Şimdi Ara

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.277
Cevap
23
Favori
52.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SÖYLENTİ: #LeeJongSuk, #YoonA, #LeeSangMin ve #SonHyunjoo tvN dizisi #BigMouth adlı dizinin başrol oyuncuları oldu.

Dizinin yönetmenliğini Oh Cheong Hwan yapıcak. (Hotel Del Luna, While You Were Sleeping)

OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 10 Mayıs 2021; 15:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asahi Breweries

THE K2'de ki Yoon-A mı? ben oradan tanımıştım kendisini, aslında güzel minyon tatlı bir hatundu başka dizisini izlemedim henüz en son Hush adlı dizi de oynadı gazetecilik muhabir dizisi olduğu için pek ilgimi çekmedi izlememiştim ama dizi de çok önemli oyuncu var Jeong-min Hwang normal de bu abimiz filmlerle daha çok tanınıyor ama uzun bir süre sonra dizi projesinde yer almıştı.

Evet oradaki Yoon-A. Sesine lafım yok, müzik kariyeri onun için doğru bir seçim zaten. Fakat oyunculuğu çok çok kötü. Jeong-min Hwang çok üst düzey bir aktördür ama Yoon-A o kadar kötü ki ben de izle(ye)medim Hush'ı...

• quote:

SÖYLENTİ: #LeeJongSuk, #YoonA, #LeeSangMin ve #SonHyunjoo tvN dizisi #BigMouth adlı dizinin başrol oyuncuları oldu.

Dizinin yönetmenliğini Oh Cheong Hwan yapıcak. (Hotel Del Luna, While You Were Sleeping)

Bak yaa...Torpilli yine kapmış rolü...

• visceroid V kullanıcısına yanıt

Ben hiç dinlemedim K-POP hakkında hiç bilgim yok ama Güney Kore'ye K-POP baya para kazandırdığını biliyorum turist fena çekiyor. BTS, Blackpink ve Girls Generation (Yoon-A bu grupta galiba) en bilindikleri. Hele ki BTS için hatunlar ölüyor zamanında Justin Bieber için ölünüyordu şimdi BTS. OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] 

• quote:

Ben hiç dinlemedim K-POP hakkında hiç bilgim yok ama Güney Kore'ye K-POP baya para kazandırdığını biliyorum turist fena çekiyor. BTS, Blackpink ve Girls Generation (Yoon-A bu grupta galiba) en bilindikleri. Hele ki BTS için hatunlar ölüyor zamanında Justin Bieber için ölünüyordu şimdi BTS.  

Kpop dinlerim, severim de fakat uzmanı değilim elbette. Girls Generation maalesef son zamanlarda grup olarak müzik kariyerleri konusunda aktif değiller. Twice ve Blackpink girl grouplarda başı çekiyor. Elbette turist çektikleri çok doğru. Boy grouplar radarımda değiller ama sevdiğim şarkılar var...

• visceroid V kullanıcısına yanıt

Dizi müziklerinde rastlıyorum BTS bazı dizilere özel OST yapıyor. Benim en çok hoşuma Itaewon Class dizisinin ana tema müziği her gün sık sık dinlerim rahatlatıyor koşuya çıkarken ve bisiklet sürerken kendimi iyi hissediyorum. Birde tarihi dizilerin müzikleri çok hoşuma gidiyor örnek olarak; My Country: The New Age, Chuno, Six Flying Dragons ve Empress Ki çok sağlam parçalar var. Bu dizileri izlemişsindir diye tahmin ediyorum eğer ki izlemediyseniz mutlaka tavsiye ederim. OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] 

Bu aralar melodram, romantik dizilere bakınıyorum birde devam eden dizileri izliyorum şuan da Vincenzo izlemekteyim ardından Mouse'a başlıcam bölümlerin tamamlanmasına az kaldı (3 bölüm sonra dizi final yapıcak.)

Birde kült olmuş Sarayın İncisi (Dong-Yi) ile Sarayın Mücevheri tarihi dizilerini izlemeye planlıyorum elimde ki diziler bitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 10 Mayıs 2021; 16:57:40 >

• quote:

Dizi müziklerinde rastlıyorum BTS bazı dizilere özel OST yapıyor. Benim en çok hoşuma Itaewon Class dizisinin ana tema müziği her gün sık sık dinlerim rahatlatıyor koşuya çıkarken ve bisiklet sürerken kendimi iyi hissediyorum. Birde tarihi dizilerin müzikleri çok hoşuma gidiyor örnek olarak; My Country: The New Age, Chuno, Six Flying Dragons ve Empress Ki çok sağlam parçalar var. Bu dizileri izlemişsindir diye tahmin ediyorum eğer ki izlemediyseniz mutlaka tavsiye ederim.  

Bu aralar melodram, romantik dizilere bakınıyorum birde devam eden dizileri izliyorum şuan da Vincenzo izlemekteyim ardından Mouse'a başlıcam bölümlerin tamamlanmasına az kaldı (3 bölüm sonra dizi final yapıcak.)

Birde kült olmuş Sarayın İncisi (Dong-Yi) ile Sarayın Mücevheri tarihi dizilerini izlemeye planlıyorum elimde ki diziler bitsin.

K-Drama OST'leri gerçekten çok keyifli oluyor. Bu anlamda ayrıca kariyer yapanlar var. Benim de severek dinlediğim bir sürü şarkı mevcut fakat herhalde bir numarada her zaman Ailee - I Will Go to You Like the First Snow olur.

• Benimde favori müziklerim bunlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabaal -- 11 Mayıs 2021; 10:3:5 >

• Popüler webtoon #AfterschoolWarActivities, Studio Dragon tarafından dizi olarak üretilecek.

