Şimdi Ara

Korkmaz Kappa Çaydanlık 89,90 ₺ - HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
4.039
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

18/10 Cr-Ni paslanmaz çelik estetik özel maxi form. Parlaklığını koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyler. Cam kapaklı demlik. Demlik: 0.9 lt Suluk: 2.0 lt

Fiyat: 89,90 ₺

Stok kodu: MTBRCKA07801

Korkmaz Kappa Çaydanlık 89,90 ₺ - HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 12 Mayıs 2019; 4:23:15 >

• Sevgili tatar. Öncelikle merhaba. Bende tatarım. Geçen hafta bu fiyattan bu çaydanlığı aldım. Kartımdada 35 tl bonus vardı. 50 küsür liraya mal etmiş oldum. Uzun lafın kısası ben verdiğim paraya pişman oldum. Kutusu savaştan çıkmış gibiydi. Kimbilir ne badireler atlattı. Çaydanlık bence pazar malından farksız. Anneler günü ayağına valideye hediye ettim. Hediye etmemiş olsaydım bonus falan gözünün yaşına bakmaz iade ederdim
  • Iki haftadir ayni fiyat siparis verdik surat kargo 10gunde getiremeyip geri gonderdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 kişilik bir aileye yeter mi nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: HanDar05

4 kişilik bir aileye yeter mi nasıldır?
    Alt tarafı 2.0 litre üstü 0.9 litre diyor. Fazlasıyla yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

Alt tarafı 2.0 litre üstü 0.9 litre diyor. Fazlasıyla yeter.

Alıntıları Göster
    Sağolun hocam cevabınız için

• Aldik bakalim.

• 1 tane aldım. Teşekkürler haber verdiğin için.
  • Tenekeden hafif hallicedir.

çöp oğlu çöp.

zamanında N11.com un alt limitsiz çeklerinin havada uçuştuğu dönemlerde, o kadar fazla alışveriş yaptık ki, ne alacağımızı şaşırmıştık.

Vel hasıl
    http://www.yurdal.com.tr/kategoriler/1622-korkmaz-a081-vertex-caydanlik-takimi.html çaydanlığı almıştık.

Bu çaydanlık 500 TL üzerinde.

Tamam çaydanlık şık güzel ama bildiğin tenekeden hallice, su kaynarken teneke sesi geliyor.

500 TL kim aldım çaydanlık kim.

Bu tür şeylerde JUMBO marka alacaksın, evladiyelik kullanacaksın.

gerisi her 3-5 yılda parayı çöpe atmak demek.

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Ya siz pardon da ne anlatiyorsunuz ?

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Siz kullanmadiginiz urun hakkinda bos yapip konuyu kirletiyorsunuz. Napacaksiniz yuz yuze beni mi doveceksiniz ? Maganda minsiniz ? Internetten herkese boyle.gider yapiyorsaniz isiniz is. Amel defterinizi biri tek hamle ile kapatabilir lutfen haddinizi bilin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar 55

Siz kullanmadiginiz urun hakkinda bos yapip konuyu kirletiyorsunuz. Napacaksiniz yuz yuze beni mi doveceksiniz ? Maganda minsiniz ? Internetten herkese boyle.gider yapiyorsaniz isiniz is. Amel defterinizi biri tek hamle ile kapatabilir lutfen haddinizi bilin
    Komik adam mışsın. :-D

Teneken gelince bizi iki tıngırdat da dinleyelim :-D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxlboy -- 12 Mayıs 2019; 21:47:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Komik adam mışsın. :-D

Teneken gelince bizi iki tıngırdat da dinleyelim :-D

Alıntıları Göster
    Bu modeli bilmiyorum ama 3-4 yıl önce 40 liraya aldığım korkmaz efsane kalitede. Öyle teneke filan da değil.

• Tatar 55 kullanıcısına yanıt
    Sevgili tatar. Öncelikle merhaba. Bende tatarım. Geçen hafta bu fiyattan bu çaydanlığı aldım. Kartımdada 35 tl bonus vardı. 50 küsür liraya mal etmiş oldum. Uzun lafın kısası ben verdiğim paraya pişman oldum. Kutusu savaştan çıkmış gibiydi. Kimbilir ne badireler atlattı. Çaydanlık bence pazar malından farksız. Anneler günü ayağına valideye hediye ettim. Hediye etmemiş olsaydım bonus falan gözünün yaşına bakmaz iade ederdim

• Almayi düşünüyordum.Yorumlardan sonra vazgeçtim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkmaz ürünlerinin kalitesi yerlerde...Belki ilk çıktığı zamanlarda daha iyi idi,ama şimdi değil...
  • Aldık. Kaliteli gibi duruyor. Carrefour da ne olduğu belli olmayan markaya 90 TL yazmışlar korkmaz markalı çaydanlık ne kadar kötü olabilir? Abartmışsınız
    Size kalsa hiçbirşey alınmaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 13 Mayıs 2019; 17:10:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Markası bilinmeyen market ürünlerinden iyidir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ürünü gelen var mı ? 16 sından beri aktarmada görünüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.