Şimdi Ara

köpekler için ucuz yiyecek arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar malumunuz kış geldi.edirnede öğrenciyim hava çok soğuk ve kar çok..sokak köpeklerini besleyebileceğim bir öneriniz var mı yiyecek olarak bimden sucuk alıyorumda az oluyor varsa bildiğiniz başka ucuza bulabileceğim yiyecek söyleyebilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çevre kasap ve marketleri gezerek atılacak kemikleri alarak kaynatıp suyuna da ekmek doğrarsan maliyetini daha düşürerek daha çok hayvana yardımcı olabilirsin.
  • Temizmamadan yem siparişi verin

• yukardaki arkadaşın dediği gibi kasaplara gidip söyleyince veriyorlar en fazla 1 lira alıyorlar onu alıp kaynatıp suyuyna ekmek parçala bende öğrenciyken bir süre böyle bakmıştım tabi arada bizim yemeklerdende araklıyorduda ana yemeği buydu ayrıca büyük marketlerdede çorbalıkmıydı neydi öyle bişey var bu kasaptakilerin benzeri onlarda çok uygun onlardanda alabilirsin :D
  • Makarna haşlayabilirsin, ama içine yağ, baharat vs koyma.eğer imkanın varsa makarnayı ciğerle karıştırıp tatlandırabilirsin.haşlanmış patates de iş görür.ben genelde kuru mama alıyorum internetten, 15 kilogramı 50-60 lira civarı.oldukça doyurucu ve donma, bozulma gibi sorunlarla da karşılaşmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.