CSAT'tan önce ekstra puan için ülke çapındaki tanımlanamayan nesnelere karşı savaşan öğrencilerin hikayesini anlatan bir bilimkurgu gerilimi.

• #LeeJungEun, yaklaşan Netflix dizisi #TheBoyJudgment'in kadrosuna katıldı.

Daha önce bir çocuk suçunun kurbanı olan ve genç suçlulardan nefret eden bir yargıç, bir çocuk mahkemesine atanır.

#KimHyeSoo & #KimMooYeol & #LeeSungMin

• SBS & Netflix dizisi #RacketBoys'dan görseller yayımlandı.

• quote:

#JangHeeJin, MBC dizisi #RedCuffofTheSleeve dizisinin kadrosuna katıldı.

#JangHeeJin, Kraliçe Jeongsun'u canlandıracak.

Konu: Romandan uyarlanacak dizi Veliaht Prens Moon Hyo Ja'nın saray hanımlığından kraliçeliğe yükselen biyolojik annesi Seong Deok Im'ın (#LeeSeYoung) hayatı ve Kral Jeongjo (#LeeJunHo) ile olan aşk hikayesini işlenecek.

Dizi, Eylül ayında yayımlanması bekleniyor.

Dünya çapında oldukça beğenilen ve sevilen Empress Ki dizisinin yönetmenin yeni dizisi olucak.

#OhDaeHwan, MBC dizisi #RedCuffofTheSleeve dizisinin kadrosuna katıldı.

Kral Youngju'nun muhafız savaşçısı Kang Tae-ho olarak hareket edecek.

#SeoHyoRim, MBC dizisi #RedCuffofTheSleeve dizisinin kadrosuna katıldı.

Kral Youngju'nun en küçük kızı Hwa-wan Ong-ju olarak hareket edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 11 Mayıs 2021; 12:25:39 >

• #OfficeBlindDate / #InHouseMatch

Webtoon uyarlaması dizi kimliğini saklarken bir arkadaşı yerine şirketinin CEO'suyla görücü usulü bir randevuya çıkan bir ofis çalışanını konu alan bir romantik-komedi.

#KimSejeong & #AhnHyoSeop başrol teklifi aldı.

• Good Data - Mayısın İlk Haftası En Çok Konuşulan 10 K-Dizi:

1. #MINE

2. #Mouse

3. #YouthOfMay

4. #TaxiDriver

5. #IMITATION

6. #SellYourHauntedHouse

7. #LawSchool

l8. #DoomAtYourService

9. #RevolutionarySisters

10. #Undercover

Good Data - Mayısın İlk Haftası En Çok Konuşulan İlk 10 K-Dizi Oyuncusu:

1. #LeeSeungGi

2. #LeeDoHyun

3. #LeeJeHoon

4. #LeeBoYoung

5. #GoMinSi

6. #KimSeoHyung

7. #SeoInGuk

8. #JangNara

9. #JungYongHwa

10. #ParkBoYoung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 11 Mayıs 2021; 12:56:41 >

• HATIRLATMA:

Ilgan Sports ve JTBC Plus tarafından düzenlenen 57. Baeksang Sanat Ödülleri töreni, 13 Mayıs 2021'de Gyeonggi Eyaleti, Ilsanseo-gu'da saat 21: 00'de başlayacak. KST. (TR Saatiyle 15:00) Sunuculuğunu Shin Dong-yup ve Bae Suzy yapacak ve Güney Kore'de JTBC tarafından canlı yayımlanacak. COVID-19 salgını nedeniyle izleyici davet edilmeyecek.

EN İYİ ERKEK AKTÖR ADAYLARI:

#KimSooHyun / It's Okay to Not Be Okay / tvN & Netflix

#SongJoongKi / Vincenzo / tvN & Netflix

#ShinHaKyun / Beyond Evil / JTBC & Netflix & Viki

#UmKiJoon / The Penthouse / SBS & Viki

#LeeJoonGi / Flower of Evil / tvN & Viki

EN İYİ KADIN AKTRİST ADAYLARI:

#KimSoYeon / The Penthouse / SBS & Viki

#KimSoHyun / River Where The Moon Rises / KBS2 & Viki

#SeoYeJi / It's Okay to Not Be Okay / tvN & Netflix

#ShinHyeSun / Mr. Queen / tvN & Viki

#UhmJiWon / Birthcare Canter / tvN & Viki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 11 Mayıs 2021; 13:39:17 >

• Hyun bin ve vincenzo dan biri alır kadınlarda durumlar her zamanki gibi karışık 🥳

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 11 Mayıs 2021; 22:44:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamer10 kullanıcısına yanıt

Hyun Bin aday değil. Geçen sene büyük ödülü almıştı.OTT KORE DİZİLERİ [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hyun Bin aday değil. Geçen sene büyük ödülü almıştı. 

Aynen ayıla bayıla izlemiştim crash landing on you yu ordaki kadın artistte müthişti evleniceklerdi sanki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SBS & Netflix dizisi #RacketBoys'dan grup poster yayımlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 12 Mayıs 2021; 11:33:40 >
  • #KimJaeKyung, yaklaşan tvN dizisi #TheDevilJudge'nin kadrosuna katıldı.

Muhteşem görünümü ve güzel konuşmasıyla medyanın dikkatini çeken bir jüriyi oynayacak.

Konu:  Dizi, mahkemeyi realite şovuna dönüştüren bir başyargıç (Ji Sung) ile o başyargıcın gerçek benliğini ortaya çıkarmaya çalışan genç bir yargıcın (Park Jin Young) arasındaki umutsuz rekabeti konu almaktadır.

Dizi, 3 Temmuz'da yayımlanması bekleniyor.

#JiSung & #KimMinJung & #ParkJinYoung & #ParkGyuYoung

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.