Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayı kötü evet kalem ellerinde değilmi arkadaş neden çok yazıyorlar az yazsınlar.Bunu neden söylüyorum çünkü ülkede inanmıyom yok 10 la çarpın yok 7 yle çarpın diyenler var o yzden

• 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Yuh rezalet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 mayıs dan itibaren en yüksek vaka sayısına ulaştık 2026 hesapaldım. Pazar ve pazartesi günü olan sayıları çıkartınca 2026 kalıyor.

KPSS Ön Lisans ve EKPSS nin ertelenmesi gerekir. Son 5 ayın en yüksek rakamındayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Aynen benimde öyle havalar biraz soğudu hemen yükselişe geçti.

Fransada ki gibi gece veya akşam saatlerinden itibaren sabaha kadar bi sokağa çıkma yasağı gelebilirmiş.

Gec kalinmadan getirilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün yaz ucuza krediler ile kırsala ,köyüne gidip oğlak çevirip gününü gün edecek,bayram ziyaretlerini eksik etmeyeceksin,, sen beyaz yaka orta sınıf ve zenginler sizde bütün yaz o kumsal bu kumsal gezecek, mavi tura çıkacaksın, ben İstanbul da evi bekleyeceğim, şimdi de vaka arttı diye sokağa çıkma yasağı ilan edip beni eve hapsedeceksin öyle mi ? Oldu....

• ben de kac gundur hic koku tat alamiyorum.ama hafif kotu bi koku geliyor

• Günlük olarak en az 19000-20000 civarı pozitif var. Bu kesin bir şey. Neden hala "hasta" sayısını paylaşıyorlar anlamış değilim.

• Şaka gibi ya daha hasta sayısını açıklayamıyorlar değiştirip duruyorlar

https://twitter.com/kamubultenicom/status/1318289086088695813?s=21

• xRedLineTRx kullanıcısına yanıt
    Onu da beceremiyorlar baksanahttps://twitter.com/kamubultenicom/status/1318289086088695813?s=21

• Vallahi bıktırdınız şu vaka sayısından ya. İki bilgi alalım diye giriyoruz , 2 mesajdan biri “yalan” vaka sayısı.

Anladık arkadaşlar doğru paylaşmıyor devlet , bizzat kendileri de söyledi zaten. Paylaşmıyoruz , sempton gösterenleri yazıyoruz dediler.
    E peki neden siz hala şu günlük tabloyu görünce parlıyorsunuz.

• Onuda beceremiyorlar işte

• virüsün güncel yayılımı hariç, nasıl bir bilgi almak için bu konuyu takip ediyorsunuz? koronanın çaresi burada yayınlanacak falan mı sanıyorsunuz? bir de insanlara fırça atar gibi yazmışsınız. komik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

virüsün güncel yayılımı hariç, nasıl bir bilgi almak için bu konuyu takip ediyorsunuz? koronanın çaresi burada yayınlanacak falan mı sanıyorsunuz? bir de insanlara fırça atar gibi yazmışsınız. komik.

Konuşulacak bir sürü konu var.

her gün günlük vaka tablosuna laf etmek için mi giriyorsunuz konuya?

• mesela? yazın üç beş örnek.

ayrıca, global pandemi esnasında, ülkedeki sağlık bakanlığı'nın YALAN söylemesinden daha önemli hiç bir haber yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 20 Ekim 2020; 1:0:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ab le vaka sidik yarıştırması bitmedi virusun sıcaklığa mevsime bağlı olduğu yaşamayı üremeyi soğuk havayı daha çok sevdiği açık artık, Türkiye genel olarak sıcak sonbahar yaşadı anca havalar soğmaya başladı ab nerdeyse 1+ aydır soğuk 15-22 arası dolanıyor merkayetmeyin bizde zıplıycaz . ,ama toplumumuz genel olarak genç ve dirençli asya ırkı akdeniz italyan ırkı gibi dökülceğini hiç bir zaman sanmıyorum oyle günlük 1000 ne yaklaşan ölüm sayılarını sayıları beklemiyorum yani italya ispanya fransa yine felaketi yaşar havuz dolamaya başladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Ekim 2020; 0:0:24 >
  • 
Sayfa: önceki 31593160316131623163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.