Şimdi Ara

Körfez YGS 4 cevap anahtarı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kimsede yok mu bu cevap anahtarı ya girdik sınava cevap anahtarı yok böyle dershane görmedim ben ya
  • kimseyi inandırmak zorunda değilim sonuclar acıklanınca resmini çekip buraya koyacağım o zaman da o yüzsüzler buraya gelebilecekler mi bakalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

kimseyi inandırmak zorunda değilim sonuclar acıklanınca resmini çekip buraya koyacağım o zaman da o yüzsüzler buraya gelebilecekler mi bakalım?

Arkadaşım sen benim demek istediğimi anlamıyorsun. Netlerin gayet güzel. Bir de yanına ban ban ban ikonları ekleyerek sahte davranışlar sergiliyorsun. Normal olarak yazarsan daha güzel olur bence. O netleri yapacak adama saygı duyarim ben. Kolay gelsin.
  • kusura bakma kardeşim o netleri yazdığımız sayfaya yazınca bir sürü kişi bu şekilde şeyler yazıyor sinirim bozuluyo ondan seni de onlardan sandım, her sınavda tur 36 mat 36 gelirken 40 40 geldi o na sevinecektim fakat 33+ gelen fen 26 ya düşünce üzüldüm o yüzden ban ban şeklinde yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

kusura bakma kardeşim o netleri yazdığımız sayfaya yazınca bir sürü kişi bu şekilde şeyler yazıyor sinirim bozuluyo ondan seni de onlardan sandım, her sınavda tur 36 mat 36 gelirken 40 40 geldi o na sevinecektim fakat 33+ gelen fen 26 ya düşünce üzüldüm o yüzden ban ban şeklinde yazdım

Yok estağfurullah kardeşim. Aman maşaallah diyelim de nazar degmesin kardeşim. Birilerinin gözü değer şimdi :) Allah gönlünde ne yerler varsa o yeri sana hayırlı olarak nasip etsin. Çalışmalarında başarılar diliyorum yeniden. Netlerinde bariz bir fark olmadıkça hiç üzülme kardeşim. Deneme nede olsa. Hayırlı geceler.
  • bizde yalan olmaz fen ne kadar iyi olmasa da sonucu koyayım dedim

Körfez YGS 4 cevap anahtarı?
  • Haftasonu grubu girmiştir artık verin cevapları
    bu arada elinde sınav kodu olan var mı sitesinden fln bakalım ?
  • Cevaplarını kontrol etmek isteyen arkadaşlar kendi A kitapçığımın sınav şifre kodunu vereyim. Arzu eden baksın. Sınav şifresi : 1a73
  • Tükçe 33,50 Net
    Sosyal 25 Net
    Mat 1 Net

Ygs-3:311
    Ygs-4:304
  • o kadar konuşulmuş bi kişi bile eklememiş, elinde olan eklerse çok makbule geçer...... A kitapçığı bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcemzero -- 14 Şubat 2012; 15:19:51 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.