Şimdi Ara

Köpek buldum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
8
Favori
5.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri006

ya fotoğrafı göremedim kör oluyodum az daha,ışık açık foto yokmu

Yeni ss ler ilgini çekecektir

yukarıya
  • Güzel köpekmiş bakışlarından duruşundan belli ediyor kendini, umarım gece çok soğuk olmuyordur. Büyüyünce dayanır da şu an ek olarak sıcaklığa ihtiyaç duyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

Güzel köpekmiş bakışlarından duruşundan belli ediyor kendini, umarım gece çok soğuk olmuyordur. Büyüyünce dayanır da şu an ek olarak sıcaklığa ihtiyaç duyar.

Valla şöyle eksiye düşmüyor havalar. Kışın üstümüzü giyinip dışarıda saatlerce gezebiliyoruz. Gece de pek soğuk olmuyor 4-5 derecedir geceleri TAHMİNİ
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Up

Teşekkür etme mesajı + UP
  • çok tatlı yalnız ilerleyen günlerde havlamaya başlarsa kafanı yorabilir ( apt için )
  • hocam bunlar hasta falan olmaz benim bildiğim en dayanıklı köpek sokak köpeğidir
  • Veterinere gitmeden keyfe keder köpek bakılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

çok tatlı yalnız ilerleyen günlerde havlamaya başlarsa kafanı yorabilir ( apt için )

Apartmandayım. Şimdilik gidebildiği kadar gitsin. En kötü ihtimal tüm enerjisini dışarda koşturarak attırırız

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

hocam bunlar hasta falan olmaz benim bildiğim en dayanıklı köpek sokak köpeğidir

Burada çok sokak köpeği var, hepsinin gözü çapaklı çoğunun hayatı itilip kakılmakla geçiyor. Dayanıklı olduğu kesin ancak bu köpek için geçerli mi bilmiyorum çok küçük.

quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Prof.

Veterinere gitmeden keyfe keder köpek bakılmaz.

Ben köpeği annesiz olduğu için aldım. En geç yarın götürürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 4 Ocak 2013; 14:17:28 >
  • Beslemeyi düşünüyor musunuz hocam ?
  • sütü suyla karıştırıp vermelisin yoksa midesini bozar
  • çok tatlı velet. Alıp bakandan Allah razı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KaJMeRaN-
    Sabah beyaz ve çok az miktarda kanlı bir dışkılama yapmış(Kusmuş da olabilir)

Dışkıda mı yoksa kusma ile mi çıkmış o kan önemli aslında,yavruların en çok yakalandığı ve çok azının kurtulduğu hastalıktır ''kanlı ishal''..burada ki ''ishal'' kelimesi kafa karıştırmasın,kanlı olarak dışkılama en net belirtilerden biridir.
    Canını sıkmak istemem ama bu önemli bir konu,iyi bakarak bu tarz hastalıkları geçiremezsin..kesin hastadır demiyorum ama takip etmen önemli..
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

Sabah beyaz ve çok az miktarda kanlı bir dışkılama yapmış(Kusmuş da olabilir)

Dışkıda mı yoksa kusma ile mi çıkmış o kan önemli aslında,yavruların en çok yakalandığı ve çok azının kurtulduğu hastalıktır ''kanlı ishal''..burada ki ''ishal'' kelimesi kafa karıştırmasın,kanlı olarak dışkılama en net belirtilerden biridir.
    Canını sıkmak istemem ama bu önemli bir konu,iyi bakarak bu tarz hastalıkları geçiremezsin..kesin hastadır demiyorum ama takip etmen önemli..

Dün getirdiğimde yaptığı dışkı birşeye benzemiyordu ishaldi belli ki. Sabah çok az miktarda kan ile beyaz bir sıvı gördüm. Okula gidip geldim, Ortalığa gazeteleri serdim. Sonra dışkıladı. Dışkısı yeşil. Şuan duruyor. saat 12'den beri işemek haricinde dışkılamadı. Kusarak mı çıkardı yoksa dışkılayarak mı bilemiyorum. Şuan için kan hiç yok. Dünden beri 4-5 defa dışkıladı sadece birinde kan belirtisi vardı.

quote:

Orijinalden alıntı: Re5PecT

sütü suyla karıştırıp vermelisin yoksa midesini bozar

Öyle yaptım normal sütü içmedi.

quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

Beslemeyi düşünüyor musunuz hocam ?

