Şimdi Ara

Korku Oyunu Çevre Tasarımı [Tamamlandı] - Gameplay & SS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
14
Favori
22.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeteneğe bak be Bravo kardeşim, yolun açık olsun. Bakarken her defasında helal olsun dedim. Mükemmel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağlam bir çalışma çıkartmışsın. Tebrik ederim.

Güzel işler ve başarılar çıkarabilmen temennilerimle.
  • Oha yaa çok iyi olmuş. Korku oyunlarıyla aram hiç yok ama bende beğendim

• Oha yaa çok iyi olmuş. Korku oyunlarıyla aram hiç yok ama bende beğendim

• Tebrik ederim çok iyi çalışmalar gerçekten
  • Harika ya, koy steame alalım destek olalım başkan sana
  • Vay canına, elinize sağlık. Başarılarınız daim olsun.
  • Gerçekten çok başarılı gözüküyor tek kişi ile helal olsun.

Bu tip oyunlarda hikaye çok önemli, bir hikaye ile okula giriş bölümü dahil ara videolarla pekiştirirsen koy steam greenlighta gitsin.
  • Çok büyük emek var bu işlerin ne kadar zor olduğunu biliyorum.Tebrik ediyorum bittiğinde ortaya harika bir şey çıkacağına eminim.
  • Çok potansiyeli olan oyun.Güzel bir hikayeyle desteklenirse yılın korku oyunlarından biri olabilir.Atmosfer sesler grafikler 10 numara.silent hill tarzı bir hikaye olursa muazzam olur.Çıktığı an alıp destekleyeceğim.Başarılar.
  • Oyun bitmeden de bağış yapalım ortaya güzel bir proje çıksın bağışçı listesinde adımız çıkar
  • Korku Oyunu Çevre Tasarımı [Tamamlandı] - Gameplay & SS

Modellemeler gayet başarılı olmuş neredeyse yüksek bütçeli oyunlardan farkı yok ama nacizane dikkatimi çeken bu fotoğraftaki İstiklal Marşı tablosu gereğinden daha çok ışık gelmiş ve beyaz dengesi daha çok gibi gördüm. Yandaki tablo ile gölgesi daha farklı duruyor.

Umarım daha başarılı yerlerde-büyük projelerde yer alabilirsin, başarılar şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 11 Şubat 2020; 23:17:3 >

• Metal-Gear oyun oynayan birisi değilim ama ana sayfa haberini görünce videonun tamamını izledim ve çok beğendim. Oyun oynamadığım için diğer oyunlarla mukayese etme imkanım olmasa da video ortamındaki görüntüler çok gerçekçi olmuş tebrik ederim.

Türkiye'den de işini hakkıyla yapan insanları görmek sevindirici. Destek olmak ve konunuzun biraz daha önce çıkması adına bende bir katkı sağlamak istedim. Elinize kolunuza sağlık.
  • Metal-Gear kullanıcısına yanıt
    Harika, kalite direkt en üst seviyelerde. Bir korku oyunu sever olarak ayrıca mutlu oldum. İşin bu yönü de mükemmel. Tebrikler, başarılar...

• ben vizyonsuz biri oldugum icin böyle oyun modellemeleri görünce heves edip kendi evimi ve kendimi modelleyip evimin icinde sanal tur yapmak istiyorum :(
  • son durum ?

• O kadar çok detay var ki bir insanın bunları tek başına yaptığına inanamıyorum resmen. Ayrı bir yetenek olsa gerek. Tebrikler.

Diğer merak ettiğim şey ise yurt dışından iş teklifi alıyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 3 Mart 2021; 8:28:21 >
  • @scientia, Evet hocam, şu an bir 3A oyunun tanıtım fragmanı üzerinde çalışıyoruz, kökeni İrlan'da da kurulmuş olan ABD'deki bir şirket ile 12 ay sözleşmeli Freelance eleman olarak çalışıyorum.

NDA Gizlilik sözleşmesine tabîî olduğu için proje hakkında herhangi bir paylaşım yapmama ve/veya firma duyurmadığı müddetçe benim oyunu duyurmama müsade yok. Aksi halde proje hakkında bilgi sızdırmış olacağım için yaptırımı var. Fragman yayınlandıktan sonra forumda çalışmaların sahne arkasını gösterdiğim bir konu açacağım. Korku Oyunu Çevre Tasarımı [Tamamlandı] - Gameplay & SS 

@Panamalı Hasta, bu oyun sahnesi, her anlamda bana ait olan bir oyun geliştirebildiğime dair kanıt niteliği taşımak amaçlı bir Portfolio çalışmasıydı. Piyasaya çıkarılmak üzere yaptığım bir proje değildi. 3A oyun şirketleri ile çalışmayı hedeflemiştim yıllardır, hedefine ulaştı mı diye sorarsanız evet, şu an bir 3A oyun üzerinde çalışmaktayım. Bununla alakalı zamanı geldiğinde forumda konu açacağım ancak sözleşme kuralları gereği firma duyurmadan ben paylaşım yapamıyorum.

Portfolio: https://www.artstation.com/evren01

• Metal-Gear kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkürler. Merak ettiğim tek şey yurt dışından iş bulup bulmamanızdı. Firma ve proje detaylarını vermeseniz de olur ki vermeyin zaten. Korku Oyunu Çevre Tasarımı [Tamamlandı] - Gameplay & SS Sözleşme ihlalleri çok ciddi sonuçlarını beraberinde getiriyor. Onaylatmak istediğim şey kendinizi geliştirirseniz dünyanın neresinde olursanız olun iş bulabiliyorsunuz teziydi ki bir kez daha inandım buna. Motivasyonum arttı. En büyük hayalim sizin gibi remote iş bulup dövizle burada güzel hayat yaşamak. Tabii benim alanım programlama. Başarılar tekrardan.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.