Şimdi Ara

Konya Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
8
Favori
261.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende varım arkadaşlar. bayburttan geliyorum.
  • 352. kısa dönem geliyorum.şartlar nasıl acaba.
  • acemilik HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/MERKEZ KONYA ustalık HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI MEBS Ş./MERKEZ KONYA SINIFI:MUHABERE KD ER
    sınıfın ne kardeşim ???
  • adoby88 A kullanıcısına yanıt
    HAVA SAVUNMA
  • beyler burda yemin töreni ne zaman oluyomuş bilgi alan oldu mu?
  • selam arkadaşım bende seninle aynı dönemde gideceğim

eğitim HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / MERKEZ / KONYA

esas birliği HV.SVN.OKL.GÖST. VE TATB.TB. NAMLULU SİLAH BT. / MERKEZ / KONYA

araştırdığım kadarıyla yeşil giyeceğiz biz kara kuvvetlerine bağlıymışız. bende allah nasip ederse 7 kasımda gideceğim inş görüşürüz :D @mnsekban
  • eğitim HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / MERKEZ / KONYA

Kısa dönem er olarak yapacağım iletişim için hasanmankalcilar@hotmail.com

birde cep telefonu konusunda herhangi bişey söylememişler sanırım bilgisi olan var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnsekban

herkese selam arkadaşlar.
    ben de kasım 2013 1. grup olarak 7 kasımda KISA DÖNEM olarak burada olucam inşallah.

sonuç kısmında yazan şu: HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / MERKEZ / KONYA

esas birlik yazan şu : HV.SVN.OKL.GÖST. VE TATB.TB. 35 MM.LİK OER.HV.SVN.BT. / MERKEZ / KONYA

hava savunma sınıfındaymışım.
    şimdi biz mavi mi yeşil üniforma mı giyeceğiz.

enstruman çalmanın bir faydası olur mu burada?

7 kasım da izmirden uçakla konyaya gidicem.

aynı dönemde gidicek olan arkadaşlar iletişim için : mnsekban@colakoglu.com.tr

enstrüman çalmanızın sanmıyorum yararı olacağını.ben 2009 da yedek sb. olarak gösteri ve tatb. taburunda 20 mm bataryada , ev arkadaşım 35 mm oerlikondaydı.ustalığınızda burada olursa yapacağınız, hava sv okuluna gelen , yd. sb., uzm çvş, sb/astsb kursiyerler ders veren yarbay ve albaylara , personel olarak yardımcı olmak..günleriniz dolu geçer.hayırlı tezkereler.
  • Çarşamba günü yani 6 kasımda Konya hava savunma kısa dönem er olarak gidiyorum. Gelecek arkadaşlar mail atabilir haberleşiriz:) abdullahsari03@gmail.com

Birde yerini tam olarak google map den bulamadım.Eğitim hastanesi yanı olarak gösteriyor, sanırım orası değil biraz merkez dışında ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordking03 -- 5 Kasım 2013; 0:42:37 >
  • Allah'ın izniyle bende ayın 8'inde gidiyorum. Acemi birliği. Bitiren veya halen askerliğini yapmakta olanlar varsa biraz bilgi verebilirler mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 8 ağustos'da gidiyorum,kısa dönem er olarak.Dönüşte gideceklere bilgi olması amacıyla yazarım bu konuya.
  • Arkadaşlar Konya Hava Savunma Yedek Subay varsa benimle iletişime geçebilir..
  • Bölüm ( Meslek ) : Makine Mühendisi
    Diploma Notu : 3.51
    Yedek Subayık İstegi : Evet
    Komando İsteği : Hayır
    Kuvvet : Kara
    Statü : Yedek Subay
    Sınıf :Hava Savunma
    Birlik : KONYA

Arkadaşlar yok mu buraya giden?? Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi acaba koşulları hakkında vs.
  • Merhaba arkadaşlar ,

Öncelikle bu celp döneminde gideceklere hayırlı tezkereler dilerim ,

Benim de yedek subaylık çıktı Konyaya . Branşta sadece 45 yazıyor. Başka hiçbirşey yok. 45 Branşı nedir bilen varmı acaba . Meraktan çatlayacağım nerdeyse hiçbir bilgiye ulaşamadım :)

Şimdiden teşekkürler .
  • atacankucuk A kullanıcısına yanıt
    kardeşim öncelikle hayırlı olsun. sende "HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / MERKEZ / KONYA" mı yazıyor yoksa "HV.SVN.OKL.ÖĞR. VE KURS BL. / MERKEZ / KONYA" mı yazıyor.
  • Eğitim Birliği HV.SVN.OKL.ÖĞR. VE KURS BL. / MERKEZ / KONYA
    Kuvvet KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Başlangıç 10/11/2014
    Sevk Bitiş 14/11/2014
    Celp Dönemi KASIM 2014
    Celp Grubu 1
    Esas Birliği
    Statü YEDEK SUBAY
    Sınıf HAVA SAVUNMA
    Branş 44

Öncelikle hayırlı olsun tüm arkadaşlara. Branş 44 ne oluyor bilgilendirirseniz memnun olurum.
  • Merhaba arkadaslar;

357.Dönem Hava Savunma Konya ya gidecek arkadasları grubumuza bekleriz...
    https://www.facebook.com/groups/konyahavasavunma/
  • EĞT. MERKEZİ : HV.SVN.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/KONYA
    KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : (HV.SVN-108) STİNGER ERİ
    SINIFI : HAVA SAVUNMA
    HİZMET ŞEKLİ : ER

MESLEĞİ : ŞOFÖR (YOLCU TAŞIMA)
    EHLİYETİ : B SINIFI EHLİYETLİ
    TAHSİLİ : YÜKSEKOKUL/ÜNİVERSİTE TERK

Tecrübeli abilerim lütfen yardımınıza ihtiyacım var simdi 4 subatta bende gidiyorum 95/1
    benmde hava savunma konya merkez cıktı stinger eri diyor nedir yoksa gidincemi belli olur mesleğimiz
    nasıl biryer acemeliği nasıldır ortamı nasıldır lütfen bilgi verirmisiniz uzun dönem benim lütfen yardımcı olursanız sevinirim...
  • 359dan selamlar.

HV.SVN.OKL.ÖĞR. VE KURS BL. / MERKEZ / KONYA
    KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    35 MM. OER.HV.SVN.TK.K.

Nasıldır, tavsiyeniz var mı ekstra, bilgilendirebilecek olanlara teşekkürler.
  • 356. kd olarak gidip geldik çok şükür. Merak ettiğiniz bişey varsa alıntı yapın, biliyorsam cevaplarım.

Kışın gidecek olanlar 2 tane içlik alsın orası için soğuk diyemezsiniz, başka bişey çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.