Şimdi Ara

Kop Gel Shaqiri Totem direğin dikildi (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
5
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shaqiri feyenoordla oynadıkları maçta sakatlanmış 6 hafta oynayamayacakmış

bu totem burada biter.
  • Bu kadar olmaz, adam Shaqiri'yle başka birinin adını şaşırmış. Millet kendini o kadar şartlamış ki herşeyi Shaqiri diye okuyor heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

Olaya bakar mısınız...

quote:

hazar_buyuka Hazar Büyüka
    Galatasaray'ın gündemindeki Shaqiri, Feyennord ile oynanan hazırlık maçında sakatlandı ve yaklaşık 6 hafta sahalardan uzak kalacak.

Nazarımız değdi. Bu totem burada biter
  • Gözümüz kalmış :D Ne olacak yahu ?Amrabat'ı alsak afrika kupasına gitmeyecekmiydi ?
    6 hafta dinlenmiş olur bizde daha ucuza alırız defolu diye :D (inşallah büyük bir sakatlık değildir)
  • quote:

hazar_buyukaHazar Büyüka
    Düzeltme: Sakatlanan oyuncu Shaqiri değil, Valentin Stockermış. Yanlış okumuşum.Kusura bakmayın.

• bilerek ortalığı karıştırdı :) Şansal'ın oğlu işte.. :)
  • Eğer transfer yattıysa, totem direği için sıraya geçelim beyler :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dore2006

quote:

hazar_buyukaHazar Büyüka
    Düzeltme: Sakatlanan oyuncu Shaqiri değil, Valentin Stockermış. Yanlış okumuşum.Kusura bakmayın.

hazar where the hell is mr. drogba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Eğer transfer yattıysa, totem direği için sıraya geçelim beyler :(

bende konuya "o direk varya o direk hepimiz için tehlike teşkil etmeye başladı" yazmak için girmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

Eğer transfer yattıysa, totem direği için sıraya geçelim beyler :(

Daha ölmedik ulaaan
  • O direk batmasın bir yerlerimize.
  • 15 etmez bu adam transfer yatar
  • korkuyorum şakiiir geeel nolursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: D C X L

15 etmez bu adam transfer yatar

kesinlikle etmez. 8 çok bile basel açgözlülük yapıyor ben olsam rest çeker almıyorum lan derdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OBERTAN

quote:

kesinlikle etmez. 8 çok bile basel açgözlülük yapıyor ben olsam rest çeker almıyorum lan derdim

shaqiri gelecekte çok iyi bir oyuncu olacak para kaybetmeyeceğimiz bir yatırım, bencede 15 çok ama 12-13 eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

quote:

Orijinalden alıntı: OBERTAN

quote:

shaqiri gelecekte çok iyi bir oyuncu olacak para kaybetmeyeceğimiz bir yatırım, bencede 15 çok ama 12-13 eder

garantisi yok bu işin hadi adam elimizde patlarsa kim verecek 13 milyonun hesabını. ayrıca cimbomun teklifi zaten 13 milyon nesini beğenmiyor basel 13 milyonun ? sanırsın ki her oyuncularını 30 milyona satıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 az 15 fazla normalı piyasası 10-12'dir.
  • Şakir gelceğine Arshavin gelsin kiralık
  • Şakirler ölmez totem bölünmez
  • http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=105817

İsviçre basınında yer alan haberlerde Galatasaray'ın Shaqiri için verdiği teklifi 15 milyon euroya yükselttiği iddia edilirken Basel sportif direktörü Bernhard Heusler'in teklifin yükseldiğini doğruladığı ancak rakam vermediği belirtildi.

Haberde, Heusler'in ''Galatasaray'ın ilk teklifi 9 milyon euroydu biz bu rakamı kesin bir dille reddettik. Daha sonra teklifin yükselttiği doğru. Ancak rakam konusunda herhangi bir yorum yapmak istemiyorum. Biz prensip olarak devre arasında hiçbir oyuncumuzu göndermek niyetinde değiliz. Ancak şu andaki durum gösteriyor ki Shaqiri en geç 31 Ocak'a kadar aramızdan ayrılacak'' şeklindeki açıklamalarına yer verildi.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.