Şimdi Ara

Köpekler ile iletişim. Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hakan2200 (4 mesaj) Kılıç Ustası (2 mesaj) kyrie2 (2 mesaj) Guest-7AB8205ED (2 mesaj) EUGENICS88 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (21 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kapımın önünü köpekler mesken edinmiş. (Sokak köpekleri)

Köpek fobim olduğu için yaklaşamıyorum.

Kapı önünden kaldırmak istediğimde havlıyorlar ve üstüme doğru geliyorlar.

Düşman belleyip saldıracaklar diye korkuyorum.

Akşam eve Nasıl girceğimi düşünüyorum.

Nasıl yaklaşmalıyım tecrübeli birisi varmı ?

|
    |
  • Köpekler duyguları algılar korkarsan üzerine gelirler sakin ol ve içinden de ki:Sizden korkmuyorum. Çevredeki birilerinden yardım iste durumu anlatıp (gerçi olay çözülmüştür ama yazayım dedim)
  • Köpekler sizin evin önünü mesken edinmişse onlarla dost olacaksın. Önce seni koklayıp yalayacaklar böylece tanışacaksınız. Ondan sonra seni ısırmazlar. Onları seversin, hatta yemek verirsin, evini de korurlar. Hangi köpeğe yanaşılır, nasıl yanaşılır diyorsan şu videoyu seyret.

• Korkarsan saldırırlar üzerlerine yürürsen kaçar giderler. Sokak köpeklerinden bu taktik hep işe yarar. Baktın karşındaki köpek güçlü o zaman sakince uzaklaş
  • Yok birader çözülmedi. Bugün yoktular ama 2 akşamda bir garanti oluyorlar. Sakin olmak istiyorum ama olamıyorum. Bir havlama sesi dahi bende kalp çarpıntısı yapıyor. Birde sabah ezaninda çok havluyorlar. Bu sebepten tam ezan saati değilde Ezandan önce yada sonrası evden çıkıyorum.
  • hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Ezanda havlamaları normal.Onlar bilerek yapıyorlar ezana karşılık veriyorlar.Selam gibi.Onlara et gibi birşey verebilirsin onları uzak tutmak için eline et al uzak bir tarafa at belki başka yere çekersin onları
  • Yakınlarında torpil patlatıp korkutma hayvancağızları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Yok birader çözülmedi. Bugün yoktular ama 2 akşamda bir garanti oluyorlar. Sakin olmak istiyorum ama olamıyorum. Bir havlama sesi dahi bende kalp çarpıntısı yapıyor. Birde sabah ezaninda çok havluyorlar. Bu sebepten tam ezan saati değilde Ezandan önce yada sonrası evden çıkıyorum.
    Köpek kovucular var hocam, e ticaret sitelerinde satılıyor fakat satın aldığınızda yanınızda birisi olması iyi olur. Bende de var bir tane hiç rastlamadim fakat az ihtimal de olsa ters tepme olabilir.
  • Ben de sahildeki bi köpeği seviyom severken başını eğiyor bir de bana direk bakmıyor hafiften yan yan bakıyor bazen de bakışlarını kaçırıyor bunların anlamı nedir sizce ?
  • Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Senin gibi vicdansizlar yuzunden can cekisiyor o hayvanlar
    Ins bi gun seni parcalarlar da gorursun
  • Şu kadınları bir rahat bırakın. Köpekler kadınlar gibiymiş de korktuğunu anlayınca havlarmış. Senin anan,bacın,karın yok mu ? Bu kadar iğrençlik olmaz. Ne istiyorsunuz kadınlardan ?
  • kyrie2 kullanıcısına yanıt

birader sana saldıran hayvana sende saldıracaksın.konuyu açan ne demiş bana saldırıyorlar havlıyorlar demiş.şimdi seni ısıran köpeğe sen gidip ne yapıcaksın başını okşayıp öpücekmisin yoksa tekmeyi çakacak mısın? hayvanları çok severim hatta bir kedim var.ama 2-3 kez sokak köpeklerinin saldırısına mağruz kaldım.hemde durduk yerde! sana saldırana sende vurmalısın.işte vurmazsan seni o zaman parçalarlar.konuyu açanda zaten durduk yerde köpeklerin saldırdığını söylemiş.anlamanda güçlük mü var bilmiyorum.ama bir iq testi yaptırsan iyi edersin 

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Öl yada öldür hayatı ?
  • ara zabıtayı işlem yapsınlar köpeklere direk belediye barınağına götürüyorlar geçende 2 köpek saldırıyodu yanımda biber gazı vardı sıktım paçayı kurtardım biber gazı olmasa mork olmuştuk .

• Al iki tane ekmek bölerek paylaştır hepsine. Bidaha sana havlamazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir miktar yiyecek verirsen inan bir birinizin sınırlarını aşmadığınız sürece problem çıkmaz.

Biraz mama ve su ver köpekler pek kin gütmez hem size de zarar vermezler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.