Şimdi Ara

Konya gol atınca Kocamanın sinirlenmesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün trtsporda da asporda da bu görüntüler döndü.

Heralde 2. Golden sonra

Hayret bir şey ya! Diye sinirli şekilde tepki veriyor

Videoyu ben bulamadım internette ama var

Şimdi olay şu. Ya şu an fener yarışta olsaydı?

Bir de kendi ekmek yediğin takımın değilde rakibinin çıkarını düşünmek?

Görüntüyü bulup izleyen anlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• akıllara hasan kabzeyi ümit karanı necati ateşi getiren gsli beyanı
  • Ulan bu adam bizim takımın başındayken de biz gol atınca sevinmiyordu,o zaman yıllarca bizi sabote mi etti sevinmiyor diye ? Her hafta yok şu takım size yatacak yok şu hakem kollayacak diye ağlıyorsunuz yeter be
  • Sinir olduğum durum bu işte.

İzle be kardeşim izle

Adam net şekilde Konya gol atınca sinirleniyor. Bildiğin sinirleniyor ve söyleniyor

Ve söylediği de

HAYRET BİR ŞEY YA

• Konuyu yanlış açmışın. Kimse gidipte bakmaz. Tembel milletiz biz. Bul koy görüntüyü.

• Sevinmemesi sıkıntı değil sinirlenmesi rezillik. Ben futbolcusu olsam hocamın kızdığı sinirlendiği birşey yapmam anlatabiliyor muyum?

• Yedikleri gole sinirlendikten hemen sonra ikinci golü attıklarını vurgulayan Kocaman, şunları kaydetti:

"Bu nereden çıktı bilmiyorum ama ilk gole sinirlenmiştim arkasından golü attık. Kafam hala oradaydı. Yanlış anlaşılmaması için doğru cümleyi kurmak istiyorum ama ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Kepazelik gibi. Bu işin tarafı gol atmaktır. Attıktan sonra da yememek için bu iş yapılır. Gol attıktan sonra üzülmek gibi bir şey olur mu? Hayatım boyunca ihanet eden durumum olmadı. Kepazelik yani. Sosyal medyanın iyi olduğu kadar böyle saçma sapan tarafları da var."

Aykut kocaman şampiyonluk yarışında Fenerbahçe ye çelme takan bir teknik direktör. Başkaları ile karıştırmayın onu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut Kocaman FB'ye çelme taktı da aynı sezon BJK'yi yenmedi mi ?

Ne tuhaf adamlarsınız yahu, sanıyorsunuz ki diğer 17 takım sadece size bileniyor.

Zamanında GS forması giymiş isimler hocalık görevlerini yerine getirirken çamur atıyorsunuz. Sergen, Mutlu, İbrahim Üzülmez, Rıza Hoca gibi BJK 'nin evlatları şuan Süper Ligdeler, eee BJK bu hocaların sayesinde mi yukarda?

Top oynadığınız yok, gelene geçene mağlup olup da saçmalamakta sınır tanımıyorsunuz.
  • Adam yedikleri gole sinirlenmis olabilir çünkü 2 gol arasinda 1 dk var

• Bjk yi yendiği maç ligin son maçı. Adamlar şampiyonluk garantilemiş

• aykutun yardımcısı gol diye ayağa kalkıyor aykut da hayal kırıklığına uğramış bir şekil de söyleniyor. Ayağa da artık ayıp olmasın diye kalkmış. Konya sporda her şey yolunda giderken ne hikmetse son 20 dakika oyuncu değişiklikleri oluyor ve konya geriye çekilip gol yemeyi bekliyor, Allahtan konya lı futbolcular karakterli davranıyor yeni girenlerin sağladığı negatifliği kapatmaya çalışıyor yoksa aykut elinden geleni yapmış son saniyeye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

Adam yedikleri gole sinirlenmis olabilir çünkü 2 gol arasinda 1 dk var

Yanındaki adam gol diye ayağa fırlıyor arkadaş

Gözünüzle izlemiyonuz mu siz anlamadım ki

• Kudurabilirsiniz serbest. Hasan kabze gs gol atınca sevinir ümit bilerek boş kaleye atmaz necati karşı karşıya auta vurur bülent maça yatar hamzaoğlu en iyi oyuncusunu oynatmaz cihat arsaln zaten beleş 3 puan.

