Şimdi Ara

Köpeğin makatına silikon tabancası ile silikon sıkmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
5.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sokak hayvanlarına yapılan bu işkencelerin sonu nereye varacak cidden artık tahammülsüz bir hal almaya başladı bu insan oğlunun hayvanlara yaptığı eziyetler.. Her geçen gün bu olayları sosyal medyalardan görür duyar oluyoruz eskiden bu kadar iletişim ağı yoktu ama şimdi herşey ortada..

Her geçen gün çeşitli şiddetler ile hayvanlar katledilmekte ve gerçekten artık bunu yüreğim kaldırmamakta.. Sözüm ona yıllardır bir hayvan yasası çıkacak ki kaldı ki çıkacak olsa bile bir çok eksik ile çıkacak ya bu psikopat insanlar üzerinde ki caydırıcılıkları da cidden merak konusu..

Geçen gün Kütahya'da bir hayvanı kasıtlı olarak görerek ve bilerek öldüren insanın ardından bu akşam denk geldiğim ve artık bu kadarı da olmaz dediğim bir haber daha gözüme ilişti.. Bir insan çevresine etrafına hiç bir şekilde zararı olmayan bir hayvanın makatına silikon tabancasını sokarak tüm silikonu boşaltarak öldürecek kadar nasıl bir ruh hali yaşamıştır ailesinde ya da çocukluğunda.. Aklım almıyor bunu hayvana yapan insana neler yapar Allah bilir.. Ama cidden dayanılmaz bir hal aldı bu haberler ve elden birşey gelememesi.. Haykırmak kızmak bağırmak hatta bunu yapanlara cezalarını kısasa kısas şekilde yapmak istiyorum ama biliyorum ki hayvanlara karşı işlenen bu suç cezasız kaldığında biz yaparsak en ağır şekilde cezalandırılırız..

Beni çıldırtma noktasına getiren haberin linkini aşağıya ekliyorum gerisini artık siz biraz kritik edin lütfen..

http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/istanbulda-kopege-vahset-korkunc-iskence-2207715/

İstanbul’da köpeğe inanılmaz vahşet! Korkunç işkence…

Karaköy'de zayıflamış halde dolaşırken iki kadının, tedavi ettirebilmek için uzun uğraşlar sonucu yakalayıp veteriner kliniğine götürülen köpek tedaviye alındı. Çekilen röntgenler sonucunda korkunç durum ortaya çıktı!.. Köpeğin makatından silikon sıkıldığı belirlendi. Ameliyata alınan köpek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

• oldukça garip bir işkence şekli adam hayli düşünmüş olmalı
  • Kısasa kısas olacak ki bak bir daha böyle şey oluyor mu?
  • Bu ne ya nasıl bir iğrençlik bu. Lan baş düşmanım bi adam var bu herife bunu yapmam. Gariban hayvana yapmak ne demek
  • o nasıl başlık lan
  • Böyle bir ülkede normal bir başlık görmek mümkün mü acaba? Sorgulanması gereken başlık değil hayvana yapılan muamele.. Psikopatlarla dolu bir ülkede yaşıyoruz..
  • Ya yemın ediyorum cehennem çukuruna yuvarlayıp atılması gereken o kadar cok insan varki. bu nasıl bir şerefsizlik.
  • artık bu işe bir dur denmesi lazım,
    turizm polisi gibi hayvan hakları için ek devriye konulması lazım.
    bu işin affı olmaz alacaksın içeri..
    gün geçtikçe bu ülkeden daha fazla utanıyorum arkadaş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 7 Şubat 2018; 9:4:14 >
  • Bunu yapanı sadece insanların insafına bırakacaksın saniyesinde komalık olur, diyeceğim şeyler var da banlanmak istemiyorum. Gerçi böyle konularda küfür serbest bırakılmalı ama neyse
  • okurken için kalktı lan nasıl bir iğrençliktir
  • Bunlar insan değil yemin ediyorum nasıl bir vicdansızlık nasıl bir ahmaklıktır bu. Bilerek köpek ezenlerle, köpeğin kulaklarını kesenlerle aynı havayı solumak bile istemiyorum ne iğrenç varlıklar var ya.
  • Haberde de silikon denilmiş ama silikon değil köpük sıkılmış. Pvc kapı pencere montajında boşlukları doldurmak için kullanılıyor. Sıkıldıktan sonra genleşip şişer.
  • YUUUH
  • insanlığımdan utandım, yazık çok yazık, adam öldürmeye eş yada yakın bir ceza verilmesi lazım, ahlak açısından ikisi de çok farklı bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

ateistliğin en büyük kanıtı
    ne suçu vardı o hayvanın bu işkenceye katlanmak zorunda kaldı?
    öbür dünyada içilecek 2 şarap için mi?
    yazık değil mi?

Ateistler öbür dünyada şarap içtiklerine mi inanıyorlar zıbıdık?
  • söyleycek söz bulamıyorum..
  • Nasıl bir şerefsizlik lan bu?
  • işkenceye karşıyım ama böyle ...... lara her türlüsü hak
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaydonunAbisi

Kısasa kısas olacak ki bak bir daha böyle şey oluyor mu?

+1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

ateistliğin en büyük kanıtı
    ne suçu vardı o hayvanın bu işkenceye katlanmak zorunda kaldı?
    öbür dünyada içilecek 2 şarap için mi?
    yazık değil mi?

HUR. Ateistler öbür dünyada cennete gitmiyor ki, senin gibi tipler gidip şarap içip huri götürüyor. Bu olayı yapan adam da ateist değilse kendini sınırsız çizmeye yer mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.