Şimdi Ara

Korku ve bilim kurgu sineması odaklı twitter hesabı açtım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun yıllardır korku ve bilim kurgu sinemasına gönül vermiş biri olarak izlediğim filmlerden gif'ler ve videolar hazırlayıp paylaşacağım bir twitter hesabı açtım ve dün gece paylaşımlara başladım. Az bilinen belki ilk kez duyacağınız filmlere denk geleceğinize eminim. Gif ve videoları arşivimdeki filmlerden kendim hazırlıyorum, içerik tamamen orjinal bana ait, sağdan soldan araklama hiç bir şey olmayacak. Donanımhaber sinema bölümü üyelerinde korku ve bilim kurguya ilgisi olan herkesi beklerim. İlgi görürse bu konuyuda güncel tutup paylaştığım filmler hakkında daha fazla bilgi ve karşılıklı tavsiyelerde bulunabiliriz.

https://twitter.com/InvaderCosmic

• Selam dostlar 5 ay aradan sonra ilk mesajda bahsettiğim twitter hesabımın aktif olduğunu belirtmek isterim. Korku ve bilim kurgu sinemasına ilgisi olan herkesi beklerim güzel gif ler hazırlıyorum

• ekostros kullanıcısına yanıt
    Twitter standart bir hastalık zamanlarına denk gelmişsin..

Kolay kolay hesabını kimse takip etmez …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRocKfire

Twitter standart bir hastalık zamanlarına denk gelmişsin..

Kolay kolay hesabını kimse takip etmez …

Hesabı kendi imkanlarımla ufak ufak büyütüyorum takip - geri dönüş şeklinde %100 yabancı takipçim oldu zaten biliyordum türklerin ilgisini çekmeyeceğini de yinede tek tük belki gelen olur diyordum kimse gelmedi.

• Twitter boş Instagram daha uygun buna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laylaylaylom

Twitter boş Instagram daha uygun buna

İnstagram'a geçiş yapacağım yakında ve önceliğim orası olacak. Twitter'da bu işlerin zor olduğunu önceki hesabımdan biliyorum daha önce 80'ler müzik hesabım vardı 18K takipçiye geldim ünlüler falan takip etmeye başlamıştı 30 saniyelik bir şarkı yüzünden telif yedim ve hesabı kökünden sildi attı şerefsiz twitter. 3-4 yıllık emek çöp oldu bir anda. İnstagram'da da telif sıkıntıları oluyor fakat yalnızca video siliniyor hesaplar asla kapanmıyor. Yakında geçeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.