Şimdi Ara

Korkunç Resim Paylaşım Ana Konusu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
10
Favori
14.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lunar caustic

Efsanedir kendileri
     Korkunç Resim Paylaşım Ana Konusu

Burada da hikayesi var abimizin.
    http://creepypasta.wikia.com/wiki/Jeff_The_Killer

Şunun Türkçe'sini bir yazabilir misin ?
  • Bülent Ersoyun üstüne paylaşımlar hükümsüzdür.Bunun yüzünden çocuğumuz olmayacak :D
  • Ya yapmayin yemin ederim en cok Bulent Ersoy'dan korktum. Cotank diye acildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

Yaşanmış bir hikaye sanırım bende bir sitede denk geldim ve yeni bir olay kişinin kendisi yazmış sanırım.

Öncelikle merhabalar diyorum. Ben Ankara’da 9 senedir medyumluk yapıyorm. Bir süre önce yanıma bir kadın ve oğlu geldi ( kadın = 32 oğlu = 8 ) Kadın bana oğlunun duvarla konuştuğunu söyledi ve lavaboya gidemiyormuş. Banyo yapmaktan korkuyormuş ve dahası çocuğun makat kısmında ( dışkı bölgesi ) derin yırtıklar olduğunu görmüş. Benden yardım istediler. 1. gece evlerinde çocuğun yanındaki yatakta uyudum. Saat 4:19 da konuşma sesleri duydum. Not defterim elimde dinlemeye başladım dediklerinin %35 kadarını zor anladım. 4:20 = Geç geldin 4:25 = O bir medyum 4:52 = dokunma ona nolur 5:01 = o sana bişey yapmıyor yarın daha erken gel…
    Sabah oldu çocugun sırtında üçgen şeklinde yanık izleri, omzunda 52 yukarıda 53 aşağıda diş izi buldum.. O gün öğlenleyin Cin tırnağı hazırladım ve evime gittim. Saat çoktan 24:10 olmuştu televizyonda Okan Bayülgen’in makina programını izliyordum. 24:29 da yattım. Saat 2:17′de kapım çalındı. Açmadım. Saat 2:51 kapım tekrar çalındı açmadım. Saat 3:23 kapım tekrar çalındı ve açmaya gittim. Kapıda 16 yaşlarında bizim görevlinin oğlu recep vardı. “Abi rahatsız ediyorum ama arabanızı çaldılar ” dedi. Hemen aşağı indim arabam çalınmıştı. Polisi arayacaktım telefonum yukarıda kalmıştı. Recep diye bağırdım görevlinin oğluna bakmadı bile. Yukarı çıkıp kapıyı açtım. Kapıyı açar açmaz karşıda koridor, koridorun sağında solunda ve tam ortasında 3 oda var. Ortadaki odanın kapısı çat diye kapandı. Nas suresini okumaya başladım, içeri girdim. Ortadaki odaya doğru yaklaştım ve kapıyı açtım kimse yoktu burası benim odamdı. Yatağımın yanına elbisemi çıkardım odamın kapısı hala açıktı. Kapıyı kapatayım derken bir ses duydum evimin kapısına anahtar sokulmuştu ve açılmıştı. 10 sn kadar baktım ve kendimi gördüm. Arkam dönük bir şekilde ayakkabılarımı çıkarıyordum. Nefesim kesilmiş bir şekilde kapıyı kapattım. Hemen yatağımın altına girdim. Korkudan ne yapacagımı bilmiyordum. 1 dk kadar geçmedi odamın kapısı açıldı. Biri hızlı hızlı nefes alıyrdu. O bendim…
    Sonra elbiselerini çıkardı. Kapıyı kapattı, dizlerinin üstüne çöktü ve yatağın altına baktı… Gözlerini göremiyordum ama beni rahat bırak diye bağırıyordu. Ağzından ve kulaklarından akan kanı görüyordum. Lütfen lütfen diye yalvardım. Nas, Fatiha, Ayet-el Kürsi dualarını okudum. Sabah uyandığımda dilim çatal diye adlandırdığımız yılan dili şeklinde olmuştu. Çocuk ise 2 ay önce okulun son günlerinde kermes var diye gitmiş 2 adet kurşun kalemi burun deliklerine sokup elleri ile kalemlere çok sert bir darbe vurmuş ve hayatını kaybetmışti. Dün gece yine saat 2:56 da kapı çaldı ama açmadım. Fena haldeyim…

"Abi rahatsız ediyorum ama arabanı çaldılar."

