Şimdi Ara

Konya Dil Kursu Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
28.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konyada önerebileceğiniz ben gittim memnun kaldım ingilizceyi hallettim dediğiniz kurslar varmı.Language Garden filan iyi diyorlar tabi nederece doğru birde sizlerin fikrini almak isterim nereleri önerirsiniz.

• Size internet üzerinden uzaktan eğitim sistemiyle mükemmel bir eğitim alabileceğiniz bir yer önerebilirim.www.dildebir.com yetkililerle görüşün. Kesinlikle çok memnun kalırsınız. Hem de inanılmaz ucuz fiyatlara. Bir deneyin derim.
  • İlginiz için teşekkür ederim ama bire bir veya sınıf ortamı istiyorum internetten veya kitaplardan çalışmayı sevmiyorum.Kurs önerisi olan arkadaşların da cevaplarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meSutPiskin

İlginiz için teşekkür ederim ama bire bir veya sınıf ortamı istiyorum internetten veya kitaplardan çalışmayı sevmiyorum.Kurs önerisi olan arkadaşların da cevaplarını bekliyorum.

Üstünden epey süre geçmiş; ama ben de şu an Konya'da bir kurs aramaktayım. Önerileriniz var mı arkadaşlar?
  • Konya dil dünyası fena değil hocam amerikan kültür merkezi de iyiymiş ama pahalı dediler birde bill boardlarda görüyosundur %70 inidirm diyen bir kurs var gittim oraya amerikan kültür merkezinden pahalı sınıflarıda kalabalık tavsiye etmem dil dünyasını bir ara sınavına gir çok ilgililer hemde fiyatı diğerlerine göre daha uygun.Maddi sıkıntın yoksa amerikan kültür derneğine git derim.
  • quote:

Konya dil dünyası fena değil hocam amerikan kültür merkezi de iyiymiş ama pahalı dediler birde bill boardlarda görüyosundur %70 inidirm diyen bir kurs var gittim oraya amerikan kültür merkezinden pahalı sınıflarıda kalabalık tavsiye etmem dil dünyasını bir ara sınavına gir çok ilgililer hemde fiyatı diğerlerine göre daha uygun.Maddi sıkıntın yoksa amerikan kültür derneğine git derim.

Mesaj için teşekkürler. Sen kasımdan itibaren dil dünyasında mıydın? Ben bir de kardil ismini duydum onun hakkında bir bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidecemhasan

quote:

Konya dil dünyası fena değil hocam amerikan kültür merkezi de iyiymiş ama pahalı dediler birde bill boardlarda görüyosundur %70 inidirm diyen bir kurs var gittim oraya amerikan kültür merkezinden pahalı sınıflarıda kalabalık tavsiye etmem dil dünyasını bir ara sınavına gir çok ilgililer hemde fiyatı diğerlerine göre daha uygun.Maddi sıkıntın yoksa amerikan kültür derneğine git derim.

Mesaj için teşekkürler. Sen kasımdan itibaren dil dünyasında mıydın? Ben bir de kardil ismini duydum onun hakkında bir bilgin var mı?

Yok hocam ben kursa gitmedim kendim biraz hallettim,ama gidip sınavlarına girip ortamlarını görmüştüm ve giden arkadaşlarımın görüşler.Kardil i hiç duymadım.Ama yerel kurslar daha faydalı oluyor daha çok ilgileniyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gidecemhasan

quote:

Yok hocam ben kursa gitmedim kendim biraz hallettim,ama gidip sınavlarına girip ortamlarını görmüştüm ve giden arkadaşlarımın görüşler.Kardil i hiç duymadım.Ama yerel kurslar daha faydalı oluyor daha çok ilgileniyorlar.

Anladım 2-3 güne kardile ve dil dünyasına gidicem, bakalım. Görüşlerin için teşekkürler.

• Rica ederim.
  • konuyu tekrardan hortlatmis olacagim ama cidden yardima ihtiyacim var...

Wall Street'e-Akin Dile-Genc Vizyona-Language Garden'a kadar hepsine gittim ancak isin sonunda Amerikan Kultere karar verdim...

