Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar: gun
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
71.814
Cevap
267
Favori
3.466.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3199
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2194
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1222
  • Favoriye Eklediklerim 269
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ComradeMRX (2625 mesaj) BlackLead (2194 mesaj) Mete Can Karahasan (1958 mesaj) radko (1557 mesaj) CeyKalDa (1380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40100 mesaj) Mobil (19737 mesaj) Mini (6608 mesaj) Uygulama (5368 mesaj)
  • @
180 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
Giriş
    1853 Mesaj

masala inanır gibi ne güzel millet inanıyor Çin'de virüsün bittiğine.

Dünyanın en bulaşıcı virüsü sözde Wuhan'daki pazardan bütün dünyaya bulaştı ama Çin sınırlarını kapadı ve artık virüs Çin'e giremiyor.

En ufak bir fikriniz var mı Çin'e her ay kaç kişi ( Çinli+ yabancı) uçuyor? Çin'de aylardır maske zorunluluğu da yok ama nedensen Çin'e hiç asemptom biri gelmiyor ve hastalığı yayamıyor.

Siz ana akım medyada duyduklarınızı kılçıksız yutmaya devam edin.. Daha neler yutturacaklar.

|
    |
    JakX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2540 Mesaj

Evet kerimcem yasaklar cok yakinda baslayacak. Hani bir daha olmaz diyordun ya bir hatirlatayim istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 16 Kasım 2020; 22:0:22 >
    |
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 59 dakika kadarı kaldı.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne işi?

|
    |
    CeyKalDa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Yasak bekleyen avucunu yalar çok net hiçbirşeye yasak gelmez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kristallklar

sadece son 2 sayfayı okudum hala virüsün biteceğini , aşı bulunacağını düşünen idiotlar var  

aşı çıktı mı arkadaşlar nedir durum ??

• Binbaşı
    1094 Mesaj
    Arkadaşlar favira ilaç verdiler covid pozitifim de bunun üzerine şöyle birşey yazıyor 8 tanemi içeceğiz :D toplam sayida uyuyor 40tane var da millet intihar ederken 5 10 tane içmiyor mu?

• Yarbay
    2089 Mesaj

Grip aşısı bile gelmeyen memleketteysen... Bu gece çıksa da sana gelmez, önünde öncelikli en az 2 Milyar kişi vardır. Sene bu zamanlar gelirse ne mutlu..

|
    |
    Kristallklar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5980 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Evet kerimcem yasaklar cok yakinda baslayacak. Hani bir daha olmaz diyordun ya bir hatirlatayim istedim.

benim bahsettiğim yasaklar ülkenin ekonomisinin kapanması fabrikalar devlet kurumları, özel şirlketler vesayre ...bebere güzellik merkezine avm lere gelmiş gelir ona karşı çıkan olmadı zaten..

komple kilit beklemiyorum olursada çok vahim durumlara geldiğinde olucak anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Kasım 2020; 22:59:14 >
  • Yarbay
    2987 Mesaj

Şansımıza tüküreyim, böyle bir salgında akp hükümetinde tutulduk ya daha birşey demiyorum.Akp mi daha beter corona mı daha beteri tartışıyoruz artık.

• Yarbay
    2540 Mesaj

Gida marketlerine varana kadar hersey duracak. Sana haftasonuda soylemistim o zaman hic gelmez diyordun. Alistira alistira

|
    |
    kerimcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Arkadaşlar favira ilaç verdiler covid pozitifim de bunun üzerine şöyle birşey yazıyor 8 tanemi içeceğiz :D toplam sayida uyuyor 40tane var da millet intihar ederken 5 10 tane içmiyor mu?

Evet 1.gün tek seferde 8 adet içeceksiniz 12 saat sonrasında ise bir 8 tane daha.Sonraki günler 12 saat arayla 3 er adet olacak.Bende yaklaşık 10 gün önce nezle belirtileri vardı.Tat ve koku gitmişti.Koronadaki tat ve koku gitmesini araştırdığımda burun akıntısı ve tıkanıklığı olmaması gerektiği yazıyordu bende ise tam tersi vardı.Tat ve kokunun 10 ile 40 gün arasında geleceği yazıyordu ama bende 3 gün olmadan gelmişti.Bende nezledir dedim ama aileden bir başkası pozitif çıkınca 14 gün karantina dediler testte yaptılar bende pozitif çıkınca 10 güne düştü karantina.

Benim aklıma bu ilaçları hiç içmesemde iyileşirim diye geliyor duruma bakıldığında 10 gündür koronayım zaten bana pek bişey yapamamış.Şuan kullanıyorum ilaçları kalbe sanki biraz sıkıntı veriyor gibi ritmini bozuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    10458 Mesaj
    Saçma sapan işler arkadaş ya ! Sen sağlık bakanı değil misin ? Topla kurulu al yanına güvendiğin bilim adamlarını doktorlarını çık başının karşısına açıkla yasakları tedbirleri...

1 gün sonra açıklamak ile bilmem kaç kişinin daha virüs kapmasına neden olacaklar başka şey değil !

Peki neden yarın açıklanıyor ? Onu hepimiz biliyoruz işte ! Tek kişiye Sorulmadan iş yapılmıyor çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bakkala bile gidilmez artık

https://twitter.com/koronareport/status/1328445624065404928?s=21

|
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj

Keşke senn dediğin gibi olsa dostum ama bu kurulun ülke hakkında karar alma gibi bir yetkisi yok, yetkiler genel olarak içişleri bakanlığında toplanmış durumda,mevcut yapıda bu kurul sadece tavsiye kararı alabiliyor.Tavsiye kararları diğer bakanlıklara iletiiliyor, bakanlıllarda gerek halinde yeni tedbirler getiriyor

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Faviradan başka ilaç yok mu sizin tedavinizde

|
    |
    Süleyman Çakır. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10458 Mesaj

...bakanlıklarda gerek görülmesi halinde saraya götürüyor saray gerek görürse toplantıyı kim yapacak mevzusu çıkıyor onda eğer iyi bir şey ise Erdoğan açıklama yapıyor değil ise başka biri.. Yani her koşulda reis bekleniyor.

Hiç sanmıyorum ama sizin yazdığınız gibi oluyorsa bile eğer karar alabilecek bakanlar yine toplantıya katılsın. Her şey çabuk çözülsün plan program dahilinde vatandaşı düşünerek tabi !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cas52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Son sözü evet dediğiniz gibi bir kişi söylüyor ona itirazım yok , demek istediğim bilim kurulunun sadece tavsiye kararı alması.Ama adımlar atılacaksa tabi ki hızlı atılsın, sonuçta milyonları ilgilendiren bir konu, gerekli kabine toplantısı vs hepsi bu gece de yapılabilirdi.

|
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    16517 Mesaj

AKP zaten 18 yıldır başımızda 18 yıl önce doğanlar başka parti mi gördü 

|
    |
    fluox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.