Kudurun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Bjk yi yendiği maç ligin son maçı. Adamlar şampiyonluk garantilemiş

Siz Aykut Kocaman'ı korurken diğer hocalara şerefsiz muamelesi yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Aykut Kocaman FB'ye çelme taktı da aynı sezon BJK'yi yenmedi mi ?

Ne tuhaf adamlarsınız yahu, sanıyorsunuz ki diğer 17 takım sadece size bileniyor.

Zamanında GS forması giymiş isimler hocalık görevlerini yerine getirirken çamur atıyorsunuz. Sergen, Mutlu, İbrahim Üzülmez, Rıza Hoca gibi BJK 'nin evlatları şuan Süper Ligdeler, eee BJK bu hocaların sayesinde mi yukarda?

Top oynadığınız yok, gelene geçene mağlup olup da saçmalamakta sınır tanımıyorsunuz.

Şimdi.de aykut sinirlenmesine rağmen yine yendi

Şimdi şu tabloda gole sinirlenen bir td ve saha da canla başla top oynayan oyuncular var

Demekki her keramet aykut ta değilmiş

Haaa ben bu konuyu sadece kimsenin bu konudan bahsetmemesi üzerine açtım

Bu resmen bir skandaldır. İğrenç bir durumdur

Ama maalesef bizde çok normalleşti her şey

• @mmm2515

Ya arkadaş Allah için saçmalamayı kes yahu. FB'ye maç verecek adam gider saçma sapan oyuncularla saçma sapan bi taktikle sahaya çıkar, as oyuncularını sürmez sahaya. Sakat der, hafta içi performansından memnun değilim der, bahane mi yok ?

Şurda 3 saniyelik görüntü ile insanların onurlarına şerefelerine dil uzatıyorsunuz.
  • Ya kardeş ben gördüğümü söylüyorum

O gördüğümde de takımının attığı gole sinirlenenen bir td var

Ben adamın şerefine haysiyetine laf mı ettim? bu yaptığı hakareti sorguluyorum ben

Ve şu konuyu da kimse sorgulamadığı için açtım

Şimdi ben mi suçlu oldum?

Tamam o vakit biz yapılan hiç bir yanlışı dile getirmeyelim susalım. Bu mu yani?

İyi kardeş iyi yarın buna benzer bir hareketi şampiyonluk yarışında olan bir takıma karşı başka takımda başka biri yapar

O vakit te Susarsınız. Normaldir diyip geçersiniz

Bu tip hareketlere tolerans geçildikçe daha çooook buna benzer şeyler görürüz

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Ahahaha sende buna inandin.Akli ilk golde kalmis tabii yersen

Utanmasa atma diye bagiracakti da konyali futbolcular karakterli cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Kudurabilirsiniz serbest. Hasan kabze gs gol atınca sevinir ümit bilerek boş kaleye atmaz necati karşı karşıya auta vurur bülent maça yatar hamzaoğlu en iyi oyuncusunu oynatmaz cihat arsaln zaten beleş 3 puan.

Kudurun

ne kadar doğru bilemem ama mazlumun ahı çıkar. bunlardan birine bile iftira atıyorsanız, gün gelir sizin de arkanızdan atıp tutarlar. bir şeyi savunacağım diye başka insanlar hakkında kanıtsız atıp tutmayın lütfen.

aykut hoca zaten açıklamayı yapmış, gerisi boş laf.
  • Aykut hoca bir kenara bu maçta kaleci Serkan özellikle takip edilmeli. Adam hem golde hemde diğer tehlikeli pozisyonlarda topa atlamadı bile. İncelense bir şike destanı daha yazılır muhtemelen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.