Şimdi Ara

Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah akşam olmasada sadece akşamları çıkabilirim dışarı sorun olmaz ama bu rottlar küçük bebeklerle nasıl geçinirler kıskanma falan gibi durumları olabilir mi aslında eşimde rott istiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan5561

Sabah akşam olmasada sadece akşamları çıkabilirim dışarı sorun olmaz ama bu rottlar küçük bebeklerle nasıl geçinirler kıskanma falan gibi durumları olabilir mi aslında eşimde rott istiyordu

yetiştirmeye baglı kardeşim. rott örnegi bebek ile =http://www.youtube.com/watch?v=JJqoTN5LkDs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal3454

quote:

Sabah akşam olmasada sadece akşamları çıkabilirim dışarı sorun olmaz ama bu rottlar küçük bebeklerle nasıl geçinirler kıskanma falan gibi durumları olabilir mi aslında eşimde rott istiyordu

yetiştirmeye baglı kardeşim. rott örnegi bebek ile =http://www.youtube.com/watch?v=JJqoTN5LkDs

Bayağı iyimiş ya o zaman petshoptan en uysal köpeği alıp yetiştirmek gerekecek buna yinede güven olmaz ama ne biliym

• quote:

quote:

quote:

Bayağı iyimiş ya o zaman petshoptan en uysal köpeği alıp yetiştirmek gerekecek buna yinede güven olmaz ama ne biliym

elbette güvende sorun olabilir. bi haberde 6 yıllık kangal köpegi olan bi adam vardı. çocuguda köpekleri çok seviyor. köpek bahçede baglı, çocuk köpegi sevmeye gidince köpek bi an saldırıp cocugu parçalamş. ünlü biriydi hatta. yani bu tarz şeyler olucaktır. ancak şunu söyliyim belki saçma gelicektir ama, benim dişi kangalım 8 aylıkken, gezdirmeye çıkardım, ( bizm burda vakıf arazisi var 20 dönüm çimenlik boş arazi) neyse saldım kendi kendine gezerken karşıdan 5 tane köpek koşmaya başladı üzerimize dogru hırkamı koluma bagladm v.s savunma amaçlı, bi baktmki benim şımarık söz dinlemeyen kangal bi an önüme geçti karşı müdahale için ben onu geriye aldıkça öne geçiyordu sırf sahibini korumak için. o günden sonra zaten anladmki ne kadar eğitimsiz olursa olsun sokak köpegi dahi olsa dostlugunu-vefasını gösteriyor sahibine karşı.

• Yani böyle şeyler bende duydum ama
    Birde şöyle bir olay varki bunun cocuğuma eşime olduğunu düşünürsek naparım o an bilememhttp://m.vidivodo.com/video/berk-oktay-i-kopegi-isirdi-showhaber/1113967
  • quote:

Yani böyle şeyler bende duydum ama
    Birde şöyle bir olay varki bunun cocuğuma eşime olduğunu düşünürsek naparım o an bilememhttp://m.vidivodo.com/video/berk-oktay-i-kopegi-isirdi-showhaber/1113967

bu haberin dogru olmadıgı söylemişti berk oktay. benim dedigim farklı bir olaydı kangal ile ilgili. böyle şeylerde olabilir elbette
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saki

İnstagramda buldum fotoğrafı ama. Bu köpeğin cinsi ne olabilir?
     Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz

tam büyümeden zor anlaşılır, aşina oldugum bir cins degil ama fikirlerimi söliyim sn bi kanâate varırsın artık.

American Foxhound %70
    Beagle %80

jackrussel değil mi o?
     Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz

• quote:

Yani böyle şeyler bende duydum ama

yalan haber şakirtler iftira atıyor milleti hayvanlardan soğutmak için atmadıkları iftira kalmadı...

• sezar39 kullanıcısına yanıt
    evet doğru
  • Lütfen özelden degil bu konuya sorularını aktarın herkes faydalansn
  • up
  • Konu hala aktif ise bir kaç soru sorabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birolbozkurt

Konu hala aktif ise bir kaç soru sorabilir miyim?

buyur
  • Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öncelikle. Kısmet olursa bir çiftlik (tavuk çiftliği) Sahibi oluyorum. Mevcut yerde eski sahibinin bir dobermanı var ve yeri çok sahiplenmiş durumda Tahminen 2 yaşında. Eski sahibi köpeği de bırakmak istiyor, bende beğendiğim için hayır diyemedim. Ben bu dobermanı kendime nasıl alıştırabilirim?
  • quote:

Teşekkür ederim öncelikle. Kısmet olursa bir çiftlik (tavuk çiftliği) Sahibi oluyorum. Mevcut yerde eski sahibinin bir dobermanı var ve yeri çok sahiplenmiş durumda Tahminen 2 yaşında. Eski sahibi köpeği de bırakmak istiyor, bende beğendiğim için hayır diyemedim. Ben bu dobermanı kendime nasıl alıştırabilirim?

sıfırdan bi yavrunun alışıcagı gibi ummayın öncelikle. heleki daha önce köpek eğitimi vermediyseniz ve köpek gerçekten saf doberman ise itaati baya zorlıcaktır sizi. ancak süreci en hızlı hale getirmek için , köpegi yanlızca siz besleyin . bakımını v.s sadece siz yapın. köpegi örnegin 3 öğün yerine 2 öğün verin yemegiilk başlarda. öğlenleri ödül maması v.b şeylerle onun ilgisini çekin , onlardan yedirin ki sizle bir samimiyet kursun köpek. bu sayede ilgiş arttıkça oda sizi sahiplenir artık. tabi köpegi net bi göremedende ancak bu kadar tavsiye verilebilir

• Arkadaş bu :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz

• quote:

Arkadaş bu :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz Köpekler hakkında Eğitim Çeşitleri-Beslenme-Tür Seçenegi Sorularınızı Sorabilirsiniz

dediklerimi yapıp birde saglam bir mama ve yemek takviyesi ile size alışması kolay olucaktır. korkarak yaklaşmayın . dobermanlar çevik ve zayıf olmasına karşın , bu köpegin sırt kaburga kemigi çıkmış gibi fotograftan anlaşılan. yemek alışkanlıgını değiştirin dedigim gibi.

• Mama siparişini verdim, dediğiniz gibi iyi bakmam lazım. Teşekkür ederim yardımlarınız için çok sağolun. Sıkıştığım konularda yine size danışmak fikirlerinizi almak isterim.

• quote:

Mama siparişini verdim, dediğiniz gibi iyi bakmam lazım. Teşekkür ederim yardımlarınız için çok sağolun. Sıkıştığım konularda yine size danışmak fikirlerinizi almak isterim.

tabi her zaman. en yakın süredede eğitim tasması alıp. köpegi itaati öğretirseniz, zincirden kurtulu hayvanda rahat gezer yanınızda olsun bahçede olsun.
  • Benim 5 yaşında bir goldenım var 1 yaşındayken barınaktan sahiplendim oturma,yatma,pati verme,iki ayağının üzerinde durma,topu al getir gibi bütün eğitimleri verdim ancak birşeyi getirdimi bırakmıyor hiçbir şekilde.Birde insan gördümü sözümü dinlemez oluyor gel diyorum takmıyor bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.