Şimdi Ara

korayspor.com Hummel ürünlerinde %40 İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, korayspor.com' da Hummel sezon ürünlerinde %40 indirim mevcut. hummelcard ile yapılan alışverişlerde geçerli yazıyor ama normal olarak sipariş ettim biraz önce, bir problem olmadı indirim geçerli.

edit: kargo da bedava.
    https://www.korayspor.com/hummel/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyalcin -- 19 Mayıs 2017; 16:17:19 >

• %40 indirim morhipoda da var oraya da bakabilirler alacak olanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trendyoldada var ama anlamadıgım şey hummel da ne var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göndermezler, uğraştırırlar kargoya vermeleri için hergun ararsın müşteri temsilcisine bağlanmak için min 15 dk beklersin vs... İyi güzel firma tamam Bursa'da kurulmuş -hep destek tam destek - ucuza bişeyler almışlığımda var kendilerinden ama kesinlikle Kurumsallıktan nasibini alan firma değil malesef, 21.yy'da 5 iş gününde kargoya vermek nedir yahu?

Hummel zaten almam o ayrı:)

• Tekstil ürünleri nasıldır bilmiyorum ama ayakkabıları çok kalitesiz.

• lescon kinetix neyse hummel odur. fena cacık ürünler. basıyor reklamı ama kaçınılmaz sonu hüsran.
  • Ayakkabıları o kadar çirkin ki nasıl alıyorsunuz?

• 42 giyen hummel da 42 mi almalı. ayakkabı kalıpları nasıl arkadaşlar.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    bende hummel var, 42 giyiyorum, 42 sini almıştım oldu ayağıma.
  • %40 indirim öncesi fiyatları o kadar şişirmişler ki indirimli hali bile anca normal ederi fiyatlara geliyor. Yani ortada indirim falan yok.

• Ayakkabıları traş 2 tane aldım hem rahat değil hemde 1 sene olmadan mantar oldu. 3.5 daha fazla verip nike adidas puma reebok alın.
  • Hummel alacağına git sokaktan çakma ayakkabı al daha kaliteli bu kadar dandik olamaz her yeri patlıyor uhu ile mi yapıştırdınız kardeş

• 4. Gün yandan açılan ayakkabıyı gönderin 21 gün inceleyelim dediler. Internetten bir bakıyım dedim ilk hafta açılan ayakkabı sadece benimki değilmiş.

Klasik kullanıcı hatasını yapıştırıp geçmişler herkese.

Birde kpssye hazırlanıyorum yani yürüdümde açıldı desem içim yanmayacak. 4 gün ya 4. Abartma Yok şaka değil.

Yok ben illa deniyeyim diyorsanız buyrun çöp köşeyi dönünce paranızı bırakabilirsiniz.

Gidin decathlonun ayakkabısını alın.

• konuyu belki birinin işine yarar diye açtım, forumda yeniyim. üstüme gelmeyin. ben pascal tişörtü aldım zaten, ayakkabı konusunda katılıyorum size.
  • Hepsiburada'da da %40 indirim geçerli. ilk kez Hummel ürünü aldım bi tane, bakalım nasıl çıkacak.
  • Hummel nedir ya adidas nike varken

• sosyete pazarinda fason yapanlar hummelin orjinalinden daha kaliteli ve daha uygun fiyatlara bulabilirsnz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

lescon kinetix neyse hummel odur. fena cacık ürünler. basıyor reklamı ama kaçınılmaz sonu hüsran.

Lescon dandik mi hiç kullanmadım ama

• kozlulum67 K kullanıcısına yanıt
    Marka kullanmadan bilemessin

• Ben hummel urunleri alan biri olarak sunu soyleyeyim ayakkabi urunleri bildiğin leş ama kiyafetlerine laf ettirmem nike adidas kalitesinde kac senedir solmadi yıpranmadi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.