Şimdi Ara

Köpek alıcam ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler PetShopdan köpek almayı düşünüyorum fakat köpek fiyatlarını hiç bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.Örneğin Rottweiler cinsi köpek ne kadardır?

• 400 $ ile 600 $ arası

ama bak gel sen dogo argentino al
  • quote:

Orjinalden alıntı: not important

400 $ ile 600 $ arası

ama bak gel sen dogo argentino al

Bende çok istiyorum dogo ama onlar biraz pahalı kaçıyo bana 200$ 400$ arası bişey lazım.Bilgi için saol bu arada
  • pedshoplardan hayvan almayın cogu sıcagın altında pişmiş hasta hayvanlar..
    en ıyısı ıyı bır uretıcı bulun ve anne altından yavru alın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre3458

Beyler PetShopdan köpek almayı düşünüyorum fakat köpek fiyatlarını hiç bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.Örneğin Rottweiler cinsi köpek ne kadardır?

www.rottforum.com Türkiye Rottweiler Irk Derneği'nin sitesi.Şu anda mevcut kaliteli yavrular var.Fiyatları da 450-600YTL arasında değişiyor.

http://www.rottforum.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4350&postdays=0&postorder=asc&start=20

Son bir erkek yavru kalmış.Fiyatı 450YTL.Bence eğer ciddi alıcıysan hiç başka yerlerde arama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 1 Eylül 2008; 23:37:28 >

• Çok baskın bir ırktır, küçüklükten o sizi değilde siz onu dinlerseniz birdaha asla ipleri elinize alamazsınız. Bakması ve eğitmesi zor bir ırktır, mutlaka araştırın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: razumuhin

pedshoplardan hayvan almayın cogu sıcagın altında pişmiş hasta hayvanlar..

Bencede
  • quote:

Orjinalden alıntı: razumuhin

pedshoplardan hayvan almayın cogu sıcagın altında pişmiş hasta hayvanlar..

Barınakları da gezmenizi öneririm.Bazen çok güzel köpekler geliyor.Hem çok büyük sevap işlemiş olursunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

Çok baskın bir ırktır, küçüklükten o sizi değilde siz onu dinlerseniz birdaha asla ipleri elinize alamazsınız. Bakması ve eğitmesi zor bir ırktır, mutlaka araştırın.

‘Rottweiler’lar yakın zamandaki en ölümcül köpekler olarak tespit edilmiştir. 27 yıl süren çalışma geçenlerde sonuçlanmış ve Amerika’da 33 insanın bu cins köpekler tarafından öldürüldüğü ortaya konmuştur. Bunun yanı sıra ‘pitbull’lar 27 kişinin ölümünden sorumludur.

tabi seni de öldürcek gibi bi kural yok ama tehlikeli ve zor bi cins...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.