Şimdi Ara

Kop Gel Shaqiri Totem direğin dikildi (78. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
5
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bonafide

Şakir gelceğine Arshavin gelsin kiralık

Grosicki'yi kariyerinin sonuna gelmiş Arshavin'e tercih ederim hakkaten biz Grosicki'yi alsak ya
  • la biri vardı podolski geliyor diyordu.acep onun için de bi direk diksek mi
  • srfydn Şeref Aydın
    kulubumuz shaqiri icin kulubu basel’e yaptigi teklifi geri cekti. yeni bir teklif yapilabilir mi bilmiyorum. yani shaqiri su an icin yatti.

:(
  • quote:

srfydn Şeref Aydın
    kulubumuz shaqiri icin kulubu basel’e yaptigi teklifi geri cekti. yeni bir teklif yapilabilir mi bilmiyorum. yani shaqiri su an icin yatti.
  • Sokayım ya
  • yahu acil transfer şart çünkü iyi oynamıyoruz yensek bile
  • zaten olsaydı şaşardım beceriksiz herifler bi adamı alamadılar
  • basel’e shaqiri icin 2-3 kulupten yuksek paralarla teklif gelmis. bizim yuksek bir teklifle gitmemiz tamamen hocanin insiyatifinde gorunuyor
    srfydn
  • yaw bu herifi alsak iyiydi yanlız bir transfer taktiğide olabilir bu.
  • yalan olur...

o direk var ya offf o direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

srfydn Şeref Aydın

Bu adam kim ki söylediğine hemen inanıyorsunuz. Bence yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

+1
  • quote:

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

Podolski dişında hiç yanılmayan hatta transfer haberini ilk önce veren biri. İnanmıyorsanız biraz araştırın isterseniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

Podolski dişında hiç yanılmayan hatta transfer haberini ilk önce veren biri. İnanmıyorsanız biraz araştırın isterseniz.

Bence biraz yönetime güvenelim. Oradan buradan laf duyanlara değil. Eğer doğruysa da bir bildikleri vardır. Çünkü Fatih hoca da Aysal Başkan da çok istiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

Bence biraz yönetime güvenelim. Oradan buradan laf duyanlara değil. Eğer doğruysa da bir bildikleri vardır. Çünkü Fatih hoca da Aysal Başkan da çok istiyor.

Güven ayrı birşey. İsterse hiç transfer olmasın benim güvenimde en ufak azalma olmaz. Bunlar sadece duyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

+1

Adam Podolski'nin menajeri yüzünden yattığı söyledi.Herkes Benayoun'un geleceğine kesin gözüyle bakarken Riera'nın geleceğini kesin bir dille açıkladı.Ondan önceki transferleri falan hep bu adam açıkladı.Yönetime çok yakın biri.

Bu arada Shaqiri konusuna gelince , bu adam 15m € falan etmez.En fazla 10 m €.Böyle giderse bu seneyi zaten şampiyon bitiririz.O kadar acil gelmesi gereken bir transfer değil.Zaten uefa Türk takımlarına avrupa kupaları yasağı getirirse elimizde patlar.O yüzden aceleci olmaya gerek yok.Daha kendini tam olarak kanıtlayamamış bir adama(yetenekli orası ayrı) bu kadar para verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

quote:

quote:

srfydn Şeref Aydın

+1

Adam Podolski'nin menajeri yüzünden yattığı söyledi.Herkes Benayoun'un geleceğine kesin gözüyle bakarken Riera'nın geleceğini kesin bir dille açıkladı.Ondan önceki transferleri falan hep bu adam açıkladı.Yönetime çok yakın biri.

Bu arada Shaqiri konusuna gelince , bu adam 15m € falan etmez.En fazla 10 m €.Böyle giderse bu seneyi zaten şampiyon bitiririz.O kadar acil gelmesi gereken bir transfer değil.Zaten uefa Türk takımlarına avrupa kupaları yasağı getirirse elimizde patlar.O yüzden aceleci olmaya gerek yok.Daha kendini tam olarak kanıtlayamamış bir adama(yetenekli orası ayrı) bu kadar para verilmez.

10 da etmez. 8 den fazlası zarar.
  • melo shaqiriyi kıskanmış ve bunun üzerine fenerden teklif gelirse giderim demiş.(gerçekten)
  • tribundergi Tribun Dergi
    Heusler: Ancak şu andaki durum gösteriyor ki Shaqiri en geç 31 Ocak'a kadar aramızdan ayrılacak.
    30 minutes ago
    Tribun Dergi
    tribundergi Tribun Dergi
    Heusler: Rakam konusunda herhangi bir yorum yapmak istemiyorum. Prensip olarak devre arasında hiçbir oyuncumuzu göndermek niyetinde değiliz
    31 minutes ago
    Tribun Dergi
    tribundergi Tribun Dergi
    Basel sportif direktörü Heusler: GS'nin ilk teklifi 9 M Euroydu. Kesin bir dille reddettik. Daha sonra teklifin yükseltildiği doğru (Lig TV)
  • Şuan için transfere gerek yok zaten.
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.