Bakabilmeme bağlı şuan için bir sıkıntısı yok. Kesin birşey söyleyemeyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Powerless

SS atsana biz de sevelim

bu nasıl bi şey yav
  • çok tatlı kerata :)
  • Hocam öncelikle tahıl ve kuru gıdalar vermemeye özen göster hazımsızlık yaratır kesinlikle o bünye yetişkin yiyeceklerini kaldıramaz.

Süpermarketlerde konserve mamalar vardır tanesi 3-5 lira arasında Pedigree tavsiye ederim bayılacaktır emin olabilirsin.

Haftada 1 yada 2 tane yeter sanırım ona doyduğunu az çok anlayabilirsin

Sütü ana besin değil de aperatif olarak ver köpeğe ayrıca 1 bardak süt koyuyorsan 1 bardakta su ile karıştırıp ver kalsiyum fazlalığından dolayı bacakları çarpık büyür inek sütü besin değeri olarak çok yüksek yavru köpeklere.

Dışkısında kan bulman açıkcası tehlikeli bir durum ishale çevirip kan devam ederse köpeği kaybetme riskin var kanlı ishal denilen bir hastalık.

Bir veteriner bulup kanlı dışkıyı sor bir istersen ihmal edilecek bir olay değil çünkü.

Sormak istediğin her türlü soruya cevap verebilirim mesajlarımı alıntı yapman yeterli.

Küçük bir koli ayarla balkonda kalıyorsa küçük olsun vücud ısısı ortamı ısıtabilsin.

Eski ayakkabı terlik v.s koy yattığı yere senin kokunu aldığında havlamaz kendini güvende hisseder.
  • Çok tatlı bir şey ya bu .Senide tebrik ediyorum kardeşim bu duyarlı yaklaşımından dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Hocam öncelikle tahıl ve kuru gıdalar vermemeye özen göster hazımsızlık yaratır kesinlikle o bünye yetişkin yiyeceklerini kaldıramaz.

Süpermarketlerde konserve mamalar vardır tanesi 3-5 lira arasında Pedigree tavsiye ederim bayılacaktır emin olabilirsin.

Haftada 1 yada 2 tane yeter sanırım ona doyduğunu az çok anlayabilirsin

Sütü ana besin değil de aperatif olarak ver köpeğe ayrıca 1 bardak süt koyuyorsan 1 bardakta su ile karıştırıp ver kalsiyum fazlalığından dolayı bacakları çarpık büyür inek sütü besin değeri olarak çok yüksek yavru köpeklere.

Dışkısında kan bulman açıkcası tehlikeli bir durum ishale çevirip kan devam ederse köpeği kaybetme riskin var kanlı ishal denilen bir hastalık.

Bir veteriner bulup kanlı dışkıyı sor bir istersen ihmal edilecek bir olay değil çünkü.

Sormak istediğin her türlü soruya cevap verebilirim mesajlarımı alıntı yapman yeterli.

Küçük bir koli ayarla balkonda kalıyorsa küçük olsun vücud ısısı ortamı ısıtabilsin.

Eski ayakkabı terlik v.s koy yattığı yere senin kokunu aldığında havlamaz kendini güvende hisseder.

1-2 saat önce makarna verdim çok iştahlı bir şekilde yedi. Burada sadece Bim ve Şok süpermarketleri var başka yok onlarda bulunur mu ki? Terlik olayını ben keşfetmiştim bugün :) Normalde yerinde yatan köpek terliğin ucunda uyumuştu öğlen. Şuan neyle besleyeyim? Önünde suyla ısladığım ekmek+ Sulandırılmış süt+ Az biraz makarna var. Ne alayım? Tavuk eti almayı düşünüyorum şimdi. Haşlayıp versem yer mi? Dişleri de var kullanabileceği kadar.

Edit video yükleyeceğim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KaJMeRaN- -- 4 Ocak 2013; 15:17:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thenefy

fotograftan anlasıldıgı kadarıyla kangala benziyor.

Teşekkürler yorumun için. Bugün durumu daha iyi. Sağlığı yerinde gibi gözüküyor görüşleriniz bekliyorum + SS'ler geldi yukarı!

ha bu arada kopegın beton da olması hıc ıyı degıl carpık ayaklı olabılır durumunuz varsa lutfen kum, topraka alın. ınternetten arastırın..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.