Şimdi Ara

Köprüden Nakit Geçilebiliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarın İstanbl'a gitmem gerekiyor. Köprüden nakit ile geçilebiliyor mu, İstanbul'da yaşayanlar cevaplarsa çok memnun olurum. (Acil)

• İstanbul'a girişte köprülerden ücretsiz geçiliyor. İstanbul'dan çıkarken ücretli ve para kabul edilmiyor. OGS veya HGS şart. Tek seferlik için OGS veya HGS almam diyorsanız, Girişte köprüden girersiniz. Çıkışta Sirkeci'den Harem'e giden arabalı vapura binersiniz.
  • Nereden geliyorsun bilmiyorum ama zaten illa ki TEM kullanacaksın. Otoyol'da da HGS lazım olacak. HGS almak istemiyorsan full E-5 yapacaksın, Anadolu'dan Avrupa'ya geçerken gişe yok zaten ancak Avrupa'dan Asya'ya geçerken HGS veya OGS olması lazım. En kötü ihtimalle Sirkeci-Harem feribotunu kullanırsın. HGS gişesinden kaçak geçip 1 hafta içinde HGS alırsan da ceza ödemiyorsun, yeni hesabından düşer.
  • Malesef köprüde nakit geçiş yok
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. Emanet arabayla gelecektim, anadoludan. Cihaz alma şansım yok. Nakit işi olmuyorsa mecbur otobüsle geleceğim. TEkrar teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

Teşekkür ederim arkadaşlar. Emanet arabayla gelecektim, anadoludan. Cihaz alma şansım yok. Nakit işi olmuyorsa mecbur otobüsle geleceğim. TEkrar teşekkür ediyorum.

Anadoludan avupa yakasına köprüden geçebilirsin, dönüşte ücretli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Cihaz değil, Shell'den etiket alabiliyorsun.
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    Emanet arabayla İstanbul'a gitmek iyi bir fikir değil zaten. Mecbur olarak değil isteyerek otobüsle gidin.
  • Şöyle olur köprüden geçersin , 44 TL kaçak geçiş cezası çıkar. 2-3 gün sonra gider cezayı NAKİT ödersin
  • Ne kadar kalacaksınız İstanbul'da? Uzun süre kalacaksanız, dini bayramlarda ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Ne kadar kalacaksınız İstanbul'da? Uzun süre kalacaksanız, dini bayramlarda ücretsiz.

Avrupa yakasından hiç dönmeyeceğim, maksat geçiş bedavaya gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

quote:

Orijinalden alıntı: cem_ari

Ne kadar kalacaksınız İstanbul'da? Uzun süre kalacaksanız, dini bayramlarda ücretsiz.

Avrupa yakasından hiç dönmeyeceğim, maksat geçiş bedavaya gelsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.