Şimdi Ara

Koreli Ssangyong, 5 ayda eski markalarla rekabete koyuldu! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
14.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SsangYong emsallerinden 10.000 TL mi aşağıda??Hiç de öyle gözükmüyor...Ayrıca bu marka imajı ve 2.eldeki değer kaybı ile emsallerinden en az 20.000 TL aşağıda satılmalı ki birşeye benzesin
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    tabii ki herkesin kendine ait bir mantigi vardir. Benin acimdan her bir iki yılda araç değiştimek için ikinci elini düşünerek piyasa arabası almak yerine , daha güvenilir ve satmayı düşünmeden uzun yıllar kullananilacak bir araç almak daha mantıklıdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Sizin piyasa arabası dediğiniz markalar kendini tüm dünyada kanıtlamış olanlardır. Bunlar hem güvenilirdir ,hem 2.eldeki değerini de diğerlerinden (premium olanları saymıyorum tabi ki) daha iyi korurlar. Bunları da satın aldığınızda 2 yılda bir satmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz .Otoya elimden geldiği kadar az para yatırmak istiyorum diye düşünülürse ,o ayrı bir mesele ..Çin ve Hind malı bazı araçlar var fiyatları sektör ortalamasından daha düşük olan araçlar ,bu ucuzluğun ederini, güvenlik sağlamlık performans gibi bazı kriterlerden ödün vererek karşılarlar bunu da unutmamak gerekir. Ayrıca SsanYong hiç de ucuz bir araç değil,o paraya hem çok daha iyi hem de ikinci el değerini koruyan araçlar varken millet neden ona para versin..ki vermiyor zaten. Güvenlik standartlarını karşıladıktan sonra her araca binilir ama verilen para karşılığını bulduktan sonra..Ancak SsanYong bayileri bu fiyatların uygun olduğunu iddia edebilir. Yapsın %25 indirim, satsın istediği kadar..Aksi taktirde satışları ve popülaritesi bugünkü konumunda kalacaktır ülkemizde..

Mesela rexton un rakibi hangi araçdır?

• Türk milletinin beyin yapısı arabayı yatırım aracı olarak görmeyi sürdürdükçe Çetta gibi sütçü beygirleri 85.000 lira etmeye devam edecektir.

Cıkcıkcık...

• eczman2000 kullanıcısına yanıt
    Kuga ve CRV desek yeterli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Bu dediğin araçların rakibi Korando dur.
    Bu konuda anlaşalım sonra konuşalım.

• G Man kullanıcısına yanıt
    Adamin dedigi ya dogru ya da buradan okumus

http://en.m.wikipedia.org/wiki/SsangYong_Motor_Company

• eczman2000 kullanıcısına yanıt
    Rexton'un rakibi Cayenne dir Range Rover dır dersek rahatlatıcı mı olacak?? Araç satışları, araba kalitesinin bir kıstası olamamakl birlikte tamamen de bağımsızdır diyemeyiz. 2013 10 aylık verilere göre , toplam 91 adet satıştan bahsediyoruz (64 Korando +27 Rexton) ..Kime neye rakip olacak Allah aşkına..hem de o fiyatlarla..80.000 TL den başlayan fiyatlarla kim parasını Korando ya yatırır. Gider Kuga,Qashqai, CRV alır diyorum ..öyle de yapıyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

Bu dediğin araçların rakibi Korando dur.
    Bu konuda anlaşalım sonra konuşalım.

Rextron ile Kuga ve Crv ne alaka ???
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlışlık olmuş..düzeltiyorum ..ulu büyük Rextron un tek rakibi Duster dır..Fiyatları uygun olduğu için maalesef Rexton 2. kalmaktadır..O nedenle ancak 27 kişiye ulaşmıştır..Bunların da 20 si bayinin eş dost ve akrabası, kalan 7 si de forum müdavimidir
    Bu nasıl bir cevaptır, kendinize yakıştırıyor musunuz bu tavrı?
    Satış rakamlarıyla size sorulan sorunun bir alakası yok. Örneğin alttaki soruya cevap verin, daha açıklayıcı olacaktır bizim için.

Dediğiniz araçların hangisinde 7 koltuk var? Ya da o fiyat aralığında 7 koltuk sunan kaç SUV var? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 19 Ocak 2014; 11:52:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Pardon yanlışlık olmuş..düzeltiyorum ..ulu büyük Rextron un tek rakibi Duster dır..Fiyatları uygun olduğu için maalesef Rexton 2. kalmaktadır..O nedenle ancak 27 kişiye ulaşmıştır..Bunların da 20 si bayinin eş dost ve akrabası, kalan 7 si de forum müdavimidir

tek kişilik büyük gösteri meraklısı çok var bu forumda..... Komedi dükkanı china...

Rextron..Ulu ya da büyük felan değil.... Benim sorduğum soru araç segmenti olarak Rextron ile Kuga yı nasıl aynı segmente sokuyorsunuz orası tam komedi...

Rextron müthiş bi araç felan değil...Hatta otu moku elektrikli olan aracın yol bilgisayarı bile yok... rextron fanatiği felan da değilim..
    Ama Rextron ile Kuga yı bir tutan adam , Stepway ile Mını Country Man All4 aynı kefeye koyar...

Rextron heybetli büyük , dizaynı da güzel bir SUV dur... Kuga dan felan da üst sınıftatır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 19 Ocak 2014; 11:53:33 >

• Korando kullanmış biri olarak sunu söyleyebilirim otomatik sanzumani çok rahat sarsinti minimum ama ne var ki yokuş yukari gazi koklememe rağmen 80 i geçemedi ve sanzuman vites düşürmedi 2.0 motor dizel bir araç için gerçekten kotu bir durum... Ama rahat bi araç orta yaş üstüne ve trafiğe yukardan bakmak isteyenlere hitap ediyor.

• ahmet601 A kullanıcısına yanıt
    işte tarafsız kullanıcı..
  • BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Büyük olan herşey üst sınıftır mantığı bizi damperli kamyon savunuculuğuna götürmesin de )))
  • Yakıştıramayacak birşey yok..Parasını haketmeyen bir araçtır diyorum..zaten milllet de bu nedenle para vermiyor diyorum..daha öte ne diyeyim..7 koltuk olunca uzay mekiği statüsüne mi erişiyor ? Taşlıtarla hattına minübüs olarak mı koyacağız ? Bazı insan da 7 koltuk tercih etmez,gereksiz büyük olduğunu düşünür. En arka koltukta sıkış tepiş ne yapacak millet??
  • @tartekin

Ardarda üç mesaj yazma sebeniniz mesaj sayınızı arttırmak olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Febr -- 19 Ocak 2014; 13:31:39 >
  • Tüh yakalandık gördün mü bak şimdi)) anlamadım mesaj sayısını arttırınca ne oluyor madalya mı veriyorlar? yoksa bir ödül mü var?? Sanal askeri rütbeleri ciddiye alma eğilimi görüyorum sizde paşam
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczman2000

Mesela rexton un rakibi hangi araçdır?

Size sorulan soru bu kadar basit.

Satış adetleri filan sorulmuyor.

@tartekin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.