Şimdi Ara

Koreliler premium otomobilde global bir atak yapabilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abartısız söylüyorum h100 den tut tucsona kadar yedek bijon gezdiren arkadaşlarımı tanıyorum lastikçiye gittikleri zaman illaki 1 bijon kırılıyo çatlıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Abartısız söylüyorum h100 den tut tucsona kadar yedek bijon gezdiren arkadaşlarımı tanıyorum lastikçiye gittikleri zaman illaki 1 bijon kırılıyo çatlıyo

Dediğin iyi oldu. Yedek bijon alayım hemen. 3 senedir Hyundai kullanıyorum, yakın çevremde de kullananlar var ilk defa duyuyorum ama donanımhaberde yazıldıysa muhakkak doğrudur. Sayende yeni birşey öğrenmiş oldum

Okulların kapanması yaklaştı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraycan -- 25 Mayıs 2017; 14:4:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

hyundai ve kia nin premium sınıfta bir çok aracı var. Mesela hyundai den ayrılıp tek başına marka olarak faaliyet gösteren genesis buna en büyük örnek. Premium koreliler yüksek hacimli motorlara sahip oldukları için yoğun olarak Amerika da satışta. Mevcut motor seçenekleri ile avrupa da tutunmaları çok zor olurdu herhalde?

Kia nın stringere ne demeli. Arada bir açıp resimlerine bakıyorum. 4 kapı aileyede gider .

stinger a zaten ayrı bir başlık açmak lazım. Buraya da gelecek deniyor. Dün kore reklamını izledim o bile insanı hareketlendiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ziyaaaaa

• Genesis markasını duyurdular ve yeni modeller de yakında geliyor.

Dünya genelinde premium satışlar çok arttı. Mercedes bmw iki milyon üzerinde araç satıyor ve satışları da her sene artıyor. Bundan pay almak istemeleri normal ama biraz geç kaldılar.

Psa grubu da yeni ds modelleri ile çıkış yapacaktır.

Güzel gelişmeler bence.

• yapar ama savunmaları kötü.
  • Hyundai sonata premiuma girmez mi

• quote:

Hocam bijon gezdireceklerine bence lastikciyi degistirmeleri lazim.

Gereginden fazla tork uyguluyordur o yuzden kiriliyordur. Hatta once elle sikilip en son tork tabancasi uygulanmasi lazim.
  • Hyundai nin abd pazarindaki araclarina bakarsaniz premium sayilabir trde olmayan araclar

• Hemican kullanıcısına yanıt
    Hocam aracımı vr bazı arkadaşlar aynı lastikçide işimizi görüyoruz pejo marka aracımın bile bijonları kırılmıyor ama huyundaiların illaki biri patlıyor

• orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Ziyası yok hocam gelin gözlerinizle görün veya googleda arama yapın bi dolu sonuç görebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

quote:

Hocam bijon gezdireceklerine bence lastikciyi degistirmeleri lazim.

Gereginden fazla tork uyguluyordur o yuzden kiriliyordur. Hatta once elle sikilip en son tork tabancasi uygulanmasi lazim.

Aman hocam imlaya dikkat.

Yanında yedek bijon gezdireceğine gitisin 16 adet kaliteli bijon alsın taksın. Kafa basmıyor demek ki.

• hyundai premium üretmez hedef kitlesi farklıdır..premium markası genesis dir

nisan premium üretmez..premium markası infinity dir

toyota premium üretmez premium markası lexus dur

honda premium üretmez premium markası acura dır..

vw premium üretmez ..premium markası audi dir

...............ÜRETEMEZ DEĞİL ÜRETMEZ.. HER PAZARDAN PAY ALMAK İSTERLER..

...................OLAYIN MANTIĞINI Bİ KAVRAYIN ÖNCE......................
  • Kore yada Japonlar arabalara kuş kondursa da Avrupa insanı tutucu gidip kore arabası almaz.
  • Kia Cadenza; Kore li premium...

https://www.youtube.com/watch?v=R0Ye6InAdCg
  • bu reklamdan sonra otomobil tutkunu olupta, stinger a hayran olmayacak kimse yoktur herhalde?

https://www.youtube.com/watch?v=ntJcS3w8hp0
  • bkz amerikadaki kore araba piyasası
  • quote:

bu reklamdan sonra otomobil tutkunu olupta, stinger a hayran olmayacak kimse yoktur herhalde?

Aynen hocamda , tr.ye gelsede 300 binin altında bir rakamla satılacağını zannetmem. Hayal bizim için

Kia niro bize daha yakın gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan1461 -- 25 Mayıs 2017; 18:27:20 >

• Koreliler tamamen elektrikli otomobile yogunlastilar. İcten yanmalı motorlar ile ilgili ar-ge durdu. Adamlar işi biliyor. Elektrikli premium un kralını yapacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

bu reklamdan sonra otomobil tutkunu olupta, stinger a hayran olmayacak kimse yoktur herhalde?

Aynen hocamda , tr.ye gelsede 300 binin altında bir rakamla satılacağını zannetmem. Hayal bizim için

Kia niro bize daha yakın gibi

aynen bizde fiyatı uçar gider. alamasakta gelsin. en azından canlı görme şansımız olur.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.