• quote:

Orijinalden alıntı: UnLimiteD.

Hala o sahne gozumde canlaniyooo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YAV ŞURADA IKI ETKILEYICI KORKUNÇ RESIM GORUP BIRAZ GERILIM YAPARIZ DIYORDUM. AMA BAZILARI HEMEN SACMA SAPANLIĞA BAŞLAMIŞSINIZ. BU TUR KONULARA BIRAZ CIDDIYETLIK VERSENIZ BI YERNIZ MI EKSILIR OLURMUSUNUZ? SEN ŞİMDİ GİTTİN BULENT ERSOY YADA BAŞKA BIRININ RESMINI KOYDUN EE ELINIZE NE GEÇTI SOYLERMISINIZ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: areyoujealousme?

bu kadını hatırlıyıorum bi yerden. bi ünlünün annesiydi sitem ediyordu falan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: At Düşkünü

quote:

Orijinalden alıntı: eternity

quote:

En başarilisi buydu.

neden ben zerre korkmuyorum la bu resimden? bi esprisi falan mı var bunun? her bu tarz konuda görüyorum çünkü.

filmi izlemedin sanırm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razumihin7

quote:

bu kadını hatırlıyıorum bi yerden. bi ünlünün annesiydi sitem ediyordu falan..

Kibariyenin annesi değil mi ?

Şöfeeer şöfer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

quote:

quote:

quote:

En başarilisi buydu.

neden ben zerre korkmuyorum la bu resimden? bi esprisi falan mı var bunun? her bu tarz konuda görüyorum çünkü.

filmi izlemedin sanırm

bende filmi izlemedim ne filmiymiş bu hiç korkunç değil güldüm hatta
  •  Korkunç Resim Paylaşım Ana Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

quote:

quote:

quote:

quote:

En başarilisi buydu.

filmi izlemedin sanırm

bende filmi izlemedim ne filmiymiş bu hiç korkunç değil güldüm hatta

Evde tek başına olduğun bir kış gecesi ışıkları da kapat izle.Donuna zıçmazsan namerdim.
  • quote:

Bu karı yüzüklerin efendisinde oynuyordu
  •  Korkunç Resim Paylaşım Ana Konusu

(clockwork orange'ı izlemeyenler korkmaz...
  • quote:

korkanlar biraz soğusun diye alakasız bazı fotoğraflar baylaşmaya karar verdim.

rahatlayıp, bi nefes alırsınız

Tövbe tövbe

Ban sebebi olmaz inşallah

• la ggogle "meksika zeta karteli" diye aratın aradığınızı bulacaksınız buraya cordum ama atılmak istemem
  • quote:

quote:

quote:

quote:

En başarilisi buydu.

filmi izlemedin sanırm

la bu hanım abla hangi filmde bilmiyorum midem sağlamdır lakin bu karıdan tırstım lan sanki elbisenin altından ak47 felan çıkaracakmış gibi duruyor, yalnız makyaj ambiyans felan süper beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

quote:

quote:

quote:

quote:

En başarilisi buydu.

filmi izlemedin sanırm

la bu hanım abla hangi filmde bilmiyorum midem sağlamdır lakin bu karıdan tırstım lan sanki elbisenin altından ak47 felan çıkaracakmış gibi duruyor, yalnız makyaj ambiyans felan süper beyler.

musallat 2 de oynamıştı bı
  • Sahnenin kadrajından bile belli birazdan bişey olacağı :D

• Korkuc resim icin profilime bakin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.