Şimdi Ara

Kop Gel Shaqiri Totem direğin dikildi (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.308
Cevap
5
Favori
73.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hacılar kanaltürkte ünal başkan var şuan telegolde
  • Bu iş yalan olur hacılar..
  • Bonuslarla 13 oluyor dedi başkan ama basel 15-16 istiyormuş...baselde ki sorun cash para sorunu galiba inşallah çözerler.Cash 10 versek bence alırız şakiri bizimkiler avrupadan gelecek parayı da ekliyor galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Bu belirsizlik döneminde kim gelir ki ?

Avrupa gidip gidemeyceğimiz bile belli değil tff yüzünden

Dedim ve Ünal reyizde bu yüzden almaz adamı gecmis olsun :(
  • Arkadaşlar ünal başganın söylediklerinin özeti: federasyona ihtar çektik uefadan gelen cevaba göre eğer türk takımları avrupada oynayamayacaksa büyük paralar verip oyuncu almamıza gerek yok zaten türkiye liginde oynayan şuan ki takımımız gayet iyi durumda 'annemizin liginde oynayacaksak annemizin evlatlarıyla oynarız' dedi, shaqiri için 10 milyonun altında bir teklif yapmışız primlerle 13 milyona gelecekmiş bize, baselde 15 milyona yakın birkaç teklif aldığını ve önce onları değerlendireceklerini söylemiş bizde imkanlarımızı zorluyoruz shaqirinin demeçlerine göre bizde oynamak istiyor bizde almak istiyoruz hocamızda istiyor bu konuda çalışıyoruz dedi suarez için de 20 milyon verirseniz düşünürüz demiş anderlehct o yüzden suarez kesin yatış, başgan suarez seviyesinde oyuncular 2-3 milyon civarı dedi, arda için söylediği de şu dili sürçmüş ardanın, camiamızdan yetişen gençlerin gençliğine verelim gibilerinden konuştu
  • Shaqiri
  • Sakir yatar, Unal baskan totemi yalan etti
  • Yatar bu transfer başkanın açıklamalarına bakılırsa. Yatarsa yatsın ya. Ben hala Podolski'deyim.
  • Bu adami bayern alcak heralde bu gidisle
  • Moral bozmamak gerek baskan boyle konusmak zorunda cunku susn dahil pazarliklar suruyor iki trafta elindeki kartlari ileri suruyor baskanin yaptigi aciklamalarda bu dogrultuda suan biz basele blof yapip baselin indirim yapmasini bekliyoruz .Kisacasi bu transfer icin biraz daha sureye ihtiyacimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26sından önce transfer olmıyacak gibi

Sanırım gelecek oyuncu transferin son gününde katılacak yine.
  • Wijnaldum a donelım bari
  • Koş gel shagiri totem direğin yıkıldı.başlığı çaktırmadan böyle degistirin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

Moral bozmamak gerek baskan boyle konusmak zorunda cunku susn dahil pazarliklar suruyor iki trafta elindeki kartlari ileri suruyor baskanin yaptigi aciklamalarda bu dogrultuda suan biz basele blof yapip baselin indirim yapmasini bekliyoruz .Kisacasi bu transfer icin biraz daha sureye ihtiyacimiz var

bende bu şekilde düşünüyorum unutmayalım ki ünal aysal galatasaray sportif a.ş.'nin başkanı yani iş adamı yani transfere de ticaret gibi bakıyor ki ancak bu şekilde büyük kazançlar elde edip takımımızı toparlayabiliriz, ben başkanın yaklaşımını gerçekten çok beğendim, konuşmalarından anladığım adam her türlü galatasarayın menfaatini düşünüyor, zaten mali açıdan zor bir durumdayız bunu düzeltip aynı zamanda da sportif başarılar kazanmak hedefi başkanımızın. bu arada söylemeden edemeyeceğim arkadaşlar bu kaya çilingiroğlu tam bir dübürşük...
  • Odunlayın ulan
  • shagiri buraya gelicek
  • Ayın 26 sına kadar bekle babam bekle.
  • Olaya bakar mısınız...

quote:

hazar_buyuka Hazar Büyüka
    Galatasaray'ın gündemindeki Shaqiri, Feyennord ile oynanan hazırlık maçında sakatlandı ve yaklaşık 6 hafta sahalardan uzak kalacak.
  • quote:

hazar_buyukaHazar Büyüka
    Galatasaray'ın gündemindeki Shaqiri, Feyennord ile oynanan hazırlık maçında sakatlandı ve yaklaşık 6 hafta sahalardan uzak kalacak

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.