Şimdi Ara

Köpeğe tekme atan şüpheli yakalandı, suç makinesi çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pipoti

İzmir'liler efendi, olay nedir bilmezler, müdahale eden de olmadı.

Allah korusun aynı hareketi Ankara'da bizim mahalle de yapsaydı, şuan linç edilmişti bu şahıs.

Devlet insanları orman kanunlarına yönlendiriyor ve yanlış yapıyor.

Bu 12 tane sabıkalı, hayatı sönmüş şahsı neden korursun ki? At içeri 10 sene, sabah 5 akşam 5 hamallık yaptır içeride.

Son cümleye katılıyorum ben dostoyevski romanlarına bayılırım orda sürekli sürgüne giden mahkumların adı geçer sabah akşam çalıştırılıyorlar en ufak yanlışlarında da öldürülüyorlar bundan daha güzel bir yöntem olabilir mi
  • İşin kötü yanı toplum tepkisiz böyle şeylere.

Bu tipleri uyarsanda boş, anlamaz.

O zaman anlıyacağı dilden konuşmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpeğe it derler

Ama anası babası hariç bu dyyus itoğlu itin kendisidir.

• Yahu bir insan nasıl sessizce uzanan köpeğe gelişine tekme atabilir aklım hayalim almıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

O diziye başlayım dedim, ilk bölümde dexter küçükken hayvanları öldürdüğü için kapattım ilk bölümde. örnek pekte doğru olmamış yani

bir bölümle diziyi çözdünya helal olsun.bak mesala ben diziyi bitirmiş biriyim ama yukarıdaki arkadaşın dediğini anladım.dexter sadece kötüleri cezanlandıran bir katildi dizide.
  • Köpeğe tekme atan şüpheli yakalandı, suç makinesi çıktı

Şu güzelliğe bir insan neden tekme atar ya?

Bu elemanı bir güzel benzetmeleri lazım. Ağzına yüzüne bir ayar çeksinler, aklı başına gelir.
  • Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Evet daha ilk dakikalarında anlıyoruz onu zaten, ama sonuçta çocukken köpekleri öldürüp işkence eden, sosyopat-psikopat olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Buda onu öldürdüklerinden farklı yapmıyor. Sadece kendi gibileri öldürüyor işte...
  • Bu ülkede insan öldürenler elini kolunu sallayarak geziyor salarlar bu soysuzu da.Bunlar potansiyel katil,tecavüzcü ve hırsız.Bunların siyasi otoriteden yüz bulduklarını herkes biliyor.
    Eğer bu soysuzlara gerçek anlamda ceza verilseydi bunun gibi soysuzlar bir daha suç işlemeye cesaret edemezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 20 Eylül 2017; 13:11:32 >
  • Daha dün de bitane mafya bozuntusu cikti twitter'da adami öldüresiye dövdüler.

Ülke iyice camura batti. Ne ahlak kaldi ne sevgi, ne saygi.

Akp sayesinde rezil bir ortadogu ulkesi olduk. Emegi gecen herkese tesekkurler.

• 12 sabıka kaydı diyor adam dışarda.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.