Şimdi Ara

Köpeğim mama yemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi kaç gündür geriplik var üstünde. Ne mama yiyiyor nede su içiyor. Neden olabilir acaba araştırdım bişeyde bulamadım.

• Kaç aylık? mama yememesinden başka garip hareketleri var mı ? mamanın markası ne ? her zaman yediği mamamı ? mamayı sütle ıslatıp vermeyi denedin mi? ishal vs başka bir gariplik var mı ? köpeği nereden aldınız?

bunları söylersen daha net cevap verebilirim.
  • benim köpeğim yaklaşık 8 aylık olduktan sonra hiç mama yememeğe başlaıd bu normal mi.küçük acayip derecede iştahlıydı.son 3 aydır zorla yediriyorum.
  • Normalde küçükken mamaya alıştırılmamışsa sorun çıkar ama siz küçükken yiyordu diyorsunuz...

Yetişkin köpekler için olan mamadan vermiyorsanız ondan vermeyi deneyin. Birde kuzu veya tavuklu , hangisinden veriyorsanız diğerini deneyin, değişiklik olursa yer diye düşünüyorum.
  • aslında genelde bir iştah kesilmesi var zorla azına verip yediriyorum yoksa azcık yiyip bırakıyor değişik mamada denedim ama yok.iştah açıcı olarak kullanabileceğim bir şey var mı?
  • Peki iştahsızlıktan farklı olarak dikkatinizi çeken herhangi bir anormallik var mı ? Klasik mamanın dışında başka yiyecekleri denediniz mi ?

Mamasına süt gibi sevdiği sıvı şeylerden ekleyebilirsiniz (fazla olmamak kaydıyla ve ishal yok ise). Genelde yavrularda süt veya su eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker32 -- 16 Eylül 2008; 22:07:36 >
  • köpeğiniz kaç aylık ve ne tür mama veriyorsunuz?son zamanlarda başına birşey geldimi..mamadan ziyade su içmemesi kötü..kaç gündür böyle devam ediyor? sanırım ölecek o hayvancık..
  • 7 Yaşında neredeyse tavuklu mama veriyoruz ama bu aralar yemeğe başladı mamasını cevap veremedim topiğe işlerim vardı biraz
  • bence hemen bi veterinere götürün..
  • Düzeldi Durumu
  • nedenmiş ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.