Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (4 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil
5 sn
72.551
Cevap
268
Favori
3.489.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3214
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2204
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1227
  • Favoriye Eklediklerim 270
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ComradeMRX (2625 mesaj) BlackLead (2204 mesaj) Mete Can Karahasan (1958 mesaj) radko (1654 mesaj) CeyKalDa (1387 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40600 mesaj) Mobil (19883 mesaj) Mini (6699 mesaj) Uygulama (5368 mesaj)
  • @
185 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
Giriş
    2543 Mesaj

3 gun once hic gelmez diyordun. Bunlar ilk adim zaman icinde agir sokaga cikma yasaklari getirilecek Avm ler tumuyle kapatilacak. Hala alisamadin be kerimcem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 17 Kasım 2020; 20:13:45 >
    |
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj

Arkadaşlar genelge bu akşam yayınlanır mı sizce? Öncekiler nasıl olmuştu? Tam ayrıntısını görmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 17 Kasım 2020; 20:15:42 >
  • Yarbay
    7524 Mesaj

Bi şeyler açıkladı ama ne açıkladı vatandaş anlamadı herkes yorumluyor anlamaya çalışıyor şu an,restoranlar ne zaman kapalı saat 10-20 arası mı yasak ne dedi hakikatten anlamadı güç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 17 Kasım 2020; 20:17:47 >
    |
    |
    cmfalper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6220 Mesaj

Ben farklı düşünüyorum. Dijitalleşmeye insanları alıştırmak istiyorlar. Hastalık işin bahanesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    dt1907

en başından beri söylüyorum 2-3 haftalık tam yasakla bitirebilirdik bu virüsü böyle yaparak kar yapıldığı zannediyorlar aksine cok daha kötü oluyor sürünüyor daha cok uzun ve sürec uzuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 17 Kasım 2020; 20:19:45 >
  • Yarbay
    7524 Mesaj

Hastaneler dahada kitlenicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dt1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj

Ben haftasonu yasağını dinledim 10-20 arası dışındaki saatleri kastetti. Izlediğim haber kanalı ekrana 10-20 arası yasak var gibi yazdı. Ötekiler ne yaptı bilmem ama umarım genelge hemen verilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5984 Mesaj

ergen yuvası virus yayıcı avmler kapanır diyordum onu bile kapayamışlar ekonomik tabi ..

merkaetmeyin ab ye uyum şeklinde gelmiş karantina, genel olarak almanyayı taklit ediyoruz benzer... 

kısaca akşam gece boşta gezene tozana işsiz aylağa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Kasım 2020; 20:24:1 >
    |
    |
  • Yarbay
    7524 Mesaj
    H.içleri full açıkmış restoranlar h.sonları 10-20 arası açıkmış bu saat dışı paketmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Gene sancılı bir döneme giriyor galiba Türkiye.Ama gene dengesiz ve tuhaf biçimde.

Aman çarklar durmasın önlemleri.        

|
    |

• Teğmen
    148 Mesaj

beyler belediyelerin piknik alanları kapanmadı değil mi? cumartesi mangala gidecektim. akşam 8den önce dönerim artık yapacak bişey yok

|
    |
  • Binbaşı
    1039 Mesaj
    Abi ne kısıtlaması bu saatten sonra. İnsanları eve tıkarak, orayı burayı kapatarak virüs durdurulmuyor anlayın artık.
    Abi bu virüsün mesai saati mi var bunlar nasıl kısıtlamalar ya.
    Zaten ekonomi kan ağlıyor ticareti durdurma gibi bir saçmalık yapmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 17 Kasım 2020; 20:27:55 >
  • Yüzbaşı
    669 Mesaj

Tüm gün evde oturuyorum sadece ekmek almaya çıkıyorum ama bu hastalıktan nasibimi sonunda aldım sanırım.

Şuan küçük bir şehirdeyim, ambulanslar çok sık dolaşmaya başladı. Yan blokta ve civardaki bloklarda beyaz kıyafetli ekipler görüyorum ama ticari araçla dolaşıyorlar.

Arkadaşım dedesini hastaneye götürmüş bel ağrısı için şuan ikisi de karantinada, kısaca sağlam giden sakat çıkıyor. Çoğu hastane katı karantinaya alınmış diye duydum korkudan gidemiyorum test yaptırmaya.

8-9 gündür ne tat var ne koku onun haricinde problem yok ot gibi yaşıyorum resmen. Öyle yazayım dedim işte.

|
    |
  • DH Yönetici
    5432 Mesaj

Hayır eve tıkarak durdurulurdu. Fakat tatil beldelerini, okulları, birçok yeri açarsan sonrasında bunun kısıtlamasını yapmak çok mantıksız. Virüsün en başında sağlam bir ekonomi olsaydı karantina olabilirdi. Fakat bunu uygulayabilecek kapasite yok. Diğer ülkeler ikinci dalgayı yaşıyorlar biz ilkini bile bitiremeden bodoslama girdik.

10 ila 20 arası açık sonra kapalıymış. Kısıtlama tamamen şakadan ibaret.

|
    |
    LacWer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1619 Mesaj

Şimdi cafeler her gün mü kapalı ? her gün mü sadece paket servis yani ? yarından itibaren mi başlıyor ? bu nasıl açıklama ya yarın biz napıcaz şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 17 Kasım 2020; 20:31:2 >
  • Yarbay
    8065 Mesaj

la ben esnafım .dukkanı acıyozmu acmıyozmu şimdi anlamadım.

• Teğmen
    148 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

la ben esnafım .dukkanı acıyozmu acmıyozmu şimdi anlamadım.

restoran mı?

• Binbaşı
    1562 Mesaj
    Habertürk'te 50 bin vaka dendi günlük

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8065 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Adolf_Hitler

restoran mı?

Alıntıları Göster

yoo zuccaciye hediyelik esya hırdavat.

• Yüzbaşı
    966 Mesaj

Bu kafelerle camilerin aynı kategoride görülmesi gerektiği kanaatindeyim. Sonuçta kafede de bir nevi cemaat gibi oturuyorsun diğer masalarla birlikte ortalama 50-100 kişilik bir ortam oluyor. Hatta kafelerde giriş çıkışlar cami giriş çıkışları gibi toplu ve kalabalık olmuyor. Velhasıl camilerde paket servise geçsin böyle haksızlık olmaz beyler!

|
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.