Şimdi Ara

Konya Gold'da açılışa özel Ps4 999 TL! +Vip Hizmet Paketi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün okuldan gelirken dikkatimi çekti iyi bir fırsata benziyor. 12 Nisanda 8.00'da açılış varmış. Ps4 999 tl+Vip Hizmet paketini almak gerekiyormuş onun fiyatını bilmiyorum. İhtiyacı olan kaçırmasın,şehir dışından almak isteyenlere 1150 tl'den satabilirim.

Konya Gold'da açılışa özel Ps4 999 TL! +Vip Hizmet Paketi. Konya Gold'da açılışa özel Ps4 999 TL! +Vip Hizmet Paketi.

• +Vip paket fiyatı burada önemli. Eğer ona 300-400 TL çekerlerse pek bir anlamı kalmaz. Birde makinelerin garantisi Sony değil sanırım ?
  • stok adedi 15

tamamen reklam amacli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

+Vip paket fiyatı burada önemli. Eğer ona 300-400 TL çekerlerse pek bir anlamı kalmaz. Birde makinelerin garantisi Sony değil sanırım ?

Telefon açtım sordum hocam. Tam sisteme giriş yapılmadı ama tahmini olarak 159-199 Tl arası dediler Vip pakete. Garanti olarak da ithalatçı firma garantisi varmış ESS Elektronik'miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 7 Nisan 2014; 16:04:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

+Vip paket fiyatı burada önemli. Eğer ona 300-400 TL çekerlerse pek bir anlamı kalmaz. Birde makinelerin garantisi Sony değil sanırım ?

Telefon açtım sordum hocam. Tam sisteme giriş yapılmadı ama tahmini olarak 159-199 Tl arası dediler Vip pakete. Garanti oalrak da ithalatçı firma garantisi varmış ESS Elektronik'miş.

O zaman çokta avantajlı değilmiş. Uzak durulmalı.
  • Hey gidi Konya.
  • antalyadan gitmeyi düşünüyorum aradaki fark az buz değil
  • vip pakedi fiyatı ne olacak acaba
  • quote:

quote:

quote:

Telefon açtım sordum hocam. Tam sisteme giriş yapılmadı ama tahmini olarak 159-199 Tl arası dediler Vip pakete. Garanti oalrak da ithalatçı firma garantisi varmış ESS Elektronik'miş.

Hocam Ps4'lerin ortalama satış fiyatı nedir? Paralel ya da orjinal Sony garantili olanların?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Ps4'lerin ortalama satış fiyatı nedir? Paralel ya da orjinal Sony garantili olanların?

Paralel almanı önermem çünkü garanti konusunda ciddi sıkıntılar yaşarsın. Sony fiyatı 1549 TL civarı şuan ortalama. Daha düşük olanları var mı ? Orasını bilemiyorum. Ben 13 Aralık 2013'te btsony'den ön siparişle 1371 TL'ye almıştım. Sonrasında fiyatları arttılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Paralel almanı önermem çünkü garanti konusunda ciddi sıkıntılar yaşarsın. Sony fiyatı 1549 TL civarı şuan ortalama. Daha düşük olanları var mı ? Orasını bilemiyorum. Ben 13 Aralık 2013'te btsony'den ön siparişle 1371 TL'ye almıştım. Sonrasında fiyatları arttılar.

Peki yurt dışından alsam burada garantisi geçer mi hocam? Yazın getirtmeyi düşünüyorum akrabalarıma.

• sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef.
  • quote:

Hayır maalesef.

Teşekkür ederim hocam yorumların için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

stok adedi 15

tamamen reklam amacli...

+1
  • Gold'un sattığı cihazlar ntsc formatında yani pal değil (avrupa değil amerika uyumlu cihazlar) oyun dışı özelliklerin çoğu kullanılamaz . Film izlenemiyor mesala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam pek avantajlı değil ama ben 5s almıştım 200liraydı protect paketi şöyle bir avantajı var ps içinde geçerli mi bilmiyorum 12ay içinde kırıp getirsen bile %50 iade veriyorlar.

• ess elektronik=0 denendi onaylandı
  • djfilifoto kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorsaniz susunda milleti yanlis yonelendirmeyin nereye film izlenemiyor kim ogretiyor nereden pgreniyorsunuz bunlari

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Bilmiyorsaniz susunda milleti yanlis yonelendirmeyin nereye film izlenemiyor kim ogretiyor nereden pgreniyorsunuz bunlari

Bende amerika dan ps4 getirmeyi düşünüyorum fakat cihaz Ntsc olacağı için özellikle Türkiye de satılan blurayleri oynatmaz diyorlar , emin olamadım bu konuda , senin bir bilgin var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    bu ilan her yerde vardı vip paketi almalısınız yazısını okuyunca hiç bakmadım bile.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.