Şimdi Ara

Konya mı , Eskişehir mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konya selçuk Hukuk mu yoksa ; Eskişehir anadolu Hukuk mu ???

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus595

Konya selçuk Hukuk mu yoksa ; Eskişehir anadolu Hukuk mu ???

bende aynı ikilem içerisindeyim sıralaman kaç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelebek21

quote:

11.979
  • quote:

quote:

quote:

11.979

benim de 10840 selçuk yazacağım eskişehir nasıl bilmiyorum eğitim açısından
  • quote:

quote:

quote:

quote:

11.979

benim de 10840 selçuk yazacağım eskişehir nasıl bilmiyorum eğitim açısından

ben de eğitimini pek bilmem ama eskişehir çok güzel bir şehir ve anadolu üniversitesi çok kaliteli. selçuk hukuk da çok ağır dersler var. ama öğretiyor. hakim-savcı sınavında ankaradan sonra 2. sırada yer alıyor. çok kararsızım yani..

• Eğitimi nasıl bende hiç bilmiyorum.Ama çok gidip gördüm.Eskişehir çok hareketl,ufak,şirin bir şehir (Ben orada Sanat Tarihi okuyan bir arkadşaımı ziyarete gidip 1-2 gün geçirmiştim)

Konya ise daha sistemli,oturaklı,büyük bir şehir.Konya öyle dedikleri gibi tutucu değil ve şehir hakikaten çok güzel,genç nüfusu inanılmaz fazla.Ama Eskişehir daha yaşanılır gibi geldi bana.
  • ben ankara da yaşıyorum iki şehir de bana yakın selçuğu yazacağım anadolu üniversitesi de güzel eğitimi iyiyse onu da düşünüyorum ama şimdiye kadar eskişehir hukukla ilgili forumda birşey göremedim ben de çok fazla kararsızım .....
  • benim sıralamam 11015 9 eylül 11500 den almış onu yazıcam ama ondan sonraki tercihimde kararsızım selçuk için daha iyi diyolar. eskişehirmi selçuk mu bursa mı hangi sini yazsam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elf122

benim sıralamam 11015 9 eylül 11500 den almış onu yazıcam ama ondan sonraki tercihimde kararsızım selçuk için daha iyi diyolar. eskişehirmi selçuk mu bursa mı hangi sini yazsam ?

ben de 1. sıraya 9 eylül yazacağım. ikiye ne yazsam kararsızım
  • hiç vakıf üniversitesi düşünüyomusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elf122

hiç vakıf üniversitesi düşünüyomusun?

vakıf üniversitesi bi ara çok düşündüm ama sonra vazgeçtim. çünkü hedefimde hakim-savcı olmak var. hakim savcı kazandırma oranlarına baktığımda özel üniversitelerin adı bile geçmiyor . ankara izmir istanbul konya bursa eskişehir falan buraların öğrencileri hakim savcı sınavında daha başarılı. onun için devlet üniversitesi yazacağım.

bu arada şunu da söyleyeyim. eğer özel üniversite yazacak olsaydım kesinlikle istanbul medipol hukuk yazardım
  • Umarım cevap olur.

Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konya şehri hakkında soracağın soru varsa cevaplayabilirim
  • Vioman kullanıcısına yanıt
    Selçuk ve neü var galiba

Sizce nasıllar

• eskişehirde okudum ben şehir çok güzel tam öğrencilere göre ama anadolunun eski kalitesi kalmadı öğretim üyeleri torpille geliyor artık kendi akrabalarını atıyorlar kadrolara gelinini damadını karısına kadro veriyolar ama şehir on numara
  • Eğitimi bilmiyorum ama şehir için bendw cevaplayabilriim sorun varsa. Nette yazılanların cogu yalan yanlış şeyler.

• neü hakkında bilgim yok illa ikisinden biri seçilecekse kesinlikle selçuk olur. selçuğun kampüsü güzeldir. eğitimi hakkında pek yorum yapamam bir sürü fakülte var tıpının iyi olduğunu ve mühendislikte pek iyi olmadığını biliyorum sadece. konya yı şehir olarak sorarsan da türkiye nin en sistematik şehirlerinden biridir. manevi açıdan yüksek bir şehirdir. insanına yobaz falan denir de öyle çok denildiği kadar yoktur hatta kimi yerlerinde alakası bile yok özellikle meram tarafında.
  • Konya tabi ki manyak mısın .ssss
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.