Şimdi Ara

Kop Gel Shaqiri Totem direğin dikildi (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
5
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kadir Nar

Şuan için transfere gerek yok zaten.

Bence gerekli. Takım şuan iyi fakat Baros sakatlandı,Eboue yok. Sağ bek Sabri'de. Baros yerine Sercan gelicek Ads maçında iyiydi umarım böyle devam eder fakat playofflara güçlü girmemiz lazım.Bir Riera var mı yok mu belli değil zaten.Sol da Emre sakatlandın mı yerini düzgün doldurcak adam yok. Sağ açık ölü bir Kazım.Yiğit ne kadar başarılı olur tartışılır. Fener direk arkamızdan hız kesmeden geliyor. Olurda puan farkını 3 ten aşağı düşerse iyi olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

Bence gerekli. Takım şuan iyi fakat Baros sakatlandı,Eboue yok. Sağ bek Sabri'de. Baros yerine Sercan gelicek Ads maçında iyiydi umarım böyle devam eder fakat playofflara güçlü girmemiz lazım.Bir Riera var mı yok mu belli değil zaten.Sol da Emre sakatlandın mı yerini düzgün doldurcak adam yok. Sağ açık ölü bir Kazım.Yiğit ne kadar başarılı olur tartışılır. Fener direk arkamızdan hız kesmeden geliyor. Olurda puan farkını 3 ten aşağı düşerse iyi olmaz.

Hayır. Şampiyon olduk zaten, okey dönüyoruz gibi bir durum var. Trabzonspor ile çekişmek için transfere gerek yok.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır. Şampiyon olduk zaten, okey dönüyoruz gibi bir durum var. Trabzonspor ile çekişmek için transfere gerek yok.

Hocam futbol bu heran herşey olabilir. Bende çok istiyorum şampiyonluk.
    Dünkü fb maçını izlediysen herkes berabere bitecek diye beklerken son saniyede gol atıp 3 puan aldılar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam futbol bu heran herşey olabilir. Bende çok istiyorum şampiyonluk.
    Dünkü fb maçını izlediysen herkes berabere bitecek diye beklerken son saniyede gol atıp 3 puan aldılar.

Benim kastettiğim futbol değil ama.

Bak şöyle bir durum var hocam. Şimdi Fenerbahçe küme düşme cezası ya da puan silme cezası alacak. Beşiktaş'ta aynı şekilde olacak zaten. Şimdi bunlar bu cezaları alınca bizim tek rakibimiz Trabzonspor kalıyor. 13 puanlık fark var, sizce onlara kaptırır mıyız şampiyonluğu ?

Ha oldu da hiç bir şekilde ceza verilmedi bu lig böyle bitti diyelim. O zaman da UEFA tarafından %100 men yemiş olacağız ülke olarak. Eh işte o zaman sen şampiyon olsan ya da kaptırsan şampiyonluğu, Shaqiri'yi alsan ne olacak, Avrupa'ya gidemeyeceksin.
  • @Oguzhan_Ercetin
    Moral bozmaya gerek yok, zira persembe aksami ikinci teklif bir teklif iletilecek. Neden persembe diye sorarsaniz, TFF'nin o gun o "garanti" Mektubunu GS'a iletmesini bekliyor.

@Oguzhan_Ercetin
    bu bilgiyi kadir Abi'den aldim (Cetincali). Ona ne kadar guveniyorsunuz bilemem, ben sahsen inaniyorum
  • transfer sezonu bitmeden bize rahat yok arkadaş
  • Boşverin Shaqiri'yi, totem konusunu falan. Mail atmamız lazım UEFA'ya.
  • Mesut'un bile 15 m€ ettiği piyasada Şakir max 7-8 m € 'dur
  • Konum kilitlenmis ben soylediklerimin arkasindayim, gelmezse de herkesten ozrumu dilerim.
  • Muhtemelen UEFA sadece bize yazılı bir garanti sunacak. Böylece bizim kafamız rahat olacak. Ama şikede adı geçen kulüplerle ilgili hiçbir belge falan vermez. Bana göre en iyi ve en doğru çözüm bu olur.
  • Bu kadar sayfa yorum yapılınca önemli bir mesele konuşuluyor sandım.

yine de kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atabérk

Mesut'un bile 15 m€ ettiği piyasada Şakir max 7-8 m € 'dur

Ama mesut la liga'ya transfer oldu.Ligimizin fazla değeri yok avrupa'da...ama tabii ki 15 şakir için fazla.
  • Shaqiri
  • Alman kanalı sat 1 teletextinde shaqiri GS ile 13 milyon € ya anlaştı yazıyormuş.Bu da ss'sihttp://twitter.com/#!/dermansahin/status/159326330486403072/photo/1
    haberi yapan sat 1 transfermarkt'tada konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Alman kanalı sat 1 teletextinde shaqiri GS ile 13 milyon € ya anlaştı yazıyormuş.Bu da ss'sihttp://twitter.com/#!/dermansahin/status/159326330486403072/photo/1

İnşallah ama transfermarkta gelme ihtimali %13 fakat bence %50'lerde
  • Aysal ne dedi dün akşam . Avrupa da olmayacaksam yabancı transferi yapmam dedi. Dua ediyodur herhalde UEFA Türk takımlarını önümüzdeki yıl ihraç etse de transfer yapmasak diye. 1-2 ay evvel Reyes i 5 dakikada alırım ama Terim istemiyor diyodu. E hadi işte Terim Shaqiri yi istiyor alsana. Ama nerde lafa gelince bol vaat icraate gelince fiyasko. Sezon başı bir Drogba dir gitti 3 ay taraftar uyutuldu. Korkarım bunlar sezon sonu bırak yabancı transferini eldeki Melo nun bile bonservisini alamayacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Alman kanalı sat 1 teletextinde shaqiri GS ile 13 milyon € ya anlaştı yazıyormuş.Bu da ss'sihttp://twitter.com/#!/dermansahin/status/159326330486403072/photo/1

Hocam orada almanca tam olarak galatasaray shaqiri icin fc basel e 13 mil€ teklif etti yaziyor.
    Anlasma filan yazmiyor ben avusturyada kaliyorum ve almacam ana dili gibi yani yanlislik olmasin diye yaziyorum, GS Basele 13 milyon € teklif etti yaziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Aysal ne dedi dün akşam . Avrupa da olmayacaksam yabancı transferi yapmam dedi. Dua ediyodur herhalde UEFA Türk takımlarını önümüzdeki yıl ihraç etse de transfer yapmasak diye. 1-2 ay evvel Reyes i 5 dakikada alırım ama Terim istemiyor diyodu. E hadi işte Terim Shaqiri yi istiyor alsana. Ama nerde lafa gelince bol vaat icraate gelince fiyasko. Sezon başı bir Drogba dir gitti 3 ay taraftar uyutuldu. Korkarım bunlar sezon sonu bırak yabancı transferini eldeki Melo nun bile bonservisini alamayacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Aysal ne dedi dün akşam . Avrupa da olmayacaksam yabancı transferi yapmam dedi. Dua ediyodur herhalde UEFA Türk takımlarını önümüzdeki yıl ihraç etse de transfer yapmasak diye. 1-2 ay evvel Reyes i 5 dakikada alırım ama Terim istemiyor diyodu. E hadi işte Terim Shaqiri yi istiyor alsana. Ama nerde lafa gelince bol vaat icraate gelince fiyasko. Sezon başı bir Drogba dir gitti 3 ay taraftar uyutuldu. Korkarım bunlar sezon sonu bırak yabancı transferini eldeki Melo nun bile bonservisini alamayacaklar

Melo konusunda hemfikirim
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.