Şimdi Ara

Köpeğim öldü :( (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • başın sağolsun. benimde var. insan alışınca zor oluyor. :(
  • Başınız sağolsun,ama 7 yaş da malum yaşlı bir köpekmiş,ecel de denebilir.

O tecrübede bir köpeğin çaylak bir köpek gibi zehirlenebileceğini düşünmüyorum.

Kötü bir durum,aileden birini kaybetmek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

geçmiş olsun.Benim de köpeğim var geçen gün laf arasında ölürse filan çok üzülürüz diye bahsetmiştik.Gerçekten insanın evladı gibi oluyor

Çok teşekkürler. Gerçekten öyle ailemizin bireyi haline gelmişti.
  • başın sağolsun üzüldüm gerçkten . benimde bi tane köpeğim var 12 yaşında. kendimi bildim bileli onunla beraberim . baya yaşlandı artık ölür diye çok korkuyorum
  • Başınız sağolsun. Evde hayvan beslemeye bu yüzden yanaşamıyorum. Yıllarca bağlanıyorsun sonra bir gün ölüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başınız sağolsun,çok güzel bir köpekmiş.
  • Basiniz sagolsun. Icinin tam olarak rahatlamasi icin otopsi yaptirin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rraannaa

Çok saolun hepiniz.

Gerçekten 7 yıldır bizdeydi hastalandığında birlikte sabahlardık annem en uslu oğlum diye severdi insan çok üzülüyor.

Otopsiyi bende düşündüm ama kesip biçmelerini istemiyorum hayvanı yok yere.

Nasıl bir insan bir hayvana böyle bir zarar verebilir aklım almıyor nasıl bir zihniyettir bu Allah aşkına...

Evet anlaşılabilir bir durum çok sevdiğin bir varlığın kesilipbiçilmesini istemiyorsun. Ancak zehirlendi mi diye baktırman hem senin hem mahalledekilerin iyiliği ve tepkisi için iyi olacaktır.Zehirlendiğini öğrenirsen soruşturma açabilirsin, üstelik otopsi hakkında pek bilgim yok,belki sadece küçük kesiklerle bakılabiliyordur zehirlenip zehirlenmediği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

quote:

Orijinalden alıntı: rraannaa

Çok saolun hepiniz.

Gerçekten 7 yıldır bizdeydi hastalandığında birlikte sabahlardık annem en uslu oğlum diye severdi insan çok üzülüyor.

Otopsiyi bende düşündüm ama kesip biçmelerini istemiyorum hayvanı yok yere.

Nasıl bir insan bir hayvana böyle bir zarar verebilir aklım almıyor nasıl bir zihniyettir bu Allah aşkına...

Evet anlaşılabilir bir durum çok sevdiğin bir varlığın kesilipbiçilmesini istemiyorsun. Ancak zehirlendi mi diye baktırman hem senin hem mahalledekilerin iyiliği ve tepkisi için iyi olacaktır.Zehirlendiğini öğrenirsen soruşturma açabilirsin, üstelik otopsi hakkında pek bilgim yok,belki sadece küçük kesiklerle bakılabiliyordur zehirlenip zehirlenmediği?

Herkese çok teşekkürler gerçekten çok üzücü bir durum. Ani olmasıda daha bir üzücü oluyor. Bu kuzenimin köpeğimizin öldüğünü duyduktan sonra yazdığı bir yazı. Okuduktan sonra aslında neden bukadar üzüldüğümüde daha iyi anladım. Çok planım vardı onunla ilgili... Havalar ısınınca yıkıycaktım, gezdiricektim, bahçede oynıycaktık. Ama artık öldü ve yapabileceğim hiç bir şey yok.

Bugün gömdük Loco'yu. Benim haberim yoktu ama sanırım kalbi biraz hassasmış zaten abim bugün söyledi ben üzülmiyim diye bana söylememiş. Sanırım oyüzden ölmüş. Yinede yorumun için çok teşekkürler.
  • Başın sağolsun. Hayvan sahibi olmayan anlamaz köpek deyip geçecektir ama hayvanları tanıdıkça insanlardan soğuyorum diye bir laf varya aynen katılıyorum o lafa.
  • Marley & Me filmini hemen izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackass99

Marley & Me filmini hemen izle.

Niyetin beni üzüntüden öldürmek herhalde
  • benim de kuşum ölmüştü. bahçeye mezar yapıp bir de haç dikmiştim başına
    siz de mezar yapın her sene gidip çiçek bırakın. mutlu geçirdiğiniz günleri anımarsınız. mezarının başına da resmini çerçeveletin pek tatlıymış kerate.. ne fındıklar kırdı kimbilir
  • başın sağolsun dostum çok zor bir durum gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.