Şimdi Ara

Konya Maçı Yüzünden Travma Geçirdim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
25
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Konya Maçı Yüzünden Travma Geçirdim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    371 Mesaj
    Öncelikle herkese iyi akşamlar dilerim. Bazı arkadaşlar 8-0’lık Liverpool maçına atıfta bulunmuş. Yetmemiş, “öğretmenlik stajı” yapacağımı belirttiğim halde yaşıma gönderme yapmış. Basit polemiklere girmeyecek yaştayım. Bunu belirtmek isterim. Bayern maçında ne yapacaksın demişler. Arkadaşlar, sorunum zaten burada başlıyor. Ben beklentilerimin kurbanıyım! Gücümüzün yetmediği, fark yememiz olası maçlardan bir beklentim YOK. Benim beklentim, kadro kalitemize oranla yüksek. Kağıt üstünde Beşiktaş’ın kadrosu gerçekten muhteşem. Ben bunu sahaya yansıtamamış olmamızdan ötürü mutsuzum. Bu yüzden üzgünüm. Kuduracak bir durumum da yok. Beni bir tek Beşiktaş ilgilendiriyor. Kim hak ediyorsa, o şampiyon olsun. Beni anlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cigano -- 19 Şubat 2018; 20:52:11 >
    |
    |
    Kötü oynayarak kaybetsek bende üzülmeyecem ama sezon başından beri o kadar saçma sapan maçlar kaybettik ki. Ya kaleci saçma sapan goller yiyor yada forvetler saçma sapan goller kaçırıyor. Rahat 20 puan fazlamız olması gerekirdi bu sene.

Sadece Başakşehir ve Trabzonspor karşısında iyi değildik bu sene bide Fenerbahçe maçı malum saymıyorum o maçı.

20 puan fazlamız olması gerekirken şuan liderin ve diğer takımların gerisindeyiz şaka gibi geliyor.

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Onlar bize 8 atıp 3 puan aldılar ama biz onları avrupadan eledik

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Kötü oynayarak kaybetsek bende üzülmeyecem ama sezon başından beri o kadar saçma sapan maçlar kaybettik ki. Ya kaleci saçma sapan goller yiyor yada forvetler saçma sapan goller kaçırıyor. Rahat 20 puan fazlamız olması gerekirdi bu sene.

Sadece Başakşehir ve Trabzonspor karşısında iyi değildik bu sene bide Fenerbahçe maçı malum saymıyorum o maçı.

20 puan fazlamız olması gerekirken şuan liderin ve diğer takımların gerisindeyiz şaka gibi geliyor.

he canım 20 puan fazlanız olması gerekıyordur :) halamın bıyıgı olsa amcam olurdu alışın bunlara :) 2 senedeki olamaz malesed
    |
    |

komik bir şey göremiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    thanatos13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
kolayoto.com
Sohbet
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.