin ab ye uyum şeklinde gelmiş karantina, genel olarak almanyayı taklit ediyoruz benzer... 

kısaca akşam gece boşta gezene tozana işsiz aylağa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Kasım 2020; 20:24:1 >
  • H.içleri full açıkmış restoranlar h.sonları 10-20 arası açıkmış bu saat dışı paketmiş

• Gene sancılı bir döneme giriyor galiba Türkiye.Ama gene dengesiz ve tuhaf biçimde.

Aman çarklar durmasın önlemleri.        

• beyler belediyelerin piknik alanları kapanmadı değil mi? cumartesi mangala gidecektim. akşam 8den önce dönerim artık yapacak bişey yok

• Abi ne kısıtlaması bu saatten sonra. İnsanları eve tıkarak, orayı burayı kapatarak virüs durdurulmuyor anlayın artık.
    Abi bu virüsün mesai saati mi var bunlar nasıl kısıtlamalar ya.
    Zaten ekonomi kan ağlıyor ticareti durdurma gibi bir saçmalık yapmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 17 Kasım 2020; 20:27:55 >
  • Tüm gün evde oturuyorum sadece ekmek almaya çıkıyorum ama bu hastalıktan nasibimi sonunda aldım sanırım.

Şuan küçük bir şehirdeyim, ambulanslar çok sık dolaşmaya başladı. Yan blokta ve civardaki bloklarda beyaz kıyafetli ekipler görüyorum ama ticari araçla dolaşıyorlar.

Arkadaşım dedesini hastaneye götürmüş bel ağrısı için şuan ikisi de karantinada, kısaca sağlam giden sakat çıkıyor. Çoğu hastane katı karantinaya alınmış diye duydum korkudan gidemiyorum test yaptırmaya.

8-9 gündür ne tat var ne koku onun haricinde problem yok ot gibi yaşıyorum resmen. Öyle yazayım dedim işte.

• LacWer L kullanıcısına yanıt

Hayır eve tıkarak durdurulurdu. Fakat tatil beldelerini, okulları, birçok yeri açarsan sonrasında bunun kısıtlamasını yapmak çok mantıksız. Virüsün en başında sağlam bir ekonomi olsaydı karantina olabilirdi. Fakat bunu uygulayabilecek kapasite yok. Diğer ülkeler ikinci dalgayı yaşıyorlar biz ilkini bile bitiremeden bodoslama girdik.

10 ila 20 arası açık sonra kapalıymış. Kısıtlama tamamen şakadan ibaret.

• Şimdi cafeler her gün mü kapalı ? her gün mü sadece paket servis yani ? yarından itibaren mi başlıyor ? bu nasıl açıklama ya yarın biz napıcaz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 17 Kasım 2020; 20:31:2 >
  • la ben esnafım .dukkanı acıyozmu acmıyozmu şimdi anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

la ben esnafım .dukkanı acıyozmu acmıyozmu şimdi anlamadım.

restoran mı?

• Habertürk'te 50 bin vaka dendi günlük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

restoran mı?

Alıntıları Göster

yoo zuccaciye hediyelik esya hırdavat.

• Bu kafelerle camilerin aynı kategoride görülmesi gerektiği kanaatindeyim. Sonuçta kafede de bir nevi cemaat gibi oturuyorsun diğer masalarla birlikte ortalama 50-100 kişilik bir ortam oluyor. Hatta kafelerde giriş çıkışlar cami giriş çıkışları gibi toplu ve kalabalık olmuyor. Velhasıl camilerde paket servise geçsin böyle haksızlık olmaz beyler!

• 
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.