Ben ielts ya da toefl alip yurt disinda master yapmaya gitmek istiyorum... Bunun icin sizce Amerikan Kultur dogru karar mi ? Yoksa baska tavsiye edebileceginiz kurs oneriniz var mi ? Fiyatlama onemli degil...

Acil cevaplariniz bekliyorum... Tesekkurler...
  • Fiyat konusunda sıkıntın yoksa Amerikan kültür derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hayir hic bir sıkıntım yok alt yapim var ciddi anlamda... 2 sene once ielts 6 falan aldim sadece ciddi, profesyonel ve ne yaptigini bilen bir kursa gitmek istiyorum tek derdim o... Siz daha once gittiniz mi amerikan kulture ?
  • Beyler arkadaşım Tek Dünya'ya gidiyor.Sistem dershanesi'nin hemen yanında.Çokta memnun kaldığını söylüyor. 2+1 şeklinde 3 kur 1500 demişti yanlış hatırlamıyorsam.Bende düşünüyorum .
  • Hocam kendim gitmedim pahali diye 2000den asagi bulamamistim amerikan kulturde arakadaşlar vardi anlattıklarına göre iyiydi,arkadasın dediği tek dünyayı bilmiyorum ama gidip sınavına girip bir bak derim.

• Wall Street'e gittim sinavina girdim... Sinavlari tam bilmece kelime oyunlari falan listeningde... Neyse ust seviyeden bir tik altta ciktim... 12 ay icinde 7000 lira fiyat aldim yanlis duymasiniz 7000 lira sonra 5000 liraya dustuler... Arkasindan Amerikan Kulture gittim cok yardimci oldular hatta olabilcek luzumsuz maddi kulfetlerden kurtarmak icin caba gosterdiler... Seviye sinavlarida hem yazili hem sozlu daha saglikli bir sonuc elde etme sansi doguruyor... Insaallah bu hafta sinavina girip kursa kayit olucam... 7 aya 1800 lira dediler ama daha pazarlik yapmadim... Hocam tek dil dunyasi gibi yerler genelde ydsve turevleri ustune... Bana toefl ve ielts ustune egitim lazim... Yardimlariniz icin tesekkurler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bi arayış içindeyim, Konya da biçok dil kursunu tek tek gezdim, amerikan kültür dür,dil dünyası, language garden, wall street filan ama sanırım language garden da karar kılacağım. sınıfları filan 8 kişilikmiş, amerikaları hocaları filanda varmış. sizce nasil bi karar vermiş olurum?language garden konusunda fikri olan var mı?
  • Konya için Amerikan kültürünü kesinlikle önermiyorum. Kapanan şubesinden sonra yeni açılan yerinde hiçbir farkı yok. 4 tane hoca değişti benim zamanımda 1 tanesi otostop ile Türkiye'ye sevgilisi için gelmiş 20 yaşında birisiydi diğerleri de buna benzer insanlar. Uzun süre gittim kursa üniversite hayatım boyunca. Mevlana'ya giderken Vakıfbank ve Yapıkredi'nin arasında kırmızı renkli bina var ismini unuttum kursun, orayı da kesinlikle önermiyorum. Diğerleri hakkında pek bir bilgim yok.
  • Language garden a yazıldım, gayet güzel başladık bakalım. Umarım aynı böyle devam eder.

• arkadaşlar bende 2 aydır language garden a gidiyorum. aslında yeri benim eve biraz uzaktı, yaka meram caddesinde ama yazıldığıma değdi. özellikle geçen sene gittiğim kursa göre kat kat iyi. bide amerika lı öğretmenleri filanda var. neyse çok uzattım :) language garden ı tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetAliGonca -- 5 Temmuz 2015; 14:04:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetAliGonca

arkadaşlar bende 2 aydır language garden a gidiyorum. aslında yeri benim eve biraz uzaktı, yaka meram caddesinde ama yazıldığıma değdi. özellikle geçen sene gittiğim kursa göre kat kat iyi. bide amerika lı öğretmenleri filanda var. neyse çok uzattım :) language garden ı tavsiye edebilirim.

Hocam ne kadara yazıldınız kursa bir de geçen sene gittiğiniz kurs hangisiydi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.