Şimdi Ara

Korku Kitapları sevenler ve tavsiyeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
71.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    stepan king - 1406
    Stephen king--tılsım
    ...
  • Kitabin korkusu olurmu bilmiyorum ama su kitabı okuyacagım galiba...

FireStarter-Tepki
  • quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

arkadaşım o kadar kitap okudum ve hiçbirisind gerilim bulamadım bence en iyisi filmler ama onlar da az geliyo ben film izle derim kitap okuyarak gerilim yaşayamazsın

öyle bir yaşanıyor ki hemde ne biçim..arka sayfaya gectiğini anlamadan kitap bitiveriyor kalbin çarparak soluksuz..sanki dısardan izliyorsun senin yarattığın karakterler senin istediğin şekiller istediğin mekanlar..fi,lmde bunlar kısıtlanıyor kitapta gerilimi daha sınırsız buluyorum ben :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Saralondé

quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

arkadaşım o kadar kitap okudum ve hiçbirisind gerilim bulamadım bence en iyisi filmler ama onlar da az geliyo ben film izle derim kitap okuyarak gerilim yaşayamazsın

öyle bir yaşanıyor ki hemde ne biçim..arka sayfaya gectiğini anlamadan kitap bitiveriyor kalbin çarparak soluksuz..sanki dısardan izliyorsun senin yarattığın karakterler senin istediğin şekiller istediğin mekanlar..fi,lmde bunlar kısıtlanıyor kitapta gerilimi daha sınırsız buluyorum ben :)

Katılıyorum (: Polisiye-Gerilim romanlarında bende kendimi çok kaptırıyorum..

Filmde Oyuncuların ve yönetmenın size sunduğu konuyu,atmosferi yşıyorsunuz ama Kitapda hayal gücünüze bağlı bunlar.

• ben de seviyorum okumasını fakat bir türlü gerilimi yakalıyamıyorum hayal etmesi geçekten çok hoş ama ne film ne de kitaplarda geriliyorum
  • Katılıorum en ii korku yazarı grange
  • Tess Gerritsen - Cerrah

Bu kitabı zorla okuyup bitirdim. Şimdi bir de 2. serisi çıkmış Çırak adında. Devam kitabı. Elimdeki kitap bitince hemen başlayacağım da ne zaman biter orası muamma.
  • 'o' yu oku S.k.nin en iyi eseri
  • 2005 te açılan bir konu bu kadar zmnda sadece 1 sayfaülkemizde bu tür kitaplara bu kadar ön yargımı var ya arkadaslarımdanda kimse korku kitapları okumaz ama cok şey kaybediyorlar cok mutlaka okunması gereken türler arasındadır bence
    forumda kitap bölümüne ne zmn girsem hep cok az kişi oluyor şimdi mesajı yazdıgım saatte normaldır ama baska zmnda böyle oluyor konuyla alakasız oldu ama sevdigim bir roman türünün konusun bu kadar ilgisiz oldugunu görünce üzüldüm

• Grange' nin okuduğum tüm kitapları harikaydı, sürükleyiciydi.
    King' in sadece Sis romanını okumuştum ama sıkıcı gelmişti bana.
    Dan Brown' ın anlatımını beğenmekteyim.
    Ayrıca Glen meade' in kitaplarını şiddetle tavsiye ederim.Bu yazarın buz kapanı ve sakkaranın kumları romanlarını okudum ve büyülendim.
  • Orkun uçar - zifir

emin olun çok iyi bir kitap
  • bn size fısıltıyı tavsiye ediyorum kitap;cennetten düşen bir melekle ilgili tekrar kanatlarını kazanması için yarı ölümsüzlerin soyunda gelen birini öldürmesi gerkiyor ama öldüreceği kişiye aşık oluyor kızında peşinde tanımadığı cennetten düşen melek var o da ara da sırada karşısına çıkıp hafızasına onun kaza yaptığını veya düştüğünü kapıların kitlendiğini gösteren resimler yolluyor ve kızı tenha bir yerde yakalayıp öldürmek istiyor

akşam okuyunca çok korkunç oluyor mutlaka okuyun
  • H.P. Lovecraft

Stephen King in bazı kitapları.
  • Arkadaşlar korku gerilim tarzında kitap ismi önerebilecek olan var mı? Cinayet, gerilim, intikam, ihanet gibi olayları kapsayan bir kitap. Aşkta fena olmaz :)
  • Macera olaraktan vereyim ben sana..

Adam Fawler - Olasılıksız ve Empati
    John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut
  • quote:

Orijinalden alıntı: saypir

Arkadaşlar korku gerilim tarzında kitap ismi önerebilecek olan var mı? Cinayet, gerilim, intikam, ihanet gibi olayları kapsayan bir kitap. Aşkta fena olmaz :)

siyah kan'ı oku.
  • En çok zevk aldığım korku kitaplarıdır.
    Düzenleme : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moratzi -- 25 Ağustos 2011; 18:06:11 >
  • Stephen King-Hayvan Mezarlığını gece okurken baya yusuf etmiştim
  • Yeni kitaplardan varsa tavsiyeleriniz iyi olur. Daha önce okumadım ama okumak istiyorum. Fakat gerçekten korkutacak kitap lazım bana. Ve yazarın yani ana kahramanın kendisinin anlattığı kitap olursa daha iyi olur.
  • 2005teki konu 2012de hortlatılmış. tam korku romanı tadında bir olay
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.