Şimdi Ara

Kopya Çekip Yakalandim, Dayagi Baskasi Yedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kimya dersinden yazilidaydik musa hoca en sert hocasiydi okulun bende bi suru kopya hazirlamistim sinav baslamisti bende kucuk kucuk kagitlar vardi baktigim kagidi on siraya dogru atiodum musa hoca geldi on siraya dogru egildi yerden bisiler topladi sonra bunlar ne hayvan diyip ferhatin kulagini patlatti ferhat hocam benim degil demeye calisioduki arkadan bitanede ben vurup obir kulagini patlattim artik duyamiycagi için bisi anlatamazdi hoca sen niye vuuruon hayvan dedi bende dikkatimin dagildigini izah edince anlayisla karsiladi sinavin sonunda akif herseyi gordugunu ve beni hocaya ispitliyecegini soledi bisiler yapmaliydim dusundum ve kimya dersinde akiften onca musa hocanin yanina giderek hocam akif itraf etti kopya kagitlari onunmus dedim hoca zincirini koparmis bir hayvan edasiyla yerinden kalkti veakifin uzerine dogru kostu akifde ayaga kalkip hocam noluyo derken musa hoca var ggucuyle akifin hayalarina gecirdi bom diye patlama sesi cikti ve akifin yumurtaliklari patladi sonra akif yerden kalkip hocam kopyanin bana ait oldugunu soylerken tam ben araya girip hocam annenize kufur etti dedim musa hoca bir hayvanin en hayvani yerine basilmiscasina hayvanca sesler cikartarak cenesinin altina gecirdi akifin akifin cenesi musa hocanin elindeydi

ve bir gun cografya dersindeyiz bi anda kapi kirildi iceriye musa hoca ayisi girdi bana ddogru hayvani adimlarla geliordu hemen cebimdeki elektro shok aletimi cikarip hayalarina shok verdiim oraciga bayildi cografya hocasi naptin hayvan ddiye bagirdi ben kactiim ve 1 haftadan beri okula gidemiyorum sizce napmaliyim.

• Zebaniler ve mercan dede gelmeyi unutmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ama ancak amatörler kandırırsın zebaniyi alta yazmamak amatörleri uğraştırır fakat bir profu kandırmak bu kadar kolay değildir

• Güzel hikaye japon animesi tadında

• lan olum okullar kapalı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.