Şimdi Ara

KONYA YAZAN ARKADAŞLAR (İÇERİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
4.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar üniversite şehir merkezine 1 saat uzak. Üniversitenin hemen karşısı Türkiye'nin en büyük mahallesi ve %90ı öğrencilerden oluşan Bosna Hersek Mahallesi mevcut bu yüzden Konya'nın kendi halkıyla esnaflar dahil pek muhattap olmuyorsunuz ki ben olunca da hiçbir kötü şey yaşamadım gayet ılımlı ve yardım severler. Bosna'nın içinde heeeer şey olduğu için şehir merkezine gitmenize hiç ama hiç gerek yok bosna ayrı bi şehir zaten. Üniversite kampüsü oldukça büyük ama dağınık değil içerde gökkuşağı avm var yine içinde kırtasiye berber restoran vs lazım olan her şey var. Kampüs içi tramvay ücretsiz ki bu çok işe yarıyor malum kampüs büyük baya özellikle kışları yürümek istemezsiniz. Yurt konusuna gelecek olursak, kyk yurtlarının 8 kişilik eski ve çok pis olduğunu söylüyor imkanı olan seneyi bitirmeden kaçıyor yurttan.Ben de bir sene özel yurtta kaldım 4 kişiydik çekmediğim eziyet kalmamıştır imkanınız varsa kesinlikle hiç yurt hayatı yaşamayın belki uzaktan güzel eğlenceli gözüküyodur yurt ama yurt sadecd çakallara güzeldir. Kyk çıkmaz da özel yurtlara bakmak isterseniz zaten ideal yurtları var Konya'yı ele geçirmiş adamlar. Bi üniversiteye yürüme mesafesinde erkek yurtları var bi de tramvayla 15 dk uzaklıkta bi başka yurtları. Ben her gün derslere giderim tiplerindenseniz okula ne kadar yakın hayatınız o kadar kolay olur söyleyeyim ama benim bu konudaki şiddetli tavsiyem korkmadan facedeki gruplardan ev arkadaşı bulup eve çıkmanız olacaktır. Bi odada sıkış sıkış 4 kişi kalıp eziyet çekmekle kendine ait bi odanın olması çok farkediyor ve özel yurtlar evden daha masraflıdır her zaman. Şimdilik aklıma bunlar geldi başka soru sormak isterseniz yardımcı olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BerlinKaplanı_99

Bu mesaj silindi.
    istanbul arap ve malum kesimin yobazı dolu, izmir hem sağcı hem solcu çomar dolu. ankara da düz şehir insanı çekilmez sağını solunu bilmem. hiçbirinin konyadan bi farkı yok. konyadan chp %50 falan çıkartsa ayıla bayıla yalardı bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.