Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32363237323832393240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

masala inanır gibi ne güzel millet inanıyor Çin'de virüsün bittiğine.

Dünyanın en bulaşıcı virüsü sözde Wuhan'daki pazardan bütün dünyaya bulaştı ama Çin sınırlarını kapadı ve artık virüs Çin'e giremiyor.

En ufak bir fikriniz var mı Çin'e her ay kaç kişi ( Çinli+ yabancı) uçuyor? Çin'de aylardır maske zorunluluğu da yok ama nedensen Çin'e hiç asemptom biri gelmiyor ve hastalığı yayamıyor.

Siz ana akım medyada duyduklarınızı kılçıksız yutmaya devam edin.. Daha neler yutturacaklar.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Evet kerimcem yasaklar cok yakinda baslayacak. Hani bir daha olmaz diyordun ya bir hatirlatayim istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 16 Kasım 2020; 22:0:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Ne işi?

• Yasak bekleyen avucunu yalar çok net hiçbirşeye yasak gelmez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kristallklar

sadece son 2 sayfayı okudum hala virüsün biteceğini , aşı bulunacağını düşünen idiotlar var  

aşı çıktı mı arkadaşlar nedir durum ??

• Arkadaşlar favira ilaç verdiler covid pozitifim de bunun üzerine şöyle birşey yazıyor 8 tanemi içeceğiz :D toplam sayida uyuyor 40tane var da millet intihar ederken 5 10 tane içmiyor mu? Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• Kristallklar kullanıcısına yanıt

Grip aşısı bile gelmeyen memleketteysen... Bu gece çıksa da sana gelmez, önünde öncelikli en az 2 Milyar kişi vardır. Sene bu zamanlar gelirse ne mutlu..

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Evet kerimcem yasaklar cok yakinda baslayacak. Hani bir daha olmaz diyordun ya bir hatirlatayim istedim.

benim bahsettiğim yasaklar ülkenin ekonomisinin kapanması fabrikalar devlet kurumları, özel şirlketler vesayre ...bebere güzellik merkezine avm lere gelmiş gelir ona karşı çıkan olmadı zaten..

komple kilit beklemiyorum olursada çok vahim durumlara geldiğinde olucak anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Kasım 2020; 22:59:14 >
  • Şansımıza tüküreyim, böyle bir salgında akp hükümetinde tutulduk ya daha birşey demiyorum.Akp mi daha beter corona mı daha beteri tartışıyoruz artık.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Gida marketlerine varana kadar hersey duracak. Sana haftasonuda soylemistim o zaman hic gelmez diyordun. Alistira alistira

• Saçma sapan işler arkadaş ya ! Sen sağlık bakanı değil misin ? Topla kurulu al yanına güvendiğin bilim adamlarını doktorlarını çık başının karşısına açıkla yasakları tedbirleri...

1 gün sonra açıklamak ile bilmem kaç kişinin daha virüs kapmasına neden olacaklar başka şey değil !

Peki neden yarın açıklanıyor ? Onu hepimiz biliyoruz işte ! Tek kişiye Sorulmadan iş yapılmıyor çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakkala bile gidilmez artık

https://twitter.com/koronareport/status/1328445624065404928?s=21

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Keşke senn dediğin gibi olsa dostum ama bu kurulun ülke hakkında karar alma gibi bir yetkisi yok, yetkiler genel olarak içişleri bakanlığında toplanmış durumda,mevcut yapıda bu kurul sadece tavsiye kararı alabiliyor.Tavsiye kararları diğer bakanlıklara iletiiliyor, bakanlıllarda gerek halinde yeni tedbirler getiriyor

• Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Faviradan başka ilaç yok mu sizin tedavinizde

• cas52 C kullanıcısına yanıt
    ...bakanlıklarda gerek görülmesi halinde saraya götürüyor saray gerek görürse toplantıyı kim yapacak mevzusu çıkıyor onda eğer iyi bir şey ise Erdoğan açıklama yapıyor değil ise başka biri.. Yani her koşulda reis bekleniyor.

Hiç sanmıyorum ama sizin yazdığınız gibi oluyorsa bile eğer karar alabilecek bakanlar yine toplantıya katılsın. Her şey çabuk çözülsün plan program dahilinde vatandaşı düşünerek tabi !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Son sözü evet dediğiniz gibi bir kişi söylüyor ona itirazım yok , demek istediğim bilim kurulunun sadece tavsiye kararı alması.Ama adımlar atılacaksa tabi ki hızlı atılsın, sonuçta milyonları ilgilendiren bir konu, gerekli kabine toplantısı vs hepsi bu gece de yapılabilirdi.

• fluox kullanıcısına yanıt

AKP zaten 18 yıldır başımızda 18 yıl önce doğanlar başka parti mi gördüKoronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 32363237323832393240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.