Şimdi Ara

Kop Gel Shaqiri Totem direğin dikildi (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
5
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökmen Özdemir yönetime çok yakın bir isim.Geçen sene Selçuk İnan transferini ilk açıklayan adam.Güvenebiliriz bence.
  • Shaqiri gelirse 1 aylığına yapmayı bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihandar13

SON DAKİKA !

Shaqiri Transferinde Flaş Gelişme!

Basel başkanından Galatasaray'a kötü haber geldi.

FC Basel ekibi ile Marbela'da kampta bulunan FC Basel Onursal Başkanı Gisela "Gigi" Oeri yaptığı açıklamada, Xherdan Shaqiri'nin Galatasaray'a transferinin gerçekleşmesinin imkansız olduğunu belirtirken, kendisinin de şahsen bu transfere karşı olduğunu söyledi.

Oeri, şu anda İsviçre'nin en iyi takımlarından biri olduklarını belirterek, "Hem İsviçre'de hem de Avrupa kupalarında iyi gidiyoruz. Bu transfer tekliflerinin zamanı değil, ancak önerilen teklifler de göz kamaştırıcı. Halen görevde olan başkanımız Bernhard Heusler'in durumu çok zor. İki önemli futbolcumuz 19 yaşındaki Xhaka'nın Hambourg'a ve 20 yaşındaki Shaqiri'nin de Galatasaray'a transfer olması hoş bir şey değil. 31 Ocak'ta transfer dönemi bitiyor. O güne kadar neler olur bilemem ama ben bu transferlere karşıyım" dedi.

FC Basel taraftarı ise ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım transfere sıcak bakarken, diğer taraf ise bu yıl yakalanmış olan bu şansı değerlendirmeleri gerektiğini savunuyor.

ne saçmalıyorsun sen başkan falan değil o adam onursal başkan hiç bir söz hakkı hiç bir resmiyeti yok sadece kendi fikrini söylemiş o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onursal Başkan buymuş beyler.

http://www.libertatea.ro/typo3temp/pics/0-290833-gigi_oeri_3_230ab8836c.jpg

O zaman shaqiri bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: -uSahin-

Shaqiri gelirse 1 aylığına yapmayı bırakıyorum.

Eski kullanıcı adı: -YaLan-
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBERTAN

quote:

Orijinalden alıntı: Cihandar13

SON DAKİKA !

Shaqiri Transferinde Flaş Gelişme!

Basel başkanından Galatasaray'a kötü haber geldi.

FC Basel ekibi ile Marbela'da kampta bulunan FC Basel Onursal Başkanı Gisela "Gigi" Oeri yaptığı açıklamada, Xherdan Shaqiri'nin Galatasaray'a transferinin gerçekleşmesinin imkansız olduğunu belirtirken, kendisinin de şahsen bu transfere karşı olduğunu söyledi.

Oeri, şu anda İsviçre'nin en iyi takımlarından biri olduklarını belirterek, "Hem İsviçre'de hem de Avrupa kupalarında iyi gidiyoruz. Bu transfer tekliflerinin zamanı değil, ancak önerilen teklifler de göz kamaştırıcı. Halen görevde olan başkanımız Bernhard Heusler'in durumu çok zor. İki önemli futbolcumuz 19 yaşındaki Xhaka'nın Hambourg'a ve 20 yaşındaki Shaqiri'nin de Galatasaray'a transfer olması hoş bir şey değil. 31 Ocak'ta transfer dönemi bitiyor. O güne kadar neler olur bilemem ama ben bu transferlere karşıyım" dedi.

FC Basel taraftarı ise ikiye bölünmüş durumda. Bir kısım transfere sıcak bakarken, diğer taraf ise bu yıl yakalanmış olan bu şansı değerlendirmeleri gerektiğini savunuyor.

ne saçmalıyorsun sen başkan falan değil o adam onursal başkan hiç bir söz hakkı hiç bir resmiyeti yok sadece kendi fikrini söylemiş o kadar.

ben mi saçmalamıyorum haberi yapanlar saçmalıyordur sana göre. ayrıca adamın bi yetkisi olsun olmasın haber önemli olsun olmasın Shaqiri'yle ilgili bi haber. ilgini çekmediyse okumana ve fazladan yorum yapma zorunluluğun yok
  • Bu adamıda almamıyorlarsa ronaldinho gelsin bari ölüsü yeter karşıydım r10 a ama baksanıza genç adam alamıyoruz basel sanki şampiyonlar liginde bu turu geçebilcek Amrabatı isteriz satmazlar shaqiri satmazlar. Biz anca r10 forvete şişman ronaldo keser
  • Shaqiri olmuyorsa yada emre çolağa 5milyon versinler adam daha iyi oynar zaten severek oynuyor ama daha bir güzel oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

• quote:

• Monitöre yumruk atıyordum beyler yapmayın
  • quote:

zoeken gibi ya bu ne
  • quote:

Onursal Başkan buymuş beyler.

O zaman shaqiri bizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Aysal ne dedi dün akşam . Avrupa da olmayacaksam yabancı transferi yapmam dedi. Dua ediyodur herhalde UEFA Türk takımlarını önümüzdeki yıl ihraç etse de transfer yapmasak diye. 1-2 ay evvel Reyes i 5 dakikada alırım ama Terim istemiyor diyodu. E hadi işte Terim Shaqiri yi istiyor alsana. Ama nerde lafa gelince bol vaat icraate gelince fiyasko. Sezon başı bir Drogba dir gitti 3 ay taraftar uyutuldu. Korkarım bunlar sezon sonu bırak yabancı transferini eldeki Melo nun bile bonservisini alamayacaklar

Ünal Aysal inşallah Galatasaray Avrupa'da olmaz da bende transfer yapmaktan kurtulurum diye dua mı ediyordur? Aslında şu laftan sonra cevap vermek bile gereksiz ama..

Reyes kadro dışı kalmış ve boştaydı, bizden gelecek olan haberi bekliyordu. O yüzden Fatih Terim istesin yarın alırım dedi. Shaqiri ise İsviçre'nin en pahalı ve en prestijli oyuncusu, üstelik takımı lider ve şampiyonlar liginde devam ediyor. Arada da Dünya devleri var, böyle bir oyuncuyu almak çok mu kolay? Reyes olayı ile ne ilgisi var?

Drogba olayında ise taraftarlar 3 ay boyunca uyutulmadı. Böyle mantık dışı düşüncelere sahip olanlar kendi kendilerini uyuttular.

31mayis ta Melo Juventus a kesin dönüş yaptığı zaman uykundan uyanacaksın merak etme. Şu bir gerçek ki Polat la kıyaslanmayacak ölçüde üstün bir başkan Aysal. , amma velakin şark kurnazlığı ile şu transfer işlerinden iyi sıyrılıyor. Bence en önemli icraatı Arda Turan denen önümüzdeki 1-2 sene sonrasının Belözoğlusu olmaya aday şerefsiz bir topçuyu hemde kulübe para kazandırarak yollamasıdır. Gs bugün ligde şu durumdaysa 1 si Terim faktörü 2.si Arda nin olmamasidir.
  • Meraklandırma bizi gel artık bize
    Umutlandık yeterince bitirme bizi
    Senden başka adam girmez göze
    Tutucak lan bu totem kesme ipimizi
    Affetmem gelmezsen eğer a ibine
    Farkındaysan kızıyorum sana
    Anla artık istiyoruz seni la
    Sincanlıyım ben laf yapma bana
    Artık gelmelisin bize kazma
    Raad ol deme sen hiç bana
    Pırasa yedim oldum cırcır lahana
  • quote:

Orijinalden alıntı: -uSahin-

Shaqiri gelirse 1 aylığına yapmayı bırakıyorum.

İç patlama yaşarsın.
  • Geçmiş olsun beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Geçmiş olsun beyler

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.