Şimdi Ara

KOREDEN GELEN LG G3 F400L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • koreden gelen 32gb lg g3 aldım kullanımda sıkıntı yok herşey gayet iyi yalnız arama yaparken kore şebekesimi yerel şebekemi diye soruyor birde bazı korece yazıları olan programlar var silinmiyorlar bir türlü.bu silinemeyen korece olab programlardan vs nasıl kurtulurum acaba

• up
  • Şebeke ayarlarına gir manuel olarak kullandığın şebekeyi seç. Silinmeyen programlar için unninstaller yükle yine silinmezlerse rootla cihazı ve root unninstaller yükle onunla silinir.
  • kore romunu baştan yğkledim gideceğini düşünerek gene geldi aynı programlar vs.acaba avrupa romnu yüklesem sorun olurmu
  • Telefon elinde kalır brick olma ihtimali yüksek..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok

Telefon elinde kalır brick olma ihtimali yüksek..

Neden brick olsun ki? Neden ihtimali yüksek yani anlamadım? Kore için olanlara uygun rom vardır elbet.
  • benim cihazım f400L F400S denedim yüklemedi
  • Bende g2 kullanıyorum ilk aldığım zamanlar radyo kore versiyonlarında aktifti ve sanal tuşları gizleme özelliği vardı, araştırdığımda farklı donanımlar olduğu için kdz olarak yukleyemeyecegimi anladım.. Daha sonra yazılım geliştiriciler editledi ve flashlanabilir hale getirdi bu sebeple olmaz brick olur dedim.. Ama denemek istiyorsan cihaz senin dene.. Olup olmadığı konusunda bilgi verirsen aydınlanmış oluruz bizde

• Yukleyebilirsen brick edersin cihazı... Custom rom lar varsa onları dene derim ama cihaz koduna uygun olanı yükle f400L olanları, sakın d855 vs deneme bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: altunok

Telefon elinde kalır brick olma ihtimali yüksek..

Benimki g2 d802 yüklemelerde rahat ama arkadaş f400l için uyumlu romları yükleyebilir rahat rahat. Ha custom yüklemek zorunda o var tabii :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRK Sigorta -- 22 Temmuz 2014; 14:34:21 >
  • Custom romlara güvenebilirmişim peki malum banka hesaplarına ve giriyoruz telden

• KRALL kullanıcısına yanıt
    Korece uygulamalari menu ayarlarindan gizleyebilirsin

• Arkadaşlar bendede ayni cihazdan var kilit ekraninda kore saati var nerde degistirecegimi bulamadim ayrica smart notice çalışmıyor root lasam cihazi düzelir mi?

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.