Şimdi Ara

koreli vs allahdiyenriven (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PagRiven

Bende izlemiştim bi'ara :c utanıyorum kendimden şu an

Nereden baksan 1 seneden fazla süredir ne oyun oynuyorum ne stream izliyorum. Bu herif yayına ilk başladığı zamanlarda gayet mütevazi gayet sempatik konuşuyor ediyordu bu nedenle izlerdim kendisini. Ben gideli köprünün altından çok sular akmış demekki.
  • Yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

quote:

Orijinalden alıntı: PagRiven

Bende izlemiştim bi'ara :c utanıyorum kendimden şu an

Nereden baksan 1 seneden fazla süredir ne oyun oynuyorum ne stream izliyorum. Bu herif yayına ilk başladığı zamanlarda gayet mütevazi gayet sempatik konuşuyor ediyordu bu nedenle izlerdim kendisini. Ben gideli köprünün altından çok sular akmış demekki.

Ayni sekilde bende ilk başladığı zamanlar açıp izlemiştim gayet iyi ve küfürsuz bi yayindi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mevzu ne bırı aydınlatırsa sevınırım
  • bende GTA'da çin mafyasıyım gel ws
  • Allah diyen riven adam mı ki sağ sola sataşmış , gördüğüm en keko yayıncı(!)
  • Ishak a birşey diyemem ama levent denen şahsiyet son videosu yüzünden yaptığı primlerle izlenimi artıyor ikide bir bağış alıyor.Bunlar hep planlı.
  • https://www.youtube.com/watch?v=q0DogxZDLGY buna cevap olarak söylemiş sanırım
  • Kürt arkadaşı var adam olun
  • Levent'in mayısta attığı videoyu izlerseniz sonuna kadar hak verirsiniz herife. Asankos stream yaparken tesadüfen karşısına levent (allah diyen riven) geliyor. Bu levo jax ile asankosu (riveni) bir güzel dövüyor. Levo buna "riveni bilen birine verseydin keşke :( " yazıyor. Ardından asankosun yazdıkları;

"Bunun seviyesine düşmeyeceğim."
    "Tanıyorum bunu ben salağın teki."
    "Lise terk bu adam"
    Daha neler neler. Egoistin teki bu koreli. Ha leventin de hataları var orası ayrı, ama bu ego kaynayan kore kürdü kadar değil.

• Ya bune 8 yaşında çocuk gibi, benim babam senin babanı döver hesabı.
  • Gereksiz olmuş bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakuza çıktı eleman
  • 2 tane çöp yayıncı çekilişle falan izleniyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amphioxus IV

Yakuza çıktı eleman

Sesli güldürdün

• 2 adet low .. melih 27 ile takilana nw diceksin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: İplenemeyen Adam

Levent'in mayısta attığı videoyu izlerseniz sonuna kadar hak verirsiniz herife. Asankos stream yaparken tesadüfen karşısına levent (allah diyen riven) geliyor. Bu levo jax ile asankosu (riveni) bir güzel dövüyor. Levo buna "riveni bilen birine verseydin keşke :( " yazıyor. Ardından asankosun yazdıkları;

"Bunun seviyesine düşmeyeceğim."
    "Tanıyorum bunu ben salağın teki."
    "Lise terk bu adam"
    Daha neler neler. Egoistin teki bu koreli. Ha leventin de hataları var orası ayrı, ama bu ego kaynayan kore kürdü kadar değil.

eğer levo bunu söylediyse küfür etmekle aynı şey. flame yapmış.sonuçta adamın kendi seçimi ister riven alır ister, riven banlatır renekton alır.

bu konuda na,west,kr playerı daha iyi adam takmıyor. önemli birşeyse cevap yazıyor.

Not: ikisinide izlemiyorum. olayı yeni gördüm.

• bir zeon vs oxi değil
  • Videoya cevap olarak, tamam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.