Şimdi Ara

Koreli Ssangyong, 5 ayda eski markalarla rekabete koyuldu! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
14.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 senedir ben kullanıyorum sehir ici 400 tl yakıyor uzun yolda 300 , güç konfor surat hepsı mevcut 45 liraya Pikap alıp jeep konforu yasamak harika bir his , uzun vade de Ssang yong türkcesi ; ikiz ejder demektir , ulkemızde cok cok daha iyi noktalara gelecek olduguna eminim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Mesela rexton un rakibi hangi araçdır?

Size sorulan soru bu kadar basit.

Satış adetleri filan sorulmuyor.

@tartekin

İlker boşver dostum.Adetlerde yanlış bu arada.
    En iyisini Şener yapıyor.
    @ilker67
    @senersongur

• Rexton segmentinde rakibi yoktur. Neden ??? Çünkü kimseye rakip olacak bir araç değildir de ondan ..Bilmem daha açık nasıl yazayım ??
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    2010 da 30 bın liraya off road amaçlı aldığım actyon Sports'u 2012 son ayında 27500 sattım ıkı sene sonra gayet normal yaklaşık bir ayda satıldı arac .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Rexton la Duster komık olmuş rexton un pesine ne arazıde ne asfaltda gelemez Duster , rexton un arkasına çamurda 4 tane Duster bağla sürükler çıkarır ' rexton safkan arazi aracıdır diğer 4 ceker çaptıva fremont vs gıbı uyduruk asfalt 4 çekeri degıldır , tmam şaseiı 4 Low vitesı olan gercek arazı aracıdır , ayrıca 4 Low olmayan arac arazı aracın değildir .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota land cruser satıp rexton alan off roadcu arkadasımızın rexton hakkındakı yorumları

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79593408&p=9#85155582

• Şimdiye kadar 20 civarı arabaya sahip olmuşumdur ancak sattığıma pişman olduğum tek araç Ssangyongdur.2.el derdiniz filan yoksa ve uzun yıllar binmeyi düşünüyorsanız fiyat/performans olarak bu aracın üstüne yoktur.İki tanıdığımın yaptığı kazalardan biliyorum son derece güvenilir araçlardır.Ben şahsen dip gaza filan gerek kalmadan yokuşlarda 120 km ye çıktığımı hatırlıyorum.Zaten teknik verilerini incelerseniz 320nm torkla bu araç için yokuşları tırmanmak mesele olmasa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozitif man

Toyota land cruser satıp rexton alan off roadcu arkadasımızın rexton hakkındakı yorumları

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79593408&p=9#85155582

İşi bilen adamın yorumu başka...
    Burada hikayeden yazan ile bilinçli yazan arasında epey bi fark var...

Bi tutturmuş bayi satış adedi şuymuş , ikinci elde öyle olurmuş böyle olurmuş..

Ulan araba bu arabaaaa... Yatırım aracı değil.. Alırsın kullanırsın satarkende zarar eder satarsın bunu göze alacaksın...

Heee bazı ekstrem durumlar olur aldığın fiyat ile seneler sonra sattığın fiyat makası fazla açılmaz o da bir ihtimaldir..
    Misal 2008 yılında hyundai getz 1.4 aldım 42 Bin KM de 16.500 TL ye... Geçen ay 75 Bin KM de 16.000 TL ye sattım... 500 TL zararım oldu diyebiliriz.

Ama otomobil i bir yatırım aracı olarak gören zihniyet körelmedikçe... Bu kafalar değişmedikçe sırf sağda solda adı duyuldu diye orta sınıf araçlara avuç dolusu paralar vermeye devam ederiz.

Rextron un en büyük avantajı arazi performansı ve 4 L şanzıman modudur... Yukarıda sidik yarışı yaptırılmaya çalışılan Crv ve Kuga nın böyle bir vasıf ve kabiliyeti olmadığına göre tatlı su kaplumbağası modunda şehir içinde ufak tefek tepelerden , az çamurlu buzlu yollardan gider gelirler.. Ancak gerçek bir offroad ortamında patates olurlar...

• rexton rakibi land cruser land rower serilerıdir profosyonel bir off roadcu olarak soyluyorum bunu . captıva . seronto fremont vw nın jıplerı vs asfalt 4 cekerleridir girsınler bakalım yarım metre suya ne oluyor camura ne kadar dayanabılıyorlar . aks ları arazi sanzımanı difransıyelleri agır hızmet tıpımı ,
    rexton hakkında bilgisi olmayıp fikri olan cahlllerın laflarına yorumlarına bakmayın. rexton arazi sanzımanıyla dıfransıyellerıyle bagımsız cıft alıncaklı on dingılıyle safkan arazi aracıdır , ayrıva rusyada pazar liderir sibıryada moskovada yuzbınlerce rus eksı 30 40 bulan agır sartlarda rexton kullanıyor ..
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    rexton rakibi land cruser land rower serilerıdir profosyonel bir off roadcu olarak soyluyorum bunu . captıva . seronto fremont vw nın jıplerı vs asfalt 4 cekerleridir girsınler bakalım yarım metre suya camura ne oluyor ne kadar dayanabılıyorlar . aks ları arazi sanzımanı difransıyelleri agır hızmet tıpımı ,
    rexton hakkında bilgisi olmayıp fikri olan cahlllerın laflarına yorumlarına bakmayın. rexton arazi sanzımanıyla dıfransıyellerıyle bagımsız cıft alıncaklı on dingılıyle safkan arazi aracıdır , ayrıva rusyada pazar liderir sibıryada moskovada yuzbınlerce rus eksı 30 40 bulan agır sartlarda rexton kullanıyor ..
  • Bu arada satmaz-satmıyor denilen rexton 500 ün üzerinde satış yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bence Ssangyong ölmze neden dersen fiyat olarak ona yakın satabilen o kalitede araç yapan maraka yok bulunduğu sınıf suv ama araçları şehirde de kullanılabilcek yükseklikte Mitsubishi L200 kadar yüksek değil mesela.
    +Jipleri kaliteli ve arkasındaki Mercedes markasını duyanların ilgisini çekiyor.
    Şu aralar ufakta bir suv getirse QQ tarzı iyasda daha rahat hareket ederler ekonomik anlamda.
    Satışlarıda sadece arazi aracı üreten bir firmaya göre Türkiye'de güzel bu alanda sadece Land rover ve jeep markası ile rakipler satış politikasında.

1.6 dizel motorlu sıv 1 aralık ayı sonunda ulkemize gelmiş olacak korando tarzında 5 kişilik suv kucuk motor ısteyenler ıcın farklı bir alternatıf olacak .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.