Şimdi Ara

Köpeğe Çarptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba arkadaşlar. Yeni almış olduğum aracımla (Cerato) maalesef ilk kazamı yaptım. Yolda ilerlerken aniden zeytinliklerin arasındaki yokuştan yola fırlayıverdi hayvancağız. Frene asılmamla hayvanın yüzünü araca vurduğunu gördüm. 15-20 metre kadar sürüklendi. Hemen aşağıya indik yanımdaki arkadaşla birlikte köpeğin yanına koştuk yaşıyorsa veterinere götürelim diye maalesef ölmüştü . Allah kimseye herhangi bir canlının ölümüne yol açacak kaza göstermesin inşallah.
    Şaşkınlığımızı üzerimizden attıktan sonra arkadaş aracın resimlerini çekelim kaskoya filan ister dedi.
    Farın hemen altında 5 cm kadar bir açılma, tampon alt kısmında tırnaklar atmış ve sağ sis farında çatlak vardı. Servise verdim bakalım hakkımızda hayırlısı..

• Geçmiş olsun
  • Gecmis olsun hocam.Allah beterinden korusun.
  • Geçmiş olsun hocam.Yaşadığınız üzüntüyü anlıyorum.Yapacağınız birşey yokmuş malesef.Kendinizi suçlu hissetmeyin.
  • Geçmiş olsun hocam.Benim de başıma gelmişti ama hızım yüksek olmadığı için fren+direksiyon köpeğe vurmadan toparlayabilmiştim.
    Yine de Allah korumuş sizi.Daha beteri olabilirdi.
  • Geçmiş olsun , yapacak birşey yok maalesef.
  • Geçmiş olsun kasko tampon değişimi yapacaktır
  • bende 160 la giderken Volvo S40 ile önüme bir köpek fırladı...kurtarmıştım vurmadan....
  • Âmin hocam geçmiş olsun.
  • Hem köpek için hem sizin için şanssız bir durum geçmiş olsun hayvanları sevdiğiniz de belli. Üzülmeyin isteyerek yapmadığınız belli. Arabaya gelince o yapılır.
  • Geçmiş olsun. Tam dört kez köpeğe çarpma tehlikesi atlattım. Bunların birinde köpek benim arabaya çarptı . Burda anahtar nokta, kurtaramayacaksanız frene asılıp köpeğin kafasını çevirdiği yönün tersine dönmektir.
  • Keşke olmasa böyle şeyler ama yapacak birşey yok geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun
  • Zamaninda doganla ben de çarpmistim kopege bir sey olmadi ancak arabam pert oldu
  • ben 170le giderken büyük bi köpek atlamıstı yola 10 metre önüme. Arabada 5 kişiydik ailece (2009 mondeo titanium) direksiyonu sıkıca tuttum ortalayıp vurdum köpek paramparça aracın far değişti kaput boyandı. Baya üzülmüştüm hem aracıma hem de köpeğe. 6400 lira hasar kaydı cıkmıstı. 1 sene sonra ilana koyduktan 8 gün sonra satılmıştı boyasızın 5 bin altına vermiştim
    Ucuz yırtmışsın... köpeğe de üzüldüm
  • Geçmiş olsun hocam. Allah daha büyük kaza bela vermesin
  • Köpeği ne yaptınız?
  • Yapacak birşey yok malesef geçmiş olsun. Köpeğe çarpmamak adına çok da riske girilmemeli.
  • O köpeğin hayatını kurtaramadınız belki ama o köpek hatrına bir kutu mamayı barınağa bağışlayabilirsiniz.Çok pahalı değiller.
    Belki içinizdeki bu suçluluk duygusu biraz hafifler .Geçmiş olsun.
  • Yapacak bişey yok.geçmiş olsun. Daha hızlı olsaydınız panikleyip takla bile atardınız.

Buda tecrübe olmuş olur yoldan ne çıkacağı belli olmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.