Şimdi Ara

KORONA VİRÜSÜNÜN İLAHİ İKAZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umreye gitmiş,hemşire olarak görevini yapmış,Allaha inancında eksiklik yok ve sonuç,nasıl yorumlamak gerekiyor

https://tele1.com.tr/5-yasindaki-kiziyla-umrede-koronaviruse-yakalanan-hemsire-bu-onun-bir-imtihani-149858/

KORONA VİRÜSÜNÜN İLAHİ İKAZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ ?

• quote:

Orijinalden alıntı: soygar

Allahın sanatını görenler cennete değil sonsuz sanat galerisine gitmeli,Göremeyenler ise cehenneme değil yok olmalı

Ben Allahın yarattığı her galaksiyi,her yıldızı,her gezegeni,her uyduyu görmek isterdim,Cennetteki dünya'ya ait zenginlikler Allahın sanatı için yetersiz bence

Evrende 2 Trilyon galaksi,Her galakside ortalama 250 milyar yıldız,Bu yıldızların etrafında dönen 1 Trilyon gezegen ve 10 katı uydu olduğu düşünülüyor.Bunları görmek hakkımız değil mi?

İbadet etki Cennet'e gir, ibadet etmezsen ve Allah'ı dinlemezsen sonun bellidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4D62BFE91

O zaman göstersin sanatını geçsin gitsin, cennetmiş cehennemmiş keklemesin bizi.

Son aldığım habere göre andromeda yakınlarında uzaylılar tanrıyı ele geçirmiş hücreye tıkmışlar
    Yok öyle yama sen Allah'ın yarattığı suyu iç, yarattığı nimetleri ye, yarattığı kadınlarla cinsel ilişkiye gir ve zevkin doruklarına çık sonra da ibadet etme, bu apaçık bir nankörlüktür
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

E ne anladım ben bu adaletten? Hak edeni değil herkesi cezalandırıyor.

Alıntıları Göster
    Ceza değil, yangın, deprem, sel ve salgın hastalık gibi musibetler müslüman kulların günahlarını siler ve karşılığında Cennet'i garantiler, müsluman olmayanlar ise avucunu yalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Hayır. Doğanın döngüsü. İlk kez olan birşey değil.
    Nasıl yani ?
  • quote:

Bunu sınav olarak görüyormusun?
    Umreye gitmiş,hemşire olarak görevini yapmış,Allaha inancında eksiklik yok ve sonuç,nasıl yorumlamak gerekiyor

https://tele1.com.tr/5-yasindaki-kiziyla-umrede-koronaviruse-yakalanan-hemsire-bu-onun-bir-imtihani-149858/

Tabiki

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Allahın sanatı yazmıştın,İbadetle ne ilgisi var,Allahın sanatı dünya güzellikleri ile kısıtlı olamaz ben ondan bahsettim.
    Burda çocuk sınavda değil belli,yaşı akıl yaşına gelmemiş çünkü,Hemşire ablamız çocuğu üzerinden sınava çekiliyor diyorsun anladığım kadarı ile
  • quote:

Allahın sanatı yazmıştın,İbadetle ne ilgisi var,Allahın sanatı dünya güzellikleri ile kısıtlı olamaz ben ondan bahsettim.
    Zaten değil, koskoca kainatı yaratmış
  • quote:

Burda çocuk sınavda değil belli,yaşı akıl yaşına gelmemiş çünkü,Hemşire ablamız çocuğu üzerinden sınava çekiliyor diyorsun anladığım kadarı ile
    Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Yok öyle yama sen Allah'ın yarattığı suyu iç, yarattığı nimetleri ye, yarattığı kadınlarla cinsel ilişkiye gir ve zevkin doruklarına çık sonra da ibadet etme, bu apaçık bir nankörlüktür

Alıntıları Göster
    Zevkin doruklarına çıkmak hakkımız değilmi yani
  • quote:

Zevkin doruklarına çıkmak hakkımız değilmi yani

Alıntıları Göster
    Tabiki hakkımız ama bu hazzı ve zevkide Allah veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kütahyalı 77

Tabiki hakkımız ama bu hazzı ve zevkide Allah veriyor

Alıntıları Göster
    O sana zevk verdi sen de ona iman edeceksin diyorsun, peki ben bu zevki kabul etmesem ve iman etmemeyi tercih etsem olurmu? ya da beni komple yok etsin daha sonra kendi başına tanrıcılık oynasın
  • quote:

O sana zevk verdi sen de ona iman edeceksin diyorsun, peki ben bu zevki kabul etmesem ve iman etmemeyi tercih etsem olurmu? ya da beni komple yok etsin daha sonra kendi başına tanrıcılık oynasın

Alıntıları Göster
    OLMAZ
  • Cinsellik nedeni ile cennetten kovulduk ne hazzı yav. Meali de mi okumayı beceremiyoruz anlamak güç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HADO77

Cinsellik nedeni ile cennetten kovulduk ne hazzı yav. Meali de mi okumayı beceremiyoruz anlamak güç.
    Yasak elmayla cinselliğin ne alakası var ?
    Onlara edeb yerleri göründü ve örtünmek istediler.

• quote:

Onlara edeb yerleri göründü ve örtünmek istediler.
    Sonra ne oldu ?
    İnin oradan aşağı.

• quote:

İnin oradan aşağı.
    Nereden ineyim ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.