Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koca elımızde buyuk bır koz var yakalanmamak

yasak yok devam ke

• quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

Bende max 1 gün sürdü, sırf bu yüzden teste gittiğimde ise pozitif çıktı. çok az öksürük vardı birde ama çok az.

Benim de bir hafta önce iki üç gün şiddetli baş ağrısı, bel ağrısı ve bacak ağrısı oldu. Bundan sonra ise boğaz ağrısı ve burun akıntısı ve öksürük oldu bunlar burun akıntısı hariç halen sürüyor. 3 gün önce koku alma gitti halen yok. Bugün test yaptırdım, benim sürüntü (antijen de deniyormuş sanırım) testim negatif çıktı ama sanırım hızlı testti. yarım saatte sonuç çıktı ne kadar güvenilirdir bilemedim

• Millet deli gibi öksürmeye başladı. Korkum gittikçe artıyor.

Otobüs, minibüs vb.de camları açmak işe yarar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 26 Ekim 2020; 20:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bende hiçbir belirti yok ama sanki kokular kötüleşti gibi en sevdiğim parfüm bile b.k gibi geliyor garip bir koku anlatamam . ilk 2 sn falan iyi gibi sonra sanki birisi saf alkol kolanya içmişte ağzıyla üflemiş kokla der gibi çürük alkol gibi çok garip bir koku ama doğal olan şeylerin kokusunu devamlı alabiliyorum mandalina mesela soyarken kokluyorum miss gibi kokuyor ama ne kadar el yapımı şey varsa b.k gibi geliyor pisikolojik mi sizce iş yeri wc sine giriyorum aynı koku parfüm sıkıyorum 2 sn sonra aynı koku . cebimde kolanya fısfısı ile geziyorum başından beri 80 derece. dışarda gezerken kutu kola bile alsam sıkıp yıkıyorum ağız değen yerleri o derece dikkat ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 26 Ekim 2020; 21:40:19 >
  • ugrelll kullanıcısına yanıt
    Kahve koklayabiliyorsan iyisindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Kahve koklayabiliyorsan iyisindir.

teşekkürler hocam kokladım güzeldi kafayı yiyeceğiz bu gidişle yine de takipte olayım bu meret herkeste başka etki veriyor sanırım gitse komple gider herhalde 2 sn sonra saçmalamaya başlamaz koku duyusu sanırım : ]

• Ben tıp stajyer öğrenciyim 1 aya stajlarım başlayacak. Hastanede N95 taksam sadece beni koruyacak, cerrahi maske taksam kendimi koruma şansım daha az olacak. N95 üzerine cerrahi maske taksam hem kendimi hem karşı tarafı korusam nasıl olur dayanılır mı?

• ciğerlerde leke görünüyorsa negatif çıkman normal.o aşamaya geldiyse negatif çıkarsın zaten. ama ciğerlerde sorun yoksa biraz psikolojik ve biraz soğuk algınlığı hocam sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Birden çok kez maskeni kullanmak için öyle yapman gerek. Video izletmediler mi? 5 kereye kadar takabiliyorsun temizse eğer 8 saatlik bir dönemde. Bunu Mehmet Ceyhan Hoca da hep anlatıyor ekranlarda.
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete Can Karahasan -- 26 Ekim 2020; 23:16:38 >

• Sosyal mesafe, maske, hijyen derken bu kuraklık gidişiyle sondaki hijyeni çizebiliriz...

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-iki-haftalik-yagislarin-da-faydasi-olmadi-istanbulda-alarm-41641043

İstanbul'da barajların doluluk oranı yüzde 35,7

İstanbul'un barajlarının bugün itibariyle doluluk oranları:

Ömerli barajı doluluk oranı yüzde 45.70

Papuçdere barajı doluluk oranı yüzde 08.27

Sazlıdere barayı doluluk oranı yüzde 07.70

Büyükçekmece barajı doluluk oranı yüzde 17.27

Alibeyköy barajı doluluk oranı yüzde 22.07

Terkos barajı doluluk oranı yüzde 33.17

Kazandere barajı doluluk oranı yüzde 05.14

Elmalı barajı doluluk oranı yüzde 29.18

Darlık barajı doluluk oranı yüzde 62.45

Istırancalar baraj gölü doluluk oranı yüzde 17.89

• 
Sayfa: önceki 31733174317531763177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.