Şimdi Ara

Kopya Yöntemleri ^^

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar Facebook'ta falan çok paylaşılıyor. Mümkünse o videoların linkini paylaşabilir misiniz? Facebook'tan izleyeceğim ama yeni Facebook video paylaşım sitesi gibi olduğu için sürekli yeni videolar geliyor, diğerleri gidiyor.

•  Kopya Yöntemleri ^^

bende bi tane var yeni aldım.Yazılılarda başarım %30 arttı
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

Kopya Yöntemleri ^^

Bugün sınıftan birisinde bu kalemin aynısının turuncu olanı vardı. Çocuk fizikte kopya çekti.Öğretmenlerde anlamıyor. Acaba kalemin adını versene.
  • @oxsıde İyiymiş.

Gireceğim sınavın cevap anahtarı elimde mevcut. Onları bilgisayardan görebileceğim en küçük yazı boyutuyla yazdıracağım. En az riskle nasıl kopya çekebilirim ?
  • quote:

Kopya Yöntemleri ^^

ismi ne?nerden aldın?kaça aldın?nerede bulabilriz?

• Bulunması çok zor kardeşim 2.5 tl ye almıştı.İlk aldığında üzerinde sindy bebek desenleri vardı ben onu modladım siyah renk yaptım.Okulda karizmayı çizdirmemek için.
  • koy cebine hoca sana bakmıyoken çıkar çek ben öyle yapıyorum daha hiç yakalanmadım
  • o kadar küçük yazdırma.ortalama yazı olsun.bacak arana at.kağıdın altına bakıyo gibi yapıp oraya bak...
  • kullandığım metodlar:
    -önümdeki sıranın oturulan kısmının üst tarafına yazıyorum.eğer sıra zemini uygunsa çok rahat kopya çekilir...
    - 2-3 uc kutusu götürüyorum onların kapak kısımlarına ve üzetindeki kağıt kısımlarına yazıyorum(etiket dahil)
    -Gömleğin düğme iliklediğimiz yerine yazıyorum..(2-3 yıkama sonra gömlek tertemiz oluyor..denenmiştir)
    -yeterli büyüklükte bi silginiz varsa hem silginin üstü hem de onun kağıt olan dış kabı güzel yerlerdir..

bunları sürekli kullanırım,hiç yakalanmadım...

• En iyi kopya yöntemi iyi bir yerde oturmaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4BlueWolf

En iyi kopya yöntemi iyi bir yerde oturmaktır

en iyi kopya yöntemi hocanın davranışlarını normal sanması bence.ön sıranın arkasında oturuyorum.hemde orta sırada.kabak gibi ortadayım.mesela her sınavda sol elim daima aşağıdadır.kopyaya bakarken kağıdın altına bakıyomuş gibi bakarım.önemli olan hocanın şüphelenmemesi.rahat ol öyle silgi vs kasma bence.direk yaz kağıda.hangi elinle yazmıyosan o el aşağıda kağıtdı tut bak.çok kasmayada birilerine kitap defter vs ver mesaj at.
  • benim okulda en iyi kopya yöntemi yazılı saatini Vahit hocanın dersine denk getirmek.kopya yazmaya gerek kalmıyor.herkes birbirinin kağıdını dolduruyor
  • konuyla alakalı değil biraz ama okulla ilgili genee

DEVAMSIZLIK İÇİN VELİ DİLEKÇE YAZIYORMUŞ VE YAZDIGI GÜNLER İÇİN ÖZÜRLÜ SAYILIYORMUŞ, BUNUN HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI BENM DEVAMSIZLIGIM 20.5 GÜN OLDU DA
  • ufak kağıtlara yazmak
  • sıraya yazarım her zaman.En etkili çözümdür.Sıraya yazdıklarımıda yazılı kağıdıyla kapatırım. İşletme vizesinden 45 almıstım finalde 75 aldım
  • quote:

Kopya Yöntemleri ^^

tavsiyem bunu almayın ben aldım sınavda bozuldu kağıt içine girmedi sap gibi kaldım sıfırıda aldım

• quote:

Orjinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

Kopya Yöntemleri ^^

tavsiyem bunu almayın ben aldım sınavda bozuldu kağıt içine girmedi sap gibi kaldım sıfırıda aldım

öyle bir şeyin bende olduğunu düşündüm de gerçekten kötü bir durum bütün umudunu kaleme bağlarsın ve bozulur.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:34:53 >
  • facede bi adam bantla yapıyodu bende yapiim